• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte kočeny,
som dnes testla lebo som potrebovala vedieť či mám pokračovať s utrošom... no negatívny
takže teraz brejk, lebo najbližšie plodné dni mi vychádzajú cca ked som na dovče v zahraničí, tak až další cyklus IUI
19. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver a kolky si DC???uz ma s14dni od IUI??inak test z moca nie je vzdy objektivny
19. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
35DC ale to je normál, lebo ked som nemala duphaston tak som mala cyklus aj 41DC, no a teraz mi ho vysadili po 8 mesiacoch a dali mi utroš... s duphastonom som sa vždy vošla do 33DC.... tak neviem.... idem čakať kým príde, mrcha jedna
ale na teste nebol ani náznak a to 14 dní po IUI už musí....
19. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver chod na krv...a budes mat istotu
19. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, neviem... priznam sa, ze toto mi je uplne cudzie... sliznicu mi pozerali den pred iui, myslim, ze velkz rozdiel tam nebol... a folik... aj kebz bol prasknuty, viem ja kedz praskol? proste by som asi nevedela, ze ako sa royhodnut...
19. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo, asi preto to nepozeraju v den zakroku, pretoze by sme boli schopne si akykolvek vysledok poprekrucat na to najhorsie zlo a tolko okolo neho spekulovak, az by to bolo fakt nanic :sweat_smile: :sweat_smile: Ale dufajme, ze ti ludia skutocne vedia, za co ich platia :sunglasses: Hlavne myslime pozitivne, ved aj tak toho vela neovplyvnime :grinning:
19. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. som domka...
juj.. tak vás idem kuk :slight_smile:

Makinka - aj ja verím, že v brušku nosím ten zázrak :slight_smile: Tak snáď to tak aj bude :slight_smile:
19. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ništ.. idem pozerať tv ako už dlhoo niee.. papapa a dobrú nôcku!!!
19. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,jooj jak ti drzim palce :wink: :wink:
19. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule...
kaciatko,vcera doki vravel ze je jedno ci je praknuty alebo nie lebo tie spermose tam preziju dlhsie...podla mna by si to mali skontrolovat pred IUI,nie je to lacny vykon,a pre dokiho aj snazilku je to dobry pocit vedie tze je vsetko ok...zensky cyklus je nevyspatatelny to vieme vsetky,jeden den tak druhy tak...
monicka,mooc ti drzim palceky...
20. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2:
dnes mi klesla teplotka. som z toho smutná.. dúfam, že to nič neznamená....

xena - dakujem.. :slight_smile: veľmi, veľmi veľmi peknučko :slight_smile:
20. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni kolky DC si???
20. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23DC a 6 deň po IUI
20. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, mohla bych se k vám přidat? Byli jsme na IUI 17.2. a sem teprve 2DPO a už mám šílené nervy :frowning2: . Říkala jsem si že tomu nebudu moc věřit a ani jsem tomu moc nevěřila, říkala jsem si že nechci zase zbytečný naděje, že by to pak bolelo a nakonec nejsem schopná nic dělat, v krámu očumuju miminkovský věci a myslím jen na to jestli se povede... :confused: Připadám si jako blázen :frowning2: .
Moni koukala jsem že jste byli na IUI 15.2. to je přece brzo na to aby už klesla teplota, ne? :confused:
20. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - tak ťa pridám do našej tabulečky :slight_smile:
a stým bláznom.. myslím, že nie si jediná :wink:
20. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,tak to este nemohol byt pokles na mrchu,mne BT klesla vzdy v den mrchy ak nie neskor...
vendulak ja som 1den po IUI...bolo to prve IUI?aky mate problem?
20. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - no pozerala som pár grafov čo su baby tehulky a maju tam aj dva tri poklesi a potom zas stupanie. tak som sa troška upokojila :sweat_smile:
20. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni a ty mas koľkáte IUI ?
20. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,to je uplne normalne že ti poklesla BT pretože sa ti uhniezduje a mala by ti od zajtra stupat.Moja švagrina je v tomto macherka a pytala som sa jej a je to tak,ukazala mi jej tabulku a presne 6-7 dni po ovulacii mala aj ona pokles a teraz sa tešime z malej babulky :wink:
20. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 juj tak si ma teraz potešilaaaaa.....

som sa bála, že je to .... pječ.. :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked aj trošku začneš špiniť ale nemusíš tak si to vyhrala na celej čiare :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ještěže nejsem jediná :grinning: .
Jinak já taky myslím že 6DPO je hodně brzy na pokles před ms, to spíš fakt ten implantační :wink: . Držím palce!
xeni jé tak ty máš IUI ještě čerstvější, moc držím palce, ať se hezky udržíme tich 14 dní a pak // :grinning: :wink: .
Jinak naše to bylo 1.IUI a problémy...já mám PCO a ještě mi zjistili hypofunkci štítné žlázy. Příťa měl trošku horší spermio, ale teď při IUI už bylo O.K. :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 a ked mi zajtra nestupne?
20. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni my mame druhe IUI...teda vcera sme mali... :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo! Moni koukla jsem ti na graf a ty máš tedy teplotky hooodně vysoko! :confused: To já neměla nikdy v životě...
Já mám grafík zatím takto http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
20. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,inak je to asi v r...i ale ona pojde hore :wink: :wink:
20. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - ja som prvý mesiac meriania tiež nemala takto vysoko :grinning: to až potom začalo.. :slight_smile:

v555 - tak sa budem modliť.. :slight_smile:
a ty si ako na tom? teba nemam v tabulke :sweat_smile:
20. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak,ja som presne ako ty ja mam podobny graf,ja mam najvyššiu teplotu 39,9 ale to nevadi každa sme ina najhlavnejšie na tejto teplote je to,že ti vynde o 0,4 stupne ako bežne mavaš.Ak by ti nevyšla neovuluješ ale tebe vyšla tak to je super :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni -ja som na tom veselo,ja som mala vela vajok,doktor ma stopolo a teraz čakam na mrchu a potom stimulujem polovičnou davkou ako tento mesiac.Takže uvidim,mrcha by mala prisť tak 28. 2.hore dole 2 dni,na treti dc začinam-jupííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok