• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
moni, ja mam dovolene lieky od bolesti, ale snazim sa to zvladat paralenom... je to dost zle.. najhorsie je, ze uz teraz mam strach ako sa mi to zasa rozblazni po injkecii :pensive:
sliver, ja mam merional, dnes mam siedmu... znasam ho dobre az na brutalne migreny, ale to neviem, ci je na vine merional... kolko folikov bude este neviem, vcera vyzeral byt jeden vacsi, bolo aj par mensich, tak uvidime
marrad ahoj :slight_smile:
maticap.-ja by som isla na laparku
23. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko zdravim Ta a prajem pekny den. :sunglasses:
23. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie ktoré vkladáte mám otázku. Keď vkložíte aj chvíľu poležíte či nie? Lebo ja neviem.. tak radšej chviľu poležím..

bobi- neviem :sweat_smile: Už ma nahlodáva červík, že skúsim možno ale až v sobotu nedelu ked tak.. :wink:

mati - juj micka tak tfuj tfuj tfuj aby to tak nebolo....

marrad už idem na tabuľku...
23. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a ake davky merionalu si pichas?
23. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, ahoj :wink: myslím, že paralen v rozumnej miere je v pohode... ešte máš koľko pichnúť? dve?

moni, to ti verím, že červíka v hlavičke máš, vydrž aspoň do soboty, do budeš 13DPO, to by už mohlo byť // vidieť :dizzy_face:

mňa dnes dosť pobolieva podbruško, dúfam, že folíky praskli a nespravila sa cysta :angry:
23. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3834519&vReferer=

kaci - cmuk mojka

bobi - to vy ste ho vo mne nahlodali :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni super /tabulka/...

kasli zatial na testovanie....
23. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - zatiaľ kašlem.. a budem sa snažiť vydržať až do toho pondelka.. :wink: veď to už je za chviľu...
23. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved
ano...
23. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj dnes budem mať dobrú náladičku :grinning:

ale trjoška sa bojím, aby zajtra zas neklesla.. fuj, nesmiem na to myslieť.. no ale ide to? :angry:
23. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, mam 75IU, dnes siedma, zajtra este picham, vo stvrtok podla kontroly
bobi, mam to skonzultovane s dr, ze lieky od bolesti mozem... ale nejako extra mi to bohuzial nepomaha, dnes siedma, zajtra este picham, vo stvrtok podla kontroly
23. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tam mate dva krat... to ta hlava, sorry :sweat_smile:
23. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to beries male mnozstvo... ja som brala 300 mj /po styri naraz/
23. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, aj ibalgin? mňa dnes dosť bolí brucho, môže to byť po tom IUI? pri prvých dvoch ma tak nebolelo :frowning2:

moni :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
23. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, hej, je to myslim minimalna davka... na iui je vzdy slabsia stimulacia... uprimne, ked ma teraz takto boli hlava, mam strach, co by bolo pri vyssich davkach :pensive:
bobi, ja ibalgin nezvyknem.. celkovo sa snazim vyhybat liekom od bolesti... na migrenu mam jedny specialne na to a tie by som si teraz nedala... takze ja sa drzim toho paralenu... mna bolelo brusko po iui
23. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ako bruško? ja mávam dosť kŕče akokeby vo vaječníkoch...
23. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mne dr. povedal nech to tento mesiac necháme tak lebo je tam tá dovolenka a náhodou by sme to nestihli vystimulovať... tak až ďalší cyklus idem na IUI
23. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no tak ako by ma nadúvalo alebo čo, také nejaké tvrdé ho mám :fearful: a také občas pichnutie vo vaječníkov... možno je to ešte ovu :confused: lebo aj trošinku špiním, taký hlienik :confused: tak len dúfam, že to nebude cysta :angry:

kaciatko, ja lieky proti bolesti tiež minimálne, dám si až vtedy, keď už je to fakt neznesiteľné, mne pomáha celkom aj MIG400, no dávam si len polku... stačí si prečítať príbalový leták a vedľajšie účinky, a hlava hne´d bolieť prestane :wink: je to svinstvo :angry:
23. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko moznoze vyssie davky budes zvladat lahsie, lebo uz budes zvyknuta....
ale ja verim ze ich nebudes potrebovat, pretoze verim, ze teraz sa zadari..... :wink:
23. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja lieky, co maju ucinnu latku ibuprofen nejem vobec, teda jedine v stave ohrozenia... a moja hlava je extra trieda, neda si povedat ani za nic...
dakujem marrad, aj ja verim, ze vyssie nebudu :slight_smile:
23. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IInak napriektomu ze mi vcera lekar povedal, ze nemam brat lieky abz mohol odsledovat moj priridzeny cyklus, tak budem postivo cajickovat a brat femigrad - to su tiez bylinky....
a tiez femibion 800 co Vy nato?
23. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, myslim, ze v pohode :wink:
23. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik kaci, napisala som to tu ale hlavne na Teba som tieto otazky smerovala
23. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je Femibion 800? Ja beriem kyselinu listovú. Je to to isté? :confused:
23. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky! :slight_smile: Tak mě dneska zůstala teplota na mích krásných horních hodnotách tak z toho mám radost :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
A hned sem koukala i Moni na graf a super!!!! Nádherně ti zase vyletěla teplotka!!!! :grinning: :wink:
Jinak koukám, že se bavíte o práškách na bolest. Já je dřív taky řešila a když byla možnost těhu tak nic nebrala. Ale těhu stejně nikdy nebylo. A teď mě šííííííííííleně bolí jeden zub a k zubařce sem objednaná až na čtvrtek takže si sem tam Ibalgin prostě lupnu, protože paralen nepomáhá. A dle Dr. je do 7tt úplně jedno co mamka sní, protože to na ní ještě mimčo není vůbec napojené :wink:.
23. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak Bobi Femibion 800 jsou těhotenský a tedy i snažilkovský vitamíny. Údajně nejlepší na našem trhu a doporučují je i doktoři, kteří jiné vitamíny zavrhují a to proto že oni mají 800mikrogramů kyseliny listové, která je ale narozdíl od jiných vitamínů už nějak naštěpená. A každé tělo kyselinu listovou štěpit neumí. :wink:
23. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, ďakujem Ten femibion sa dá kúpiť klasicky v lekárni?

Ináč, keď na mňa niečo naposledy liezlo (nejaká chrípka alebo čo), pýtala som sa v lekárni na nejaké lieky pre tehotnú (rátala som s tým, že čo ak som tehu), a ten lekárnik mi povedal, že lieky proti bolesti len v 2. a 3. trimestri. V 1. trimestri treba pretrpieť... to ho doslova citujem :unamused: tak neviem
23. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kazde telo je vraj schopne listovku vyuzit a femibion by mal obsahovat nieco, co tomu napomoze... a este tam je nieco s homocysteinom... presnejsie by myslim vedela xena
23. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ano klasicky v lekarni, je trosku drahsi... lekarnik mal pravdu, ale pravda je aj to, co pisala vendulak... babatko sa totiz viaze na krvny obeh matky az okolo 6-7tt...
23. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
je to v podstate kyselina listova, ale v takej lepsej forme, lepsie vyuzitelna,
ano da sa kupit beyne v lekarni, stoji okolo 13 eur a je ich tam 30 ks berie sa 1/den, takze je cca na mesiac...
23. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok