• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni ahoj, pocasi a tyhle stavy napomahaji spani - to je jasny :grinning:
18. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a to zvracis normalne, nebo ze by? :confused: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek - mala som strašnú kyselinu a z toho občas v noci (inak vždy cca o 3 hodine ráno :angry: ) objímam wc misu... :unamused:
asi mi tento krát nesadli chlebíčky, bo samý šalát vlašský som cítila.. blee. nechcem ho ani vidieť.... a to mám v chladničke ešte celú misku. ble...
18. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ble, uplni citim s tebou, ale zase to je napad natlaskat se vlasakem :grinning:
18. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som dostala pichačku a krvička mi tielka.. au.. zasa bude modrina. ma prevej ruke.. mám tam tri a na ľavej 6 modrín :grinning:
normálne sa toho už začínam báť.. ale dnes to až tak nebolelo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak nejak divne to mmm pichol, že až on cítil ako mi to tam vstrekuje a husacia koža mu až nabehla :grinning:
18. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si iba trocha dala. na chlebíčky toho veľa nedávam... :unamused: a zjedla som len tri chlebíčky.. :frowning2:
18. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, monco, co se da delat, co to mas za pichance? :confused:
18. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fraxiparine na krv... blee...
18. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon tak to je super, že makovička nebolí :grinning: treba sa šetriť takže všetko s mierou :grinning:

Kači...tak už len koľko, nejakých 10 to vsjo, pichjdovanie za tebou?
18. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak hlasim, ze sa na 2. den po 2.IUI citim celkom dobre. Vcera po zakroku ma vooooobec nic nebolelo, akurat vecer bolo troska spinenie, ale to asi z zo zavadzania kanyly :slight_smile: Minule to bolo vyslovene krvacanie - hoci slabe, ale cerstva krv. Utrogestan som si nakoniec dala rano peroralne - este som mu chcela dat sancu, hoci som sa dohodla, ze si ho mozem davat aj "odspodu", len si potom treba polezat. Nuz, poviem vam, točaky som nemala, zato som zostala riadne prispata a celkom dlho mi to vydrzalo. ale uz je to lepsie.
co nie je lepsie je nafuknute brusko... ktore nechce "odfuknut" :grinning:
Moni, ktory den cyklu si? Vracanie je obvykle od 8. tt, no kazda sme ina, mozno je to tym, ze si tehu :slight_smile: - tak drzim palce, nech tu misu neobjimas zbytocne :grinning: !
18. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, drzim palce pri tej laparke. Uplne Ta viem pochopit. Ja som toho casu rozhodnuta, ak nevyjde toto 2.IUI ist na laparku - som zvedava, dokedy mi to rozhodnutie vydrzi :unamused:
18. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, treti den po vysadeni, to uz by tu mala byt. ja som po utrosi mala po 3 dnoch od vysadenia...
cisielko, uvidim v pondelok. zatial picham do nedele, v pondelok kontrola a uvidim...
moni, nie je co obdivovat, ked treba, tak treba :wink:
18. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a to budes pichat porad? jdu se povenovat obedu, zatim pa
18. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati - som 21 DC... a 4 deň po IU.. takže to bolo jedine z tých chlebíčkov :grinning:

murasek - no budem to pichať až do pôrodu. a pri ďalšom tehu zasa... :unamused:

kaci - ja viem, ale ja by som to naozja sama nezvládla...
18. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, taky mám po IUI 3.den břicho jako balon, nebo je to jen můj pocit? :wink: a to špinění moc neustává :frowning2:
18. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja ti neviem povedať čo to a čo s tým.. :unamused:

fuu som sa napapala.. juj.... som pribrala za posledné tri dni .. sakra... musím sa začať krotiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon...zvládla, keby si musela tak by si to zvládla..túžba po dieťati je väčšia ako strach :wink:

Kači..tak len pekne pichjduj a uvidíme ako dalej v pondelok :slight_smile:

Maticap...dakujem...už som počula aj názor, že tam nemám ísť, že je to zbytočné, tak si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja myslim, ze by si zvladla... keby to bolo treba... ja si myslim, ze clovek v urcitych situaciach zvladne viac ako si kedy vedel predstavit
cisielko, som velmi zvedava, dufam, ze to dopadne v pondelok dobre, uz by sa patrilo, nie?
s tou laparkou... ja som na nu isla po prvej iui a ked nic ine, aspon viem, ze tam nie je nic "mechanicke", co by branilo iui. takze som taka pokojnejsia. pri tej prvej iui som mala stale strach, ze ak mam vajickovody nepriechodne, tak to cele bolo zbytocne...
18. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko a preco by si nemala ist na laparku? Zbytocne? Ja si tiez nemyslim, ja som ju absolvovala a nastastie vsetko O.K. a hlavne, nic to nebolo!
18. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa mi niečo podarí mám pre vás prekvapko.. :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....ako sa vam dari???
bobi kedy mas IUI?
kaciatko ako pokracujes???
moni ty si same prekvapko :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - ahooj...

ja?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni ty si po IUI??prepac nestiham citat,uved ma do obrazu :wink:
18. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj dnes 4 den po (vrátane.. :slight_smile: )
18. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - negativní - měsíc pauza
Bobi - príprava na 3IUI, pravdepodobne 22.2.
Kaciatko - stimulacia merional od 17.2.
Zakajda...musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika..15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 5.2. 1IUI - 16.02.test neg
maticap. - 15.2. sono ohľadne 2IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
18. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby si vedela... :slight_smile:

a mohla by si sa tam dopísať :wink:
18. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej dakujem tabulak am uviedla do obrazu...pozeram statistiku otehu po IUI v tejto tabulke,vyzera to ze uspesna je bud 1IUI alebo 3IUI...prosim mozes tam aj mna dopisat,aj ked sem chodim pomenej? :slight_smile: kedy testujes???ako znasas utros???mne isiel na nervy :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena a holky :wink:
18. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se pochlub moni - kdy testujes?
18. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xeni :wink: ja by som mala mať 3.IUI v pondelok, no folíky sa nejako poponáhľali a vyzerá to na ovu cez víkend :confounded: a to môj doki tu nie je :angry: takže budeme snažikovať samy, no a v pondelok ma čaká sono, že ako to vyzerá... a ak by ešte nepraskli, tak mi to spraví...

moni, aké prekvapko??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok