• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojky holky,

po týdnu jsem se dostala k počítači a zjistila jsem, že budu mít co číst, pěkně jste se rozepsali a rozmnožili.

Byli u nás jarní prázdniny, tak jsem byla mimo.

Jinak jsem oddalovala mrchu dufáčem, v sobotu jsem jí přestala jíst a včera večer už mrcha dorazila, tak musím zavolat do caru, mám tam jít až ve čtvrtek. Tak uvidím, co mi řeknou.
22. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni kéž by se nám takhle drželi dál a žádnej další pokus nemusel být!!! :grinning: :wink:
Jinak my máme naplánováno, že do toho v případě že to nevyjde jdeme taky hned znova. Ale co kdyžtak pak dál to už doktor neříkal. Ale já bych asi taky chtěla aspoň 3 pokusy, pak třeba pauzu a pak zase. Ale vím, že doktoři by stejně neměli dát Clostil víc jak 3 cykly za sebou. Pak se pauze prý dávat musí. No uvidíme :slight_smile: .
mati tý jo :confused: . To je zajímavý že pokaždé úplně jinak! :confused: Já ještě Utroš dneska neměla, je v něm psáno že se má brát až po jídle a já musím čekat zase až mi zabere Letrox na štítku, po něm se nesmí půl hodiny jíst. Prostě maglajs :grinning: . Ale tedy já fakt žádný vedlejší účinky nepociťuju. Jen tedy to přelejvání horkem, ale to nevím jestli je tedy po Clostilu nebo od toho Utroše :confused: .
22. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
bobi drzim palce!
ja som po kontrole, zatial to vyzera celkom fajn, nieco tam rastie, dominantne vsak zatial vyzera len jeden. horsia sprava je, ze kvoli tym migrenam ma mozno neminie hematologia... kontrola zasa vo stvrtok

cisielko - Ket 04.02. aj krvácanie - neg.
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - mesiac pauza
Bobi - 22.2. - 3IUI
Kaciatko - stimulácia merional od 17.02. , kontrola 25.02.
Zakajda - musí posunout mrchu o týden a od 25.2. začne stimulovat Menopurem před 2 IUI, IUI přibližně 6.3.
Monika - 15.02. - 2. IUI - utrogestan
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - čaká na mrchu, stimulácia clostíkom na 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - dorazila mrcha
maticap. - 17.02. - 2 IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 14.02. IUI
murasek - podľa MS bude IUI, tak cca začiatok marca/ března
sliver - čaká na MS
makinka1 - 15.02. IUI, 01.03. - krvička
xena1 - 18.02. - 2 IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - čaká na MS a potom stimulácia
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
22. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kaciatko! tak to je prima, že se tam něco klube..,kolikátý den jsi? nemáš ty migrény po těch injekcích? Nebo na ně trpíš už delší dobu? Já dnes beru druhý den clostil..zatim žádné neg.učinky nepociťuju..v sobotu jdu na první folikometrii, zdá se mi to dost brzo, budu jen 9DC. Normálně mám ovulku 15DC a něco je tam vidět až 11DC. Myslíš si, že ten clostil nějak ovulku zkrátí?
Bobi..skvělá zpráva, že to folíci počkali...tak touž by mělo přece vyjít!držím palcee..
22. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - veru veru... ale ja stále verím :slight_smile:

Kaci - avooj... micka moja... držkám palčeky aby ten jeden pokračoval tak ako má !!! a hematologická ambulancia .. juj... tam je toooľko ľudí.. ja som čakala 3 mesiace na termín mici... Dúfam, že ty nebudeš tak dlh čakať...
22. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj garp, ano, vyzera to na tie injekcie, migrena ako taka je moja "kamaratka", ale dr povedal, ze pokial sa to takto zhorsi pri podavani hormonov, tak treba spozorniet... ze moze to byt reakcia klasickej migreny, ale moze to ukazovat aj na tu zrazanlivost... dnes som 10dc a ten jeden mal cca 13mm. boli aj ine, ale nemeral ich. ja som pri clostile, ten jeden cyklus, co to vyslo bola na iui 11 alebo 12dc, tak mozno uz nieco bude vidiet

ahoj moni, dakujem! ja este dufam, ze narastie aj nejaky dalsi, ved dnes bola dalsia injekcia a cakaju ma este dve... ked bude treba tak to asi budem musiet podsupit...
22. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - no veď hej. ale tak tebe kvôli tomu stopku nedajú, nie? ja som bez toho nič nemohla.. :frowning2:

a aha... dala som new info... :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3831092&vReferer=
22. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, stopku zatial nemam, len povedal, ze ta hlava by mohla byt z toho, takze sa to bude sledovat... oprav mi prosim u teb v tabulke kontrolu na 25 :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj som sa sekla. prepáč :sweat_smile:
22. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Tak jak vidím, rozjelo se tu další kolo. No je vás nějak moc naráz na IUI :grinning:, ale to je dobře.
Chodím tu malinko, ale i přesto vás čtu a pozoruji, jak jste na tom. A aby jsem tu nebyla jen tak, tak vám posílám
těhu BACILY, snad se dostane na každou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - ahoj.... dakujemeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
a ty sa máš ako?
22. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul, mě po clostilu také strašně bolí hlava, nikdy jsme neměla migrény, teď najednou šílené,...a mám pocit, že zadržuju vodu, připadám si nafouklá...a mám i utrouš a po tom je mi zase zle od žaludku, i když ho zavádím, a mám občas závrať....a oba dva dohoromady mi asi způsobují nespavost a trochu depičky, takové divné stavy úzkosti nebo co....no nic moc, čekají mě ještě dva veselé měsíce, zdá se :grinning: :grinning: :grinning: mám je totiž na 3 měsíce, zda se nepovede, a končíme teprve první kolo :wink:
22. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo ha ha ha , halo lo lo lo, halo ha halo lo, halo halo....
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Moni - jak se vede?
22. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj neskoro píšem zakajda, bo sa vytešujem z fotiek.. mi dnes priiiišloo veeeeľmi veľa (SOM SI DALA KONEČNE UROBIŤ :slight_smile: ) ..
a robím nášmu krstnému synovi album ktorý raz na narodeniny dostane, že aha aký som bol.... :grinning: :grinning: :grinning:

a na tvoju otázku odpovedám, že ma od rána zas hlava bolí ako keby som celú noc prežúrovala (aj keď som nidky v živote tak neurobila :slight_smile: ), ale asi tak bolí :grinning:
ale ako som písala teším sa z fotiek..
a okrem toho som robila obedík a zrazu taký kŕč do pravého vaječníka.. ma musel mmm chytiť bo skoro som odpadla od bolesti. juj... ale inak pohoda.. nebudem furt sťažovať, nie? :grinning:

ty sa mi máš ako? viem, že ms už prišla..
juj práve mi napadlo, konečne mám ako taký prehľad o vás.. vďaka tabulke.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, mrcha my měla přijít až ve čtvrtek a od pátku jsem měla stimulovat, ale mrcha už dorazila a můj doktor dnes v caru nebyl a já tak důkladně založila jeho mobil, že ho nemůžu najít, tak hned až přijedu domů budu pátrat.

Tabulka je fatk dobrá věc - alespoň je člověk v obraze.
22. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mojak tak držím palce.. neboj nájdeš.. :slight_smile:
22. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budu muset, abych něco neprošvihla. :unamused: :unamused: . Když se mu dovolám, domluvila bych se s ním na tom, že bych si začala píchat menopur co mi zbyl z minula a ve čtvrtek by mi dal další. Tak pak dám vědět, jak bylo hledání úspěšné. :wink:
22. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki budem čakať...... :wink:
22. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj akože teraz by som sa normálne aj nechala dobrovoľne pichúť keby ma tým niekto zbavil bolesti hlavy.. bože... ani lieky si nemôžem dať... :unamused: Idem mi prasknúť.....
22. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ani nehovor, ja uz od stredy :unamused:
22. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem micka.. ja sa snažím ukľudniť tým, že som na tm relatívne dobre.. :sweat_smile:
Ale nepomáha to.. :angry:
22. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlava ked boli je velmi zle... aspon u mna... a to uz som myslim vytrenovana :unamused:
22. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni skuz si lehnout do tmy a nebo si udělej dobrou atmosféru uklidnující.Des jsem si byla do lékárny vyzvednout clostil a utrouš,ted počkat až dorazí mrcha a pak hurá zobat prášky brrr to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face:

moni, super, že sa teplotka umúdrila, ten pokles bol iste uhniezďovanie!!! júj, bodaj by to vyšlo :wink: strašne moc držím palčeky

kačiatko, veľmi sa teším, že folík bol aspoň jeden, a 13mm na 1ODC je krásne!!! možno ešte dorastú aj nejaké iné, kedy ťa čaká ďalšie sono?

ja som už po mojom treťom IUI, bolelo to tak akurát, horšie sú potom tie divné bolesti podbruška, ako pred mrchou :unamused: no ináč sa cítim skvelo... len ma trochu matie, že mi doki nedal žiadny duphaston ani utroš, vraj to teraz skúsime bez, keďže hormonálny profil mám v poriadku :confused: nemáte s tým niektorá skúsenosti? brali ste všetky po zákroku progesterón? trochu ma to desí :confounded:
22. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
Můžu se přidat????
Příští týden mě čeká 1.IUI :slight_smile: Můžete mi někdo popsat, jak to probíhá?A jestli to je nějaký nepříjemný?
A jestli jste pak ležely a nebo jste normálně šly do práce?A jestli se někomu z vás podařilo po 1.IUI otěhu?
22. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes si mam o 22.00 hod pichnut Pregnyl 1 ampulku a v stredu nas caka IUI, mam iba jeden folik vlavo, ale to vraj staci, no cakala som toho viac po stimulacii 2x denne clostik, a zas sa ma pri utz pytali ci mam pravy vajecnik, tak tam asi nie je nieco v poriadku a sliznivu mam 6 ale to vraj este dorastie
22. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
ja som nebrala nic ale je pravda ze sa to nepodarilo....
22. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok