• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
jé moni tak mi to opravíš já teda čekám na mrchu a od 3dc stimuluji clostíkem,děkuji
19. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som dala, že čakáš na ms.. :slight_smile: a potom dopíšem teda tú stimulku :slight_smile:
19. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem babulky, ste zlaté, som zvedavá akú bude mať môj drahý náladu dnes :unamused: s chlapmi je to niekedy ťažké, ako mu mám vysvetliť, že žena je plodná v jednom mesiaci len pár hodín... a tiež ho do toho nechcem tlačiť, lebo potom je to o ničom :angry:
19. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začali mi padať vlasy..
19. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi môjmu to vysvetlovať nemusím on by aj každý deň keby mohol :grinning:
No ale teraz nebude môcť dlllllllllllhooooo.....
19. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo holky přesně tak chlapi jsou někdy děsný v tomhle,ten můj by teda taky nejradši každý den.díky moni,tak nějáký vitamíny aby ti přestal padat vlasy
19. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ten album je úžasný!!!!!!! už sa veľmi teším ako tam budú pribúdať fotečky... začínaš prvá? :wink:
19. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak už som naspäť z Frankfurtu :wink: Bolo super sme si to tam poriadne užili.

Čo nové babky veľa ste toho popísali, tak mi to dáko zhrnte :wink: :wink: :wink:
19. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - no prvá nebudem keďže tu už máme kočky tehuľky.. :slight_smile:
Ale dufam, že sa ku nim postupne pridáme všetky :slight_smile:

Kenyaaaa--- aaaaaahooooj.......

kuk do môjho albumu s nazvom babulky z temy IUI :wink:
19. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ten album je úžasnýýýýý, si šikuľka :slight_smile: ďakujeme
19. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a šikulka nie som, bo 3 mesiace som nevedela prísť na to, ako sa tá tabuľka robí.. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:
19. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ale prišla si na to :dizzy_face: si skvelá

ahoj kenya :wink: ako bolo?
19. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - no za pomoci jednej kočky z koníka :grinning: áno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

kenya - no to sa ťa musime pýtať? to si mala automaticky pisať ako bolo :sunglasses: :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni hlavne, že si na to prišla ako sa to robí :wink: :wink: :wink: šikulka

Ahoj Bobi :wink: bolo úžasne aj počasie nám vyšlo. Čo nové? pozerám, že tento krát Ti IUI nevydá. Škoda, ale aspoň, že ste doma snažilkovali, možno budete mať šťastie :wink:
19. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ted pomaly net, tak nevim , jestli to nevzdam...
19. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenyi, neviem, som z toho núteného snažilkovania nervózna, nezávisí to totižto len odo mňa
Snažilkovali sme v stredu a zdá sa mi, že ovu bola včera, tak dúfam, že tam šanca je... No to IUI v pondelok je už asi stratené :unamused: som zvedavá, čo bude na sone... no ak by aj bolo, tak budúci mesiac to istí :wink:

my sa do Nemecka chystáme v apríli, dúfam, že už bude peknučko jarno :dizzy_face:
19. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi a v pondeli jdes na UTZ? pripadne hned ten den IUI?
19. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi poznám to veľmi dobre. To nútené snažilkovanie ma tiež prestáva baviť. Mám pocit, že si to už ako zamilovaný pár nevieme vôbec poriadne užiť :unamused:

Ale bez toho to nejde, nič iné nám neostáva :unamused:
19. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuj opráve som zažila šok.. zvoní mi súkromný mobil a ja že to kto mi volá a tam že Iscare svieti... skoro som skolabovala ze čo sa stalo...
a ona mi len chcela povedať, že mám prísť do centra tam kde vždy, lebo sme mali (toho 01.03.) prísť na inu adresu.. fuuj.. ako som sa zľakla... :unamused:
19. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - neplas, ale ja bych taky vysilovala :wink:
19. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni nerob si také šoky, teraz potrebuješ kľud, OK??? :wink: :wink: :wink:
19. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, áno, to budem 14DC, no podľa posledného sona to folíky do pondelka nevydržia, tak doki kázal snažilkovať doma a v pondelok ešte prísť, že ako to vyzerá... ak by vydržali, tak to ešte spraví... no ja mám pocit, že ovu došla, takže to teraz asi ostane na "domácu prácu" :wink:

kenya, ja tieto plánované snažilkovania už po toľkých mesiacoch snaženia fakt nemusím... keď vieme, že mám neplodné dni, je to úplne inšie ako to vedomé "plodenie" detí... vieme si to obaja fakt užiť, no počas mojej ovu je to také iné :angry:
19. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - no čo by si si myslela kebyže ti volá centrum ? juj.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa zľakla, že vymenili spermije alebo dačo :sweat_smile:
no tak v živote mi nevolali len tak :slight_smile: nečakane :grinning: :grinning:
ale už je to ok.. som predýchala.. :grinning:
19. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, neplas... mne minule volali, ze mam prist na inu hod ako som objednana lebo dr odovolali k nejakemu zakroku :slight_smile:
19. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne by spermijky mohli byť naše keďže sme išli jedna po druhej :grinning: :grinning: :grinning: no až tak smiešne to nie je , ale človeka bárs čo napadne.
nechce sa mi učíííííť, som ospalá, ale kávu nemôžem.
bobi čo sa týka snažilkovania,keď dr na papierik napíše PPS od utorku do štvrtku... júj, to ma tiež už nebaví a napočudovanie aj drahý už radšej bude sedieť pri telke. Nuž 3 roky sexu vtedy nesmieš , vtedy musíš sa prejavia.
19. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - hej to aj mne napadlo :grinning: :grinning:

ale vidíš idem na šulekovu :slight_smile:

a uč sa pekne moja milá uč sa. ja si pospím za teba dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja sa učiť nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budem hajať za teba.. idem si ľahnúť kočky... cmuky zatiaľ... :slight_smile:
19. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tým permijkám.. dr mi pekne ukázala že aha pani martincová su vaše :grinning: tak hádam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - hezky si pospi :wink:
19. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, presne tak... iné dni cyklu je to skvelé, hlavne ako mi končí mrcha, manžel sa už nevie dočkať, kedy môžme... no o pár dní neskôr, keď viem, že vtedy a vtedy musíme, je to stresujúce pre oboch (no myslím si, že pre mňa viac), manžel to tak trochu nechápe, že vlastne kvôli tým pár hodinám som brala lieky a chodila k dokimu ako na klavír...
ty teraz čakáš už na výsledok?
19. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok