• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
mrizkovy delam jen s tvarohem ...jestli mas ten s jablky tak mi ho prosim napis do ip :slight_smile: dekuji
18. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to tam :slight_smile:
my papáme langoše :slight_smile:
18. okt 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrou chut! a dekuji za recept :slight_smile:
18. okt 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
není zač :slight_smile:
bude mi špatně, takové těžké jídlo :frowning2:
18. okt 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mohla bych k vám kuknout?
čeká mě IUI pravděpodobně kolem 31.10..
18. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, jukni :slight_smile:
18. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co mě zajímá při jakém spermiu nebo z jakého důvodů chodíte kočky na IUI a jaký to je? mám se něčeho bát?
18. okt 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spermio netuším, na iui se chodí, pokud nejde počít "normálně" tj. klasickým stykem :slight_smile:
18. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vím..
my nemůžeme počít normálně protože máme špatný spermio :frowning2:
18. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bohužel nemůžu sloužit Při iui vemou jen ty nej spermie a nějak je upraví :slight_smile:, podorbný popis v celé diskusi
18. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka na IUI se vetsinou chodi,kdyz je vlastni indikací snížený počet nebo pohyblivost spermií u muže. Počet spermií nad 5 mil./ml s pohyblivostí nad 50 % v kategorii a+b se považuje za hranici nálezu, který má ještě dobrou šanci na úspěch. Je však jisté, že někdy i při nižší koncentraci a pohyblivosti spermií k těhotenství dojít může.My mame spermie pod hranici nalezu. Zcela jednoznačnou indikací je imunologická příčina neplodnosti, kdy jsou u ženy prokázané protilátky proti spermiím, které představují překážku v cestě děložním hrdlem. IUI se rovněž provádí ke zvýšení pravděpodobnosti početí i v případech, kdy je u muže nález spermiogramu normální, ale u jeho partnerky se provádí indukce ovulace, nebo i v případech zcela nevysvětlitelné příčiny neplodnosti. :wink:
18. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna :fearful: díky moc za super popis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to my jsme taky pod hranicí
máme dle posledního spermia 4mil a 10% morfologii (tvar)
jinak zatím vše ok ale nemáme za sebou moc vyšetření jen jsme byli na genetice /výsledky zatím nevíme/ a pak jdu v pondělí na hormonální profil
18. okt 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak on tomu doktor moc šancí nedává ale chceme to zkusit a ne hned stimulovat hormony na IVF.
Holky jak to probíhá? Co se spermiema před IUI dělají?
a jak brzo před IUI je dobrý nemít sex?
18. okt 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri IUI spermie protridi v centrifuge kde vyberou jen ty nejlepsi.My mame spermio jeste horsi nez vy a doktor se nejdrive priklani k IUI a rikal,ze by se pokusil o inseminaci dvakrat v jednom cyklu....ale ja ziji v Holandsku a tady je to jine nez v CR.Doporucuji tak 5-ti denni pohlavni abstinenci.
18. okt 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - loučím se, umíš to krásně vysvětlit, jen tak dál :slight_smile:
dobrou noc všem, papa zítra
18. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo Suzann fakt to umíš nádherně vysvětlit :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tou inseminací 2x za cyklus je hoodně zajímavý škoda že se to nedělá u nás..
chápu že při špatným spermiu když je vše osatní ok (což vypadá u nás že snad je) protože se dle ultrazvuků a mých měření a ovu testů zdá že je to náš jediný problém .. tak v tomhle případě 2x IUI za cyklus zvýší šanci.. tady se bohužel jen doporučuje pojistit si to ještě doma :grinning:
18. okt 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dobrou diky za pochvalu a pani_haf ta buchta je vazne vybornaaaaa :dizzy_face:
18. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá, len som sem nakukla tak na rýchlo. Vidím že sa nám tu diskusia na chvíľku vyostrila. Ale to je v pohode. Čo človek to názor, čo lekár to názor. Treba to brať s rezervou a vypočuť si viac názorov. Tak vás teda ešte raz zdravím a prajem príjemný sobotný večer a ešte príjemnejšiu nedeľu. :dizzy_face:
18. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik tobe take krasny vecer :slight_smile:
18. okt 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste jsem chtela dodat k te inseminaci 2x za cyklus,ze je pohlavni abstinence asi tak tech 5 dni ale je pry prokazano,ze kdyz se muz zdrzi pohlavni abstinence tech pet dni a po druhe doda spermie, je jich tam vetsi pocet,tim se zvysi snace otehotneni z 15% na 30%,ale je to jak u koho,ale zkusit se ma vsechno.... :wink:
18. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všichni!

Od pátku, co jsem tu nebyla jste nezaháleli a já mám co číst, snad se mi podaří všechny informace vstřebat :slight_smile: :slight_smile:

pani havky ahojky i Tobě, škoda že jsme se v pátek minuly, překvapilo mě, že Ti spermíky při IUI dávli i do pochvy. To se tak běžně dělá? Možná že to dělali i mě, ale nevím o tom :sweat_smile:
Jak se cítíš? Jak se Ti daří?

I 26 přikláněla bych se taky k názoru, že utrogestan ms neoddálí, beru sice duphaston(stejné) a několikrát mrcha dorazila, i když mi zbývaly tabletky-ještě na 2-3 dny

aduska 222 zajímavé odkazy o adopci, ale já si přeci jenom myslím, že já ještě chvíli budu bojovat s pomocí CARu, úvahy o adopci odložím

rosienka, awe vítejte u nás :slight_smile: :slight_smile:

suzanna- z jablek jsou mňam Hraběnčiny řezy :wink:

Dneska jsem v práci, tak sem přes den mrknu
19. okt 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapomně¨la jsem pozdravit komarika :dizzy_face:
19. okt 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suviku - ahoj, myslím, že to dělají všude stejně, já měla dvě stříkačky, jednus dlouhým zobáčkem a ta byla zavedena a druhá bez toho a ta šla jen kousek do pochvy, lae záleží na caru.
Hraběnčiny mám moc ráda,a le je to pracné :frowning2:((
19. okt 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suviku - manža mě bere na výlet, tak pádím, pěkný den, odpo se tu stavím :slight_smile:
19. okt 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf hezký výlet, odpo se tu třeba potkáme! :slight_smile:

Hraběnčiny řezy jsem dělala včera, pracné jsou, mám vždycky problém se strouháním těsta na vrch, nejde mi to, lepí se to.

K IUI-nestihla jsem sledovat celý průběh, až tam půjdu znova, víc se na to zaměřím. Myslím si, že do mě zaváděl dr jen jednu dlouhou pipetu. Byla tam docela tma, svítil si jen lampou a já měla nervíky.
Tentokrát už budu zkušená harcovnice :sunglasses:
27.10.-takže od zítřka za týden jdu na utz, budu 12 DC, teď zase beru Clo, tak uvidíme, zda folíci porostou, tak předpokládám, že příští týden bude iui
19. okt 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Holky na idiopaticky neplodnosti nasli takovy program,kde si muzete vyzkouset jak bude vypadat vase dite.Je to dobra zabava ..moje "JAKO" deti mam v albumu :grinning: :grinning:
19. okt 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna:jak se s tím pracuje?když na to najedu,pořád mi to nahrává fotku a že si jí můžu stáhnout do mobilu,jak zkusím vytvořit ty svoje dětičky? :grinning:
19. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok