• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojky Suzan moc díky za info k té inseminaci 2x do měsíce tý jo to je taková škoda že se to nedělá u nás v ČR!
No ale dle tvé rady to můžeme skusit aspoň doma..
jakože jeden den IUI a druhej si to s manžou pojistíme :grinning: sice se nedostaneme na těch kýžených 30% ale kdo ví šance to určitě zvýší ne? :grinning:
19. okt 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko ahoj to bys musela byt nejake zvire to se reinseminuje do 48 hodin:slight_smile:))
19. okt 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a dotaz k IUI kolikátej den cyklu se na to chodí? já mívám v průměru ovu kolem 14DC mám tak nějak učebnicový cyklus.. tak mi dají tu injekci aby to bylo na dřív nebo tak?
19. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :wink:
chcem sa pýtať, nemáte niektorá skúsenosť s IUI, ale bez clostilu?myslím to tak, že by som počkala na "prirodzenú" ovuláciu bez liekov a potom v helíku IUI.neviem totiž to, či sa to tak dá. :slight_smile:
19. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el :grinning: proč zvíře? když to dělají jinde proč ne v ČR a jo je to v rámci těch 48h :grinning:
mi asi něco nedošlo :grinning:
19. okt 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina nevím taky jsem nad tím uvažovala jenže oni asi potřebujou tu ovu přesně naplánovat a to u přirozený nejde.. i když máš vypozorováno že je každný měsíc +/1den (což u mě bývá) ale třeba nervama si to můžeš rozhodit..
19. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I26 musis se nejdrive zaregistrovat pak ti prijde email a na ten kliknes znovu tam pak napises svuj email a heslo a pak si tam vllozis fotky a pak uz vytvaris deticky :grinning: a pak to jen zkopiruju a ulozim si to do pocitace na mobil nic neposilam
19. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky neda se presne rict kdy se chodi na inseminaci oni si to doktori ohlidaji ....me doktor rekl,ze budu muset chodit ob den do nemocnice,aby to poradne ohlidal..taky jsem na to zvedava....
wrtulka jasne,ze se muzete jeste snazit doma to i doporucuji,ale my jak mame hodne spatne sperma tak nam ho proste 2x upravi :slight_smile:
19. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka, lusina
myslím, že by iui šla i bez stimulace, ale clostilbegytem se zvyšuje šance, rostou folíky

u mě to bylo tak, že jsem brala clo, pak jsem 13 DC šla na utz, dostala Pregnyl a druhý den na iui
19. okt 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v ČR se do tela jen u zvirat reinseminace:slight_smile:)))
19. okt 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a snažili jsme se ještě ten večer po iui :grinning:
19. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann tak my máme ten spermiogram taky blbej však jsem to včera psala..
ale když teda necháme 5dní před IUI přestávku v sexíku a pak po IUI si to ještě pojistíme tak by jich tam mohlo taky bejt víc že jo :grinning: no a rychlý je máme dobře..
no záruka žádná ale teorie to mi jde :grinning: lepší než nic že :wink:
19. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka máš pravdu-záruka žádná, ale zní to logicky, takže hurá do toho!!! :astonished: :slight_smile: :wink:
19. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě doktor říkal jen o injekci na vyvolání ovu..
protože když mi minule dělal UTZ 10DC měla jsem tam 18mm velkej foliku říkal že za 2 dny můžu přijít na injekci.. tak jsem to pochopila tak že je to jen kvůli tomu načasování
19. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el no a když to u zvířat funguje proč to nedělají i u lidí? a místo toho nás přesvědčují na IVF nechápu :angry:
19. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky ne kdybych sla na IUI tak bych se na to zeptala:slight_smile:))) pak je sance vetsi:slight_smile:
19. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam doktor rikal,ze kdyz u me problem neni proc by do me cpal leky chce zkusit nejdrive setrnejsi metodu a pak se uvidi....
wrtulka vy je mate teda alespon rychle,ale ty nasi lezou jako sneci :grinning:
19. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna z toho si nic nedelej my zas nemame zadne:slight_smile:)))
19. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann tak něco na zrychlení - prý funguje před stykem studená sprcha..
manža to absolvuje každej den myslím že tímhel stylem z nich brzo budou tryskospermoušové :grinning: :grinning:
19. okt 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, pregnyl způsobí ovulaci za 24-36h. takže ho píchnou a cca za 24h přijdete na iui. Zvyšuje se tak šance celého toho počínání :wink:
19. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky uz jsme za skoro ty dva roky toho vyzkouseli....vitaminy,studenou sprchu,manzel je nekurak a abstinent,pak jsme take kupovali drahe pripravky na zlepseni spermatu a zvysil se jen pocet,ale pohyblivost nic,ale co by jsme chteli byli 9 let zamcene takze jsme s tim museli pocitat :slight_smile:
S tim zamcenim myslim,ze muj muz byl 9 let sterlizovan (vasektomie) a pak podstoupil operaci na navraceni plodnosti ,ale rekli nam,ze sance na prirozene poceti je sice mala,ale ze za pokus to stoji uz se to pry podarilo i jinym parum...no a ted zaciname s iui protoze uz nechceme cekat kvuli veku...
19. okt 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna držím palečky, ať se zadaří, myslím, že když člověk sedí doma se založenýma rukama, vytouženého cíle se nedočká. Takže vás podporuju ve vašich snahách!!!!! :slight_smile:
19. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik dekujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad se zadari brzy nam VSEM!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, aj my ideme tento mesiac prvy krat vyskusat IUI a lekar nam hned povedal, ze nam ho spravi 2x v jednom cykle, tak snad sa nam zvysi sanca, hceme vyskusat vsetko pred samotnym IVF a verit, ze to vyjde :slight_smile: drzkam nam vsetkym palce, nech sme coskoro tehulky :dizzy_face:
19. okt 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awe, když 2x, tak by ne zajímalo kdy??
19. okt 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik ja se vse dozvim v patek tak pak take podam info kdy a jak a co.....taky budu mit 2x za cyklus jako awe :slight_smile:
19. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik, ja idem 10DC na folikulometriu , tak uvidim, co mi dr. povie, predpokladam, ze mi to budu robit nejaky 16 a potom 16 den, ale uvidim, co a ako a potom dam samozrejme vediet :slight_smile: uvidime, ako to dopadne, lebo dr. povedal, ze moze sa stat, ze ziadne spermie neprejdu cez centrifugu a vtedy sa cely zakrok rusi a planuje sa rovno ivf, ale mi s muzikom verime, ze nam to vyjde, ze nase babo je len lenive a musime mu nejak pomoct :wink:
suzanna, daj potom vediet, ako si dopadla :wink: drzim palce.
19. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze dam vedet vzdyt proto je tato diskuze,abychom si predavali zkusenosti a radili se.Tobe take budu drzet palce at se zadari a take nam pak dej vedet :slight_smile:
19. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, myslite si, ze fakt je vacsia sanca, ked sa IUI robi 2x za cyklus?my mame ist prirodzene, bez stimulky, lekar povedal, ze najvacsie uspechy malju bez stimulacie, no nevim...co si o tom myslite?
19. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok