• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Hezký den

zdravím všechny :slight_smile:

Jinak Moni - číslo jsem našla, hurá, teď se jen dovolat, zatím to doktor nebere.
23. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi jo jo Femibion se dá koupit normálně v lékárně. A je pravda co píše Kaciatko že patří k tim dražším :unamused: , kord potom, on je Femibion 800 myslím jen do 12tt a pak je Femibion 400 s DHA a ten je fakt hodně hrahej. 500Kč na měsíc :unamused:.
Jinak já slyšela že v 1. se může vzít při bolesti dětský Paralen. A potom se může brát normální paralen...
23. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teď na ten femibion koukala na net, stojí necelý tři stovky a dá se koupit
23. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem babulky, pôjdem na prieskum :wink: pre mimi všetko :wink:
23. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ale ste toho popísali kým som nakúpila.. ale dočítala som vás..
Ja som spokojná s mojou kyselinou listovou a schválil mi ju aj môj dr, aj dr na hematologii.. :slight_smile:

zakajda - tak držím palčeky nech sa čo najskôr dovoláš... :wink:
23. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi niekto poradit, vcera som mala 2.IUI. BT teplota pred bola 37,7 a dnes den po IUI 36,5. Znamena to, ze ovulacia neprebehla ? nema teplota po ovulacii hned stupnut ? Po prvom IUI som merala az neskor, a teplota bola 37,2...
Ahojte kocky, ja som dnes 9 den po IUI a citim sa dost blbo...citim sa presne ako pred MS, pobolievanie podbruska, som strasne nervozna...
Len teraz ako som si vas docitala, zistujem, ze MS moze prist aj skor ako 2 tyzdne po IUI...toto som nevedela, som myslela, ze utrogestan to podrzi... :confused:
ja mám strašnú chuť na red bull.. pomoooccc....
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambule moje...

No ste toho popísali za tých pár dní, to nemám šancu prečítať tak ak mi niečo dôležité ušlo tak mi dajte vedieť :slight_smile:

Mon...takže teplota stúpa čo je parádne..ešte stále sa necítiš, že už by si aj testíkovať mohla? inak videla som tabulečky, krásne si ich urobila si naozaj šikovná..sú krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marad..takže už ideš do IVF..budem ti silno držať aplčeky a by toto bolo úspešné, ja sa potom pridám k tebe :slight_smile:

Maticap..a ty, tiež netestíkuješ?

Bobi..a ty teda ako, už si v príprave na 3IUI či?

Kači..a ty ako, vo štrtok kontrolaa a kedy asi IUI...včera si mala kontrolu, koľko bolo folíkov? vidím, že ti nieje veľmi dobre s liekov, je to až také zlé? silno držkám aplce aby si to tentoraz dotaihla do úspešného konca :wink:

Inak..počuli ste niečo o Anio vložkách? vraj sú perfektné, kolegyna ich začala a aj asa idem pridať..možno naozaj niečo na nich je, stiahnu mi cystu, kto vie čo porobia s vajíčkovodom ale za pokus nič nedám :slight_smile:
23. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahojky :dizzy_face: no ja som už po 3.IUI, akurát včera... folíky boli tri, no jeden už bol prasknutý, tak bojujeme s dvomi :wink:
23. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahooj :slight_smile: si nam tu chybala!
ja tipujem, ze iui by mohlo byt v piatok, ale nehovorili sme o tom, tak to do stvrtku neriesim... vcera ich bolo viac, jeden najvacsi mal cca 13mm, ale dr vravel, ze 5inj este nie je vela, tak uvidime vo stvrtok... fakt mi z toho nie je dobre, ta hlava je zla a to si myslim, ze znesiem dost :confounded:
co su to za vlozky?
23. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - fuj fuj fuj mecha jedna kakaná. preč s ňou...
vyháňaj ju preč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisieeelkooo - chýbala si mi.. avoojj... a dakujem!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko už ma nahlodáva červík na testík, ale zatiaľ mu silno odolávam :grinning:
23. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni jasne...zacnem ju od seba odpudzovat!!! Len neviem receptik :grinning:
Ale akonahle som vam napisala, tak mi je lepsie, fakt :wink:
23. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem :slight_smile:
Když vás tady tak pročítám, tak se docela toho IUI bojím.Ne jako zákroku, ale co bude pak :frowning2:
Koukám, že vám není moc dobře po tom?Takže se mám připravit na předmenstruační stav?

Jinak k těm vitamínkům - moje kámoška brala Sarapis - a pomohl ji k otěhu,možná to je náhoda,
ale ona říká že otěhu po něm.Ptala jsem se na to dr. a ten říkal, že to jsou vitamínky pro ženy
v přechodu,ale že se hodně doporučují i při snažení.Obsahují všechny možné vitamíny
a hlavně kyselinu listovou + mateří kašičku!,ta je prej velmi vhodná :slight_smile: Neznáte někdo tento přípravek?
Já beru jen listovku,ale uvažuju o něm...

moni - třeba jsi těhulka!Já když jsem jednou otěhotněla, tak mě taky před očekávanou ms,která
pak nedorazila - bolela hlava :slight_smile: a v kříží taky.Ale to může být i stav před ms.
23. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můžu se vás zeptat?Všechny před IUI něčím stimulujete?Clostilem???

Mě dr. řekl, že to zkusíme bez ničeho, protože teď jsem měla několikrát za sebou 2 krásný folíci :slight_smile: ,
tak hlavně aby byli i příští týden,aby mě tentokrát nezklamali :grinning:
23. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vy ste mi chýbali, bojovníčky moje..ale resetovala som si hlavu na chate a teraz veľ práce :grinning:

bobi..tak ty si PO IUI..júj tak pľuvanec ako sviňa na teba :grinning:

Kači..to ti bolo aj pred tým tak blbie? to nieje bohviečo, vyzerá to, že tei hornmóny ti teda vôbec nerobia dobre..júj už to len nejako vydržaj..dala si si nejakú tabletku?

Mini..tak už červíček v hlavičke makovičke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: júj tak ja zvedavá strašne ti držím palce..a čo mylsíš, do ekdy čertík asi tak odolá a potom ho zlomí????????????????

Tie vložky sa strašne ťažko dajú zohnať, my sme nane čakali od novembra..je to dobré na ženské problémy, cysty, výtoky a pododbnne..sú drahé jak sviňa ale zatial počúvam len samé chváli..ženy zbavia cysty a podobnme..a kedže ja mám cystu, upchatý vajíčkovod chcem to vyskúšať..všetky, ktoré máte poodobný problém sa skšúku nič nedáte..vraj to všetko zlé čo máte v sebe to z vás vyťahuje :wink:
23. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no migreny mavam, ale toto, bleeeee, fakt nic moc... davam si len paralen a magnezium
23. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - ale mňa nebolia kríže.. a ja verím, že budem tehu.... teda, že už tam je.. :slight_smile: a ja som brala clostyl..

cisielko - keď sa zatnem tak aj do toho pondelka vydržím.. ešte že nemám doma žiadny test :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ber to tak ze zbytocne neminies na testy eurace :grinning:
23. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - tak tomu ver. a okrem toho si šetrím nervy :grinning:
23. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - držím palečky :slight_smile:
23. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne
inak ja mam velke zabrany robit testy.....
jednoducho radsej som v neistote, lebo predstava jednej ciarky ma desi....
a to dokonca mam testy zadarmo, lebo moja susedka s nimi obchoduej tak mi dava vzorky zadarmo.... :grinning:
23. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaauuuuu práve som dostala takú bolavú injekciuuu... bože.. začo ma tak trestáš???
ale kvôôli bábu to vydržíím... au
23. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - ďakujem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

marrad - tak keby som mala doma tak nevydržím.. :grinning:
ale tá predstava ma tiež desí, že by tam zas bola len / :angry:
23. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm sa smeje, ze tolko si vytrpim koli momcu, a ze ked sa to podari a bude neposluchat tak take dostane na zadok ze no :grinning:
23. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to bol ale pľuvanec!!! au :angry:

no ďakujem
:grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..no tak to už potom len vydržaj ale ved ty si aj tak tehu tak čo, načo mínať prašule :grinning: :grinning: :grinning:

Marad..bojovať znamená žiť :wink:

Bibi..pošlem aj viac ak chceš :grinning:
23. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já mám taky docela zábrany dělat testy. Mám jich doma několik a nedělala jsem už dlouho žádný. Děsí mě představa jen jedné /. Vždycky to prostě tak hrozně bolí :frowning2: . Ale zároveň mě ničí i ta nejistta, takže uvažuju že teď bych test zkusila už někdy dřív, ať vím na čem jsem :frowning2: . I když to bude bolet :frowning2: . Holky kolik DPO tak děláte testy?
23. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok