• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ale neklesla ti ovela teraz sok si to pozrela,je pravda že by mala isť hore ale čo ked pojde od zajtra,ešte to nehadž do žita,každa sme ina
21. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja viem asi prečo.. práve mi napadlo, že som išla neskoro spať.. šli sme až po 1 spať. to môže byť aj tým, nie?
21. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem ale viem, že teplota sa musí merať minimalne po 4 hodinach riadneho odpočinku
21. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ja som spala 4 a pol hodiny a to som som bola dva krát hore...
21. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si vstala z postele??
21. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nevstala.
21. feb 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom neviem,je to hrozne ako sa mi sledujeme,vobec sa ti nečudujem ja budem takto isto z toho na nervy,nikto ti nevie dat jasnu odpoved na tvoje otazky ktoré su pre teba teraz najdoležiteejšie,každa ti bude odpovedať inak,nikto ta nechce sklamat a ja tiež nie,no možno sa mylim,ale i napriek tomu tii velmi držim palce len teraz som si prečitala tvoj album a je to fakt na nervy.Držíííííííííííííím palec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem...

babenka čo sa grafom dooosť veeľa rozumie mi napísala, že krátky spánok skôr teplotu zvyšuje..
no nič. kašlem na to.. asi sa začnem pripravovať na neúspech aby som neplakala potom...

idem babulky..
v555 - dakujeeem moc.... :slight_smile:
21. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem tak isto že zvyšuje lebo zo dna pred tym nestihne zisť dole/lebo večer je teplota najvyššia/
21. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky!
Moni i já jsem dneska z teploty šíleně smutná! :cry: http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak přijde mi to tak strašně moc málo :cry: a tak moc sem doufala, že ještě stoupne a zase nic :cry: . Já bych tomu taky tak moc chtěla věřit, ale bála sem se a teď mám pocit že sem fakt měla proč :cry:
21. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,este to nemoze byt na mrchu...a inak pozeram si sla neskoro spat a BT sa meria po aspon 6hod neprerusovaneho spanku...
ano sliver streravame sa aj v inych temach a rovnakych lebo mame rovnake trable :slight_smile:
bobi drzkam palce na pondelok,daj vediet...ja osm tiez myslela ze IUI budeme mat v pondelok ale foliky narastli skor..
21. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - ale pekne sa ti zatiaľ držia micka.. nevadí, že nie je vyšia. hlavne, že sa drží.. :wink:

uvidíme. asi bude najlepšie prestať na to myslieť i keď mne osobne to nejde...

no nič .. idem postaviť na neskorý obedík keďže sme neboli domka a dáma si nejakú dobru spoločenskú hru nech nemyslím na hlúposti....

papapapa zajtra kočulky..
21. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka,preco neveris iui,pisala si o neprechodnosti vajcovodov,jedneho...tak po folikulostimulacii urcite odovulujes z jedneho i druheho cize mas vyrieseny problem,spermie su pri iui tak nakoncetrovane ze lahsie dojdu k tvojim vajickam.......my mame len priemerny sper, a ovulovala som raz za cas,tak vsetky testy,ci meranie teploty a naplanovanie styku mi aj tak nepomohli,spermie by nedosli do ciela.....ja som iui milo prekvapena, co by za to dala moja mama pred 30 rokmi....mala by som surodenca ;- .....drzim palce aby si cim skor otehotnela,teda setky , nech sa prehopneme do inej temy :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ci je problem, ak nemal muz pred IUI priblizne 3 tyzdne sex...ide mi o to, ci by nebolo lepsie, keby mal "cerstvejsi material" :slight_smile:)...no ako to mam napisat, chapete...
21. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2,jerryjanka to asi myslela tak ze pokial nema priechodne vajcovody je aj IUI zbytocne... :wink:
gerdusha,pred IUI sa doporucuje abstinencia max 4dni,nie je dobre ked je vela starych spermii...treba si to este uzit :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim so xenou spermie nech maju max tyzden, tie mesacne uz zabudli ako sa volaju :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha nám taky v CAR říkali abstinence 4-3 dny. Nakonec z toho nedopatřením byli jen 2 :grinning: , ale díky bohu byli tam...normospermie :grinning: . Myslím že 3 týdny už je hodně moc dlouho... :frowning2:
21. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali pred prvym IUI 6dni pauzu a uz to bolo take nijake... :wink:
baby a vy ste ako na tom???
21. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak :grinning: ze nedopatrenim :grinning: zakazene najviac chuti... :grinning: mnam
21. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni jo jo tak tak :grinning:
21. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize ak by bola abstinencia napr. 2 dni, tak to je len dobre?
21. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdi,podla mna je to indivindi...my sme mali rovnako na figu pri 2dnovom zdrzani ako pri 6dnovom,teraz sme boli 4dni a papali Valopron s bolo to ok ale to este nezarucuje ze IUI vyslo :wink:
21. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha - my měli před odběrem 14-denní abstinenci (neplánovanou, kousl mě do zadku pes, takže jsem nemohla dělat žádné prudké pohyby :grinning: ) a výsledek byl nad moje očekávání - taková kvalita se tam prý tak často nevidí :slight_smile: ....no ale to samoška nezaručuje, že nám IUI vyjde :unamused: ....všechno je o náhodě :wink:
21. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my byli na spermiu jen 2x a to první bylo po 4 denní abstinenci a mohlo to být i nervama a tak a to jsme měli asthenospermie. Teď před IUI (ale tedy po nějaké době braní vitamínů a tak) jsme měli abstinenci 2 dny a měli jsme normospermie :wink: .
21. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam napisem este nas pripad:ked sme odoberali spermie na spermiogram doma-normospermie,ked sme to robili v centre-malo spermii a morfologia hranicna... :slight_smile:
21. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo u nás to možná taky ještě mohlo být ovlivněno tím, že poprvé tam byl příťa sám a podruhé jsem byla pomáhat i já :grinning: .
21. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky.tak co ového?koukám,že tu jsou ové tváře asi,jo s těmi spermijky by mě to taky zajímalo jak to je :grinning: někde říkali,že zas dlouhé abstinování není taky dobré a pak se v tom máme vyznat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja o 8 dni idem za uzv. som zvedava či ten moj lenoch sa zobudil či nie
už som v plnom prude clostilovania už len čakam tie užasne vedlajšie učinky v plnej miere :rolling_eyes:
21. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf já slyšela v CAR i od mého doktora že to má být max pár dní ty 4. Ale zase sem četla i příběhy holek co měli horší spermia tak to od ms až do ovulace nedělali vůbec a pak jen jednou při tom a bylo zaděláno...tak si máme vybrat no... :grinning:

Jerry tak držím palce, ať Clostík zabere a "lenoch" bude vzbuzený! :wink: Můžu se zeptat jaké vedlejší účinky u tebe Clost má? :confused:
21. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka11, neviem, dokedy mi to moje odhodlanie nerobit si doma test vydrzi, ale pockam na krv. Az do dnes som bola v pohode, no neviem, co sa zmenilo a neviem sa dockat vysledku.... a este ma caka 10 dni neistoty. :unamused: Alebo istoty, ked dorazi menzes.... :rolling_eyes:
A dievcata, mna tentoraz nikde nepicha, nic ma netlaci, prsia ma stale nebolia a vedl. ucinky utrosu vobec necitim (na rozdiel od minuleho IUI - to teda bolo lneprijemne...) Tak mi povedzte, na zaklade coho mam dufat? :frowning2:
Ja viem, ze keby ma hned aj pichalo a nieco bolelo atd. aj tak to nic nemusi znamenat. Ved ktora zena po otehotneni nieco citi? No asi maloktora, ze....tak preco by som mala citit nieco ja, ze :rolling_eyes: ?
Prepacte, ze vas tu takto deprimujem, no akosi mi pozitivna energia dosla :confounded: Tak pekny vecer! M.
21. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok