• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
moni a za mna nic? :grinning:
19. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som chcela za všetky ale vravím, že sestra nás zobudila :angry: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vrchol zobudit niekoho v strede dna, co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu ver :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem se s dr. domluvila na dalším IUI s clostybetem... Podle příbalového letáku to vypadá dost šíleně..Brala jste některá clostybegyt i s při normální ovulaci? Jen se bojím, aby po něm nevznikla cysta.. :unamused:
19. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
otazočka
je tu z tych tehuli nejaka čo mala jeden vajcovod upchaty? :confused:
19. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek - opacnym smerem - jedna nula pro tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jak to tady ctu, nekoho to boli, nekoho neee, tak to se necham prekvapit :wink:

a holky z Cech, prosim, posila se na IUi take zadost na pojistovnu a ceka se mesic, nez ho schvali?
19. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp, ja som brala clostil aj pri normalnej ovulacii a efekt bol ten, ze namiesto jedneho folika boli dva, co mesiac predtym bolo aj bez clostilu. Takze u mna tak...
19. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky moc zuzi! a dítko máš po IUI?
19. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ještě jedna otázka, brala si jej 3-7 DC a 1-0-1? Mě se to zdá docela dost, na to že ovulku mám normálně..
19. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp ja mavam ovu tiež normálne a tiež som papala 1-0-1 a poviem ti, že bez liekov mam krajsiu ovu
19. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨..tak teď mám tedy dilema, mám ten clostibegyt vůbec brát? A proč ho Moni vlastně tedy bereš?
19. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem prečo som ho brala. to mi dala dr a dúfala, že budú aspon 2-3 foliky :frowning2:
ale tak som vďačná aj za ten jeden...
19. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jeden, ale třeba superkvalitní! lepší než 3 chudinkové.. No já se jen bojím té cysty.. :unamused:
19. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniiiii ďakujem normálne to cítim :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Garp ja som brala clostil pri prvom IUI a asi 5 cyklov aj pri plánovanom sexe a bolo to v pohode,neboj. Dokonca raz z toho bolo aj bábo, alebo bohužial po pár týždňoch nás opustilo :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Ale verím tomu, že ďalšie je už na ceste :wink:
19. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Dnes som bola na prvoooooom IUI v Gyn-Five :slight_smile: Konecne...Akurat mi nejak nepovedali, co mam teraz robit? :dizzy_face: Sediet, alebo lezat, alebo co? A aj u vas to bolo tak, ze v den inseminacie vam nerobili ziadne vysetrenia, ani ultrazvuk, len rovno zakrok? To mi prislo dost cudne, pretoze poslednu kontrolu sme mali v stredu :confounded: , ale dufam, ze vedia, co robia :wink: .
19. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp já ho brala ikdyž jsem normálně ovulovala to bylo a podzim tak nějáko co vím a vím že mi nedělal dobře a bohužel ted mi ho doktor napsal zas prý to iui ted zkusíme s tím,už ted se děsím,že mi zas bude blbě :confused: sedmitečko na iui nemusíš mít schválení od pojištovny leda až na ivf to jo tady ti to pojištovna hradí 6x do roka myslím
19. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek,aj ja som bola dnes na IUI...mozes v pohode robit vsetko,dali ti nejaky gestagen na podporu uhniezdenia..?pred samotnym zakrokom sa robi folikulometria aby sa zistilo ako su na tom foliky..no kazdopadne by ti mali vsetko vysvetlovat ...aspon u nas je to tak...drzim ti palce
19. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu,IUI pokial je vsetko tam kde ma byt neboli a obec sa to neda zrovnavat s priefukom-ten boli teda dost...mna IUI bolelo ale preto ze mam naopak maternicu aj krcok,tak nebolo jednoduche to tam zaviest a doki si musel pomoct kliestami....ale dalo sa to vydrzat...inak to naozaj neboli...
bobi,ja som dnes 13DC,mam dva domin.foliky a asi uz aj praskli...
19. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena1- dakujem. Budem brat 2x denne po 2 tobolky Utrogestanu. No, to je ten problem, ze mne nerobili ziadne vysetrenie, len priamo zakrok a to ma dost prekvapilo, pretoze posledny ultrazvuk bol robeny v stredu a to uz boli foliky o velkosti cca 19mm a bolo ich dost. Mi to pride dost cudne, ze po Pregnyle a po dvoch dnoch od poslednej kontroly nikto nekontroloval stav a po zakroku som musela ihned vstat, a este som nebola ani oblecena a uz cakala pred dverami dalsia pacientka. Hm, dost ma to sklamalo, nepovedali ani vysledky spermiogramu, jedine, co chceli vidiet bola uhrada zakroku :angry: Budem ti drzal palce :grinning:
19. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek zena ma po zakroku 10-15min polezat a foliky sa maju skontrolovat...asi by som menila centrum na tvojom mieste,ale mozno nebude treba....tak sme na tom rovnako,budeme si drzat palce...kolko si mala folikov,vies??
19. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu - IUI sa skutocne neda porovnat s HSG :grinning: Nie je to prijemne, ale nie je to bolestive. Pravdou je, ze tu prvotnu "vec", nejaku pomocku, ktoru ti lekar zavedie, som dost citila, ale priblizne tak, ako je to pri beznom gyn. vysetreni. Nerobi sa to pod tlakom, takze bolest pri vstreku necitis.
19. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek,presne tak...ten vstrek som citila taky pocit v podbrusku ako ke ddostanem menzes...
19. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - v stredu boli vpravo 4 (od 14mm do 18mm) a vlavo mi povedali len dominantny, ten bol 19mm, ale bolo tam viac takych "krpatych". Pre mna je zaujimava prave lava strana, pretoze vpravo nemam vajickovod. Uplne mi to prislo ako strela do prazdna. Urobili to na minutu presne po 36 hodinach od Pregnylu, akurat mam pred sebou spravu o vykonani IUI a je tu zaznacene len "motilita: a b b a KPS: 16x10". Ale co to je, to sa nikto neunuval povedat. :angry: Cakala som od takeho centra ako je Gyn-Fiv vacsiu profesionalitu. Akonahle sme vo finale, tak na nas kaslu, ved ked to nevyjde, prideme aj buduci mesiac a zaplatime si to....Ale po skusenostiach, ktore mam so zdravotnictvom, je toto este super centrum :sweat_smile:
19. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek-tak tomu ani ja nerozumiem,zrejme to bude pohyb a koncentracia spermii...tie krpate foliky sa nerataju...ale mali ti urobit kontrolu,lebo foliky nemuseli dorast a tak...neviem...ja by som potrebovala aby ma hickali a vsetko vysvetlovali ked uz ich platim a nie je to prijemna zalezitost...
19. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - tak to mas pravdu. Ked si vezmem do uvahy, ze ja si vsetky zakroky, lieky, vysetrenia a vobec vsetko prestudujem vopred a aj tak mam vela nezodpovedanych otazok, ako asi mozu postupovat zeny, ktore skutocne nemaju s tymto ziadne skusenosti... Dufajme, ze vsetko dorastlo ako malo a uz aj popraskalo. :wink: Vajecniky ma bolia nenormalne. :confounded: Som zvedava, ako sa bude spravat Utrogestan, este s nim nemam skusenosti..
19. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek,bohuzial niekde na nas zarabaju lebo vedia ze zufalky na to daju....ja tiez citim vajecniky a este spinim..utros aj ja beriem uz druhy krat,moze ti sposobovat zavrate,,,,
19. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit, ze malokde robia sono este tesne pred zakrokom... u mna to bolo tak, ze jeden den sono, pregnyl, 24hod po iui, takze asi nebolo treba, ale aj tak mam pocit, ze to nie je bezny standard... v podstate, ak by boli prasknute alebo neboli prasknute, tak co? povies, ze zakrok uz nechces? :confused:
19. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko,mohlo sa udiat cokolvek a zakrok by bol zbytocny a zbytocne vyhodene peniazky a hlavne sa kontroluje sliznica a tak zastavuje svoj rast asi na 15DC...ak by bola nizka neuhniezdilo by sa babo...
19. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok