• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bobi, drzim na zajtra palce! :wink:
21. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jerryjanka,na man az take ucinky vedlajsie clostyl nema,obcas navaly tepla,skor utros mi sposobuje zavrate... :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mě zas u clostyb.bylo šoufl právě utroš nevím budu ho brát ted poprvé a a zas clos. a pak ten utrouš tak jsem zvědavá zda mi bude blbě nebo né kéž by né :sweat_smile:
21. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati určitě nevadí že depkuješ, já myslím že tyhle pocity tady má každá druhá :wink: . Já aspoň je mám tedy taky :frowning2: . Moc ti přeju, aby byla co nejdřív lepší nálada a pak držím palce na // :wink:
21. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky muzu se pridat???
21. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tý jo holky návaly tepla může způsobovat Utroš??? :confused: A já tu zrovna koumám co to se mnou je, že je mi každou chvíli takový vedro a musím otevírat okno :confused: .
21. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petu já jsem tu taky jenom kraťoučce, ale moc tě tady vítám! :slight_smile: Máte před sebou první IUI? :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Vendul....vubec nevi kam jsem se zaradila... :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky, tak kdo ted testuje???

petulr, ahooooj..jsem tě ted viděla jinde :grinning:

Co se týče abstinence, tak mi měli většinou ty 3 dny...ale jednou jsme měli jen 2 dny a spermio bylo nejlepší ze všech..tak si vyberte :astonished:
21. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja vam poviem moju skusenost..
po mesiaci abstinencie sme na prvý šup otehu .. len to skončilo tak ako skončilo :frowning2: (to bolo v novembri 2008 - druhá strata )
21. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendul - ja som to mala prvé tri dni tie návali tepla. potom som si asi zvykla :grinning:

petulr - vitaj :wink:

luci - avoj mickaaaa
21. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendi - no hlavne navaly, bolesti hlavy a depresie a uzkosti... :frowning2:
21. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak z toho ma tak hlava bolela a ja že z počasia :grinning:
21. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie navaly skôr robí clostil - on totiž v tele dosť dlho zostava nie len ked ho berieš
takže môžeš mať z neho navaly ešte mesiac
21. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako baby mna taak bolia kozy... až moc.. ale inak ako keď som bola tehu :unamused:
21. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som mala take divné pocity tri dni po IUI.. potom to akosi prešlo... ale utorok to bolo až také, že som celý deň skoro prespala.. mi mmm da voľno v práci :grinning: a ja som spala a on potichučky v obýačko - pracovni makal :grinning:
21. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika - ty si teraz tak 5 dni po iui že
21. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak hlava mě poslední dobou bolí taky :confused: , ale tedy ani s Clostilem ani s Utršem jsem si to nespojovala :confused: . Tak to je mazec.
Jinak tedy mě nic nebolí...ani bříško ani prsa :confused: .
A taky jsem slyšela že po Utroši se chce spát a nějak sem se na to i připravovala, ale zatím tedy nic :confused: . Spíš nespavost :grinning:
21. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko, zienky,
vendulak - dik za podporu, uz je to lepsie, uz mam mensiu depku :wink: - asi som potrebovala dospat vikend... :wink:
aj ja som mavala navaly tepla - takze hovorite, ze z clostilu? Hm, zaujimave. Mna skor minuly cyklus trapil utros - zavrate, ospalost, bolest prsnikov. A teraz nist..... :grinning: je to dobre, alebo zle? to bola iba recnicka otazka :rolling_eyes: Lebo tie zavrate mi teda nechybaju.... A dokonca mi aj kava chuti, co minule bolo bleeeee :confounded: Tak pekny zaciatok tyzdna a nech nam to cakanie rychlo ubehne! :grinning:
22. feb 2010 o 06:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte princezničky, dúfam, že ste mali krásny víkend :dizzy_face:
nemám moc času, no chcem vám povedať, že 2 folíky počkali, akurát som sa vrátila z folikulometrie, takže ideme dnes na to!!! moje tretie IUI a dúfam, že aj posledné :wink: Ozvem sa vám potom až večer, budem doma oddychovať :wink:
22. feb 2010 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - mesiac pauza
Bobi - 22.2. - 3IUI
Kaciatko - stimulácia merional od 17.02. , kontrola 22.02.
Zakajda - musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika - 15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - dorazila mrcha
maticap. - 17.02. - 2 IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 14.02. IUI
murasek - podľa MS bude IUI, tak cca začiatok marca/ března
sliver - čaká na MS
makinka1 - 15.02. IUI, 01.03. - krvička
xena1 - 18.02. - 2 IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - čaká na MS a potom stimulácia
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
22. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi3, to je supeeeeeeeeeer! Drzim paste!!!! :grinning:
22. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi, držím ti silno palčeky, aby to do tretice vyšlo. O ktorej ideš na IUI?
22. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránkoo...

jerry - 15.02. sme mali IUI. ja to počítam tak, že som (už dnes) 8 deň po vrátane toho dňa... :wink:

bobi držím palce a hneď prepisujem tabulečku :wink:
22. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno holky! :slight_smile:
Tak já mám taky dnes hned po ránu lepší náladu, hlavně díky teplotce :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
Bobi tak na IUI držím mooooc palce!!! :wink:
Mati tý jo tolik vedlejších účinků z Utoše? :confused: Já tedy po něm necítím vůbec nic :confused: . Třeba jsou ty dávky na mě slabý :grinning: .
22. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni jé koukám, že tobě zase stoupá! Super!!! :wink: :grinning:
22. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendulak, veru, tolko vedl. ucinkov.... som tomu ani nechcela verit, co sa vsetko so mnou dialo :sweat_smile: A samozrejme, ze som dufala, ze to IUI bolo uspesne... a ono figu borovu... :angry: Tak som zvedava, ze ako to dopadne teraz, ked mi nic nie je. Uz som vyse 2 hod. po peroralnom uziti a stale nic :grinning: A stale mi to nechyba :grinning: ! Idem fachcit. :rolling_eyes:
22. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendulak, az teraz som si vsimla, ze sme boli v rovnaky den na IUI :wink: Akurat pre mna to bolo uz druhe "kolo" :wink:
22. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendu ani nevieš ako sa teším.. dúfam, že nám to tak pôjde ďalej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mne včera mmm povedal (tak z ničoho nič), že ak nám nevyjde (náhodou) toto IUI, že pôjdeme hneď do ďalšieho a potom aj do ďalšieho.. :slight_smile:
Že načo budeme čakať... sa ma pýtal, že či chcem aj ja tak, že tri IUI v centre a ja, že hej ale po druhom by som dala mesiac pauzu. Tak sme sa tak dohodli.. :slight_smile: ak Nevyšlo toto tak hneď budúci mesiac ďalšie a potom mesiac pauza..

Ale ja stále verím, že toto vyšlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok