• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hujer tak držim palečky,nech ti to vynde aj s tym jednym folikom bojovníkom :wink: ,ved vždy vravia stači jeden folikul a jedna spermia :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, hm :angry:

hujer, niekedy je len jeden poriadny folík lepší ako viac menej kvalitných, tak držím palčeky :wink: a na laparke si už bola?
22. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ked je IUI bez stimulacie tak tiez je len jeden folik
22. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,
bobi praveze nie doteraz mi doktor tvrdil, ze je vsetko ok a teraz ked chodim do centra tak ma 3 krat kontrolovali pokazde niekdo iny a vzdy sa pytali na ten pravy vajecnik, tak to asi nebude uplne v poriadku, sice je pravda, ze pred tym ma nikdy nesledovali tak na to ani nemohli prist, prisli len na to, ze mam nieco na krcku maternice tak ma od roku 2005 pravidelne kontroluju, a sice ma chceli operovat ale ja som nechcela, lebo mi doktor vtedy povedal, ze mam mat do roka dieta a potom ma chcel operovat, zhodli sa na tom dvaja doktory u nas, tak mi svagor vybavil vysetrenie v Blave a tam mi povedali, ze ano mam to co mi zistili u nas v Skalici ale ze netreba to hned operovat, ze staci pravidelne sledovat a keby sa to zhorsilo tak az potom a medzitym som mala malu
22. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer, ja som si predtým myslela, že predpokladom pre IUI je absolvovaná laparka, aspoň tak mi to povedal moj doktor... no je tu mnoho báb, ktorým IUI robili aj bez laparky. No asi tebe až tak potrebná nie je, keď už jedno mimi máš.
22. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3 dolezite je vediet ci su prechodne vajcovody, lebo ak nie su tak IUI bude neuspesne...
a toto vlastne zistuju pri laparke....
no da sa to zistit aj rontgenom.....
AK ma zena jedno dieta neznamena, ze nemoze mat upchate vajdocvody od porodu sa mohli upchat....
22. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sice pravda ale mohlo sa vselico zmenit za tu dobu, a mozno aj pred tym som mavala ovulku len z jednoho vajecnika a ani o tom neviem, ved uvidime ci to vyjde lebo mam planovane 2 krat IUI uz mam doma aj lieky na dalsiu stimulaciu, ak by tato nevysla a ak ani potom tak to budeme nejak riesit ako povedal dr. len sa bojim aby som nakoniec nemusela ist na tu operaciu, lebo potom by som uz asi dalsie deti nemala ako mi povedal vtedy moj doktor, sice uz jednu cacorku mame doma aj tym sa niekedy ukludnujem ale ja by som chcela aspon este jedno dieta, vzdy som tvrdila ze chcem 5 deti ale stacilo by este jedno,
22. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer som prekvapena,že ti nepovedali čo maš s tym pravym ovariom.A aka by mala byt ta operacia?,operacia na krčku?maternice?vajcovodov?
22. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bobi, tiez si myslim, ze by este nieco mohlo dorast. idem zasa vo stvrtok rano
ell, nebrala ziaden progesteron
22. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty vitaj :wink: a držím palčeky..

Kaci - hlavina ako? ja som nevydržala a dala som si jeden paralen... som myslela, že zošaliem už...
hurhej - aj ja som na tom bola podobne.. tiež som čakala väčší zázrak po 2 x denne clostyl... :astonished:
22. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upravila osm tabuľku a idem zas lažkať. cmuky micky..

cisielko kde sa nam flákaš.. chýbaš mi tu :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika děkuji za přivítání :slight_smile: a vložení do tabulky mezi vás :slight_smile:
Snad brzo všechny budem v té druhé tabulce - těhulek :slight_smile:
Všem to moc moc moc přeju :dizzy_face:
22. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
takže ma môžete upraviť v tabulke ;)
dnes mrcha dorazila.... idem na druhé IUI
22. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mám otázočku...
tá čo z vás brala Merional, ako ste ho znášali??? on slúži na to aby sa mi vytvorilo viac vajíčok? lebo mne sa tvorí len jeden folík a dr, povedal že to dostimulujeme Merionalom.... je možné aby sa mi vytvorili aj skôr? lebo ja ich mávam tak 18DC....
22. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merional su injekcie nie?
je to silnejšie ako clostil :wink:
22. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stimulovala merionalom opred IVF
jasne ze by sa mali aj skor utvorit...
znasalal som ich celkom dobre....
22. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo merional su injekcie
to čo riešim je že mám brať clostyl a na 10DC mám prísť na kontrolu či narástli tak ako mali a ak nie tak mi tá ešte tie inejkcie lebo to doteraz bolo nič moc....
no a potrebovala by som posunúť ovu o dva dni skôr ako mávam normál lebo ideme na dovču, ak to nebude mať význam tak so stimuláciou ani nezačnem ale až další cyklus
22. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránkoo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vendu - ako si na tom s teplotkou? mne išla horeeee.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

silver hneď aj tabuľku opravím

ciesielkoooo - haloooo!!!!

Kaci ako hlavinka... už je lepšie? Ja som sa v noci o 4.45 zobudila a mala som pocit, že mi po nej prešiel tank... ale teraz som zatiaľ v pohode.. Dúfam, že aj ty mojka...

dasty - :wink:
23. feb 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
včera večer ma začali bolieť križe ako pred MS, bola som 19.DC, tak som z toho riadne rozladena. ked uz toho 2.IUI nic nebude, nemoze ten menzes este cca tyzden vydrzat ?!?!??? :frowning2: :confounded: Tak som zvedava, kedy sa spusti.... alebo mam este dufat, ze sa nespusti? Tie krize boli fakt neprijemne.... :unamused:
23. feb 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

sliver, to je škoda, mrzí ma to, no vidím, že si sa hneď pustila do druhého boja :wink: tak, tak, správne, neboj, raz to vyjsť musí :slight_smile: ja s merionalom skúsenosti nemám, ja som brala len clostil, reagovala som naň pekne, len čo z toho, že nič :angry:

včera sme sa s drahým dohodli, že ak toto tretie IUI nevyjde, tak si dáme úplne pauzu od všetkých doktorov a liekov, pôjdeme niekam na dovču a potom uvidíme...

ešte jednu otázočku mám: beriete každá po IUI progesterón? (okrem ell - ďakujem kačiatko :wink:
23. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to sa veľmi teším, že teplotka stúpa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ktorý DPO si? už dávno nepribudla žiadna tehuľka do tabulky, tak nás nesklam, my ti veríme :wink:

maticap, a koľký deň po IUI si? si si istá, že tie kríže súvisia s mrchou? no vezmi si to tak, ak by to aj bolo mrchou, čím skôr dôjde, tým skôr môžeš začať rozmýšľať o ďalšom postupe, viem, hnusná teória, no pomáha, aspoň mne teda :slight_smile:
23. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence pekne ranko...

Moni ked uz sem dost casto chodim tak ma tam mozes zahrnut.03/2010 idem zaidat o 2. IVF predpoklad ze ho absolvujem 05/2010 :wink:
23. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - aha :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2a3588

marrad jansééé... a neviem prečo Ťa tam stále nemám.. :angry: ale napravím... idem vložiť utroš a ochvíľu sa vrátim a dám Ťa tam :wink:

bobi - dnes som 9 deň po IUI (vrátane). a ja si tiež veríím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok jasne najprv vloz utros kam patri :wink: potom vloz mna tiez kam patrim / do tabulky/ :grinning:
23. feb 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3, 2.IUI som mala 14.DC, takze som po cca 6 dni....
moni, ja viem, ze mozu aj vtedy boliet, no minule to zacalo rovnako - najprv krize na 21.DC, potom podbrusko, spinenie, potom oboje, potom to cele ustalo a na 24.DC bol menzes tu, bodaj ho. :angry:
no ved uvidime... aspon, ze ten utros teraz znasam dobre. akurat neviem, co dalej - ci ist na 3.IUI alebo na laparku? Pred IUI som totiz laparku neabsolvovala, lebo bojim - bojim. Ak dorazi MS, mam ist k dr. dohodnut sa co dalej. No horsie je, ze ja sama neviem, co chcem dalej.... :confused:
23. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame poradu, tak zatial ahojte! :wink:
23. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a ako sa cítiš? testovať budeš či si počkáš na krvičku? lebo už sa pomaly blížiš do cieľa :wink:

mati, každý cyklus je iný, to že to teraz pociťuješ rovnako, ešte neznamená, že to nevyšlo!!! no ak by aj nie, tak by som na tvojom mieste o tej laparke pouvažovala, aspoň budeš vedieť na čom si... a nie je to také strašné, zvládli sme to mnohé, zvládla by si to aj ty... pre mimi nie? :wink:
23. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok