• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
vite, co me napadlo, jak delaji IUI, tak ty spermie vytlaci jako treba kdyz se neco strika ze strikacky? je mi jasne, ze tam je kanyla, ale ten postup :grinning: mate zkusenosti?
19. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa snažiť :slight_smile:
idem ešte dť si pich injkekciu a pádim, ale mmm volá tak čakám .. on maká ja sa flákam :grinning:
19. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen se flakej a uzivej si to :wink:
19. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, moni, zavidim... keby som sa tak mohla vyvalit :dizzy_face:
19. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju vám moc holky, už se bojím o něco méně :wink: , no co už, pro mimi vydržím všechno na světě :slight_smile:

murasek, tak toto by mě taky zajímalo, jaký je vlastně ten postup :grinning:

holky, na IUI se taky čeká, než ho schválí pojišťovna třeba ten měsíc? a stimuluje se clostilem nebo také injekcemi? děkujuuuu :wink:
19. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten postup, ja predpokladam, ze to je tak, ako pisala murasek, ale nejako som sa tym nezamyslala...
sedmitecka s poistovnou ti budu musiet poradit kocky od vas, na sk si to platime cele... a stimuluje sa clostilom alebo injekciami
19. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi - no asi to nebud enic svetoborneho, kdyz chlap zustava za dvermi :grinning: teda pokud te neoplodnuje doktor chlap :grinning: :grinning:
ja vim, ze je to blbost, ale ty me zase nejvice zajimaji... :pensive: :sweat_smile:
murasek. dooooost dobrý :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
no, asi je tam prostě nějak pod tlakem pustí tou kanylou ...nebo doktor foukne do druhého konce kanyly jako do brčka a už jedou :grinning: :grinning:

kaciatko, vy si platíte IUI sami ? a kolik to stojí na Slovensku? tady u nás , aspoň tuším, to několikrát do roka snad hradí pojišťovna.....
19. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mi si vsetky IUI platime
75 - 100 eur + lieky stoji IUI
19. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi - myslim, ze snad 6krat rocne, ne?
19. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tim brckem - taky valis :grinning: :grinning: hlavne aby nenasaval opacnym smerem :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, mam pocit, ze vam to hradia 6x rocne... my to platime cele, ako pisala marrad 75-100e plus lieky
19. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni zas tak hrozne, je to sice velka castka, ale ivf je drazsi..
19. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - ty jsi samoplatce nebo SR IUI plati vsichni?
19. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas iui poistovna nepreplaca... nie je to velka suma, ale zavisi aj od toho ake mas lieky... ja som teraz vyberala z lekarne 10 injekcii a vyslo to na 120e
19. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to jo, stejne tomu nerozumim, proc u nas to jde a u vas ne, ale to my nevyresime, ze? :unamused:
19. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsichni...... :frowning2:
19. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tu mame "socialne orientovanu" vladu :frowning2:
19. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ty si mala merional, ze? netrestala ti z neho hlava?
19. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek,postup pri IUI je taky ze mm odovzda spermie asi 2hod predtym,preperu ich a daju len tie najlepsie,a potom to natiahnu do striekacky na konci ktorej je tenka hadicka,zavedu do maternice a vstreknu...
ja som dnes po IUI...maly sme lepsi spermiogram a dva domin.foliky tesne pred prasknutim...
19. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xeni, už si po? dúfam, že teraz doma pekne oddychuješ? koľkatý DC ti to vlastne robili? teraz už len pfuj, pfuj, pfuj!!! :wink:
19. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - diky a drzim palecky!!
19. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, drzim palce
19. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja mam tiez protokol na IUI...predpokladam ze dalsi cyklus zacneme...mam ale otazku...citala som tu ze niektore baby to IUI bolelo...tak ma to trosku zaskocilo :cry: ..pretoze som myslela ze to clovek ani neciti...ide o to ze som bola teraz na prietokoch...t.j priechodnost vajcovodov...pichne sa kontrastna latka alebo fyziologicky roztok a sleduje sa prechod..pripadne sa tym tlakom prechod pretaci...bolelo to nenormalne...boli ste niekto na niecom takom a potom na IUI...je ta bolest porovnatelna?..dik za info :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu, myslim, ze pri iu moze boliet ak treba trosku pootvorit krcok... na prefukoch som nebola, ale podla toho, co som pocula, tak bolest pri iui "kvalitu" tej pri prefukoch nedosahuje
19. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81....ani nevies ako si ma potesila :grinning: ...po prefukoch si nechcem ani predstavit ako boli porod :grinning:
19. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu, mňa prvé IUI nebolelo vôbec, len som proste cítila, že mi tam niečo robí, druhé bolo trochu bolestivejšie, ale vôbec sa toho nemusíš báť... tá bolesť je fakt zanedbateľná... držím palčeky :dizzy_face:
19. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Alabu
ja som bola aj na tych prietokoch aj na IUI nedá sa porovnat vobec. Mna to HSG tie veľmi bolelo, a prvé IUI ma tiez bolelo ale len trochu - aj to bola asi moja chyba lebo som bola moc napatá. Ale to tretie IUI som ani necitila - ani neviem kedy i to lekar spravil. Len sa nato netreba sustredit :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahoojtee... :grinning:

som si čítkala časopisy keď za mnou do postele prišiel mmm a tak sme to obaja zalomili a moja sestra nás zobudila.. hm..
makinka som si aj za teba oddýchla. dúfam, že to troška cítiš :grinning:
19. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok