• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Jinak sem to asi tady včera s tím že nemám vedlejší účinky Utrogestanu asi zakřikla :unamused: . Už včera jsem byla odpoledne přes den taková unavená a dneska ještě víc, skoro tu u počítače usínám :confounded: .
23. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu- ale mne tá unavenosť na jedej strane vyhovuje. vieš ako dlho osm nechodila o 21.00 spať :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dakujem, ale myslim, ze ani nahodou... len si viem najst veci na nete... nidky by som si netrufla kecat do toho, co povedia lekari (aj ked aj take mame na mk, vsak? :wink: :grinning: )... takze dr urcite nie :slight_smile:
23. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni můžu se zeptat jak dlouho už se vy snažíte? :slight_smile:
Jinak u mě se to asi znásobuje i právě tím, že jsem teď doma, tak na to myslím skoro furt :unamused: . Být v práci tak si to taky určitě neberu až tak moc :slight_smile: .
23. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - ved ja som to tak myslela, že ty nám vždy poradíš ... nie že by si bola ako tie niektoré :wink:
Vieš tak, že to proste nájdeš a dáš odpoveď, keď už nás to nenapadne hľadať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
23. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem len google :grinning: :grinning: :grinning: vyhladavac :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - teraz tretí rok.. medzičasom dve straty..
a ja som tiež doma.. pracujem doma takže to je také flákanie teraz po IUI. mmm my dáva veľa odychu.. ale ja aj tak presedím väčšinu pri pc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj holky,

myslím, že ohledně utrouše, je asi nejlepší si udělat domácí tt 14DPO a když tam // nejsou, tak utrouš vysadit a čekat na mršku... ještě jedna otázka ohledně clostilu-měli jste zvýšenou chuť papat? :rolling_eyes:
vendul, právě že v CAR :frowning2: v Pronatalu, tak snad vědí, co dělají, taky se bojím cyst...a těch dalších vedlejších příznaků je tam taky dost :angry:
zatím to vypadá, že ovule nikde...a to po clostilu ha ha :grinning: ...dokud jsme ho neměla, ovulovala jsme pravidelně a krásně :confounded:

po utrogestanu je mi zle od žaludku a jsem pořád ospalá, to znám :wink:

my se snažíme něco málo přes rok, asi 15 měsíců, ale počítám ten rok, protože předtím jsme se dávala ještě do kupy po operaci štítky, tak tělo nebylo asi úplně ok :frowning2:
23. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, mne v car vraveli, ze test to este ukazat nemusi, preto robia krv... asi by som sa bala :sweat_smile:
23. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my se snažíme skoro 2 roky, bez měsíce, takže nějakých 23 měsíců :unamused: .
Moni a jak to tedy děláš, že jsi doma, pracuješ tedy míň a jsi v klidu? :grinning: Na to bych potřebovala recept :grinning: .
Tý jo jestli jsem po Clostilu víc jedla? :confused: Tak to nevím já papám víc furt :grinning: . Jinak mě taky není dobře teď co beru Utrogestan od žaludku :frowning2: . Včera jsem tady tedy fakt doslova brečela jak moc sem chtěla něco sladkýho, ale dneska se mi nechce jíst vůbec. Nic. :unamused:
23. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no jo, každé nám říkají něco jiného.. a jak se v tom má člověk pak zorientovat? :frowning2: Mě bylo po utrogestanu také zle..a vůbec mě na to nepřipravovali...teď už alespoň vím, do čeho jdu. Také se bojím, že mi ty hormony spíš všechno rozházejí..
23. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky říkali že test to ještě ukázat nemusí, proto jsem objednaná na tu krev. A asi bych se bez souhlasu Dr. bála taky ten Utrogestan vysadit... :unamused:
Sedmitečko v CAR??? Tak to je divný! :confused:
23. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - dobre.. odteraz si google :grinning:

inak ja som na to prišla.. stále píšem, že mám kŕče v pravom vaječníku a teraz som na to prišla kedy ich mám.. mám studené nohy (poslednú dobu dosť často) a v tedy ak sú studené tak mám tie kŕče..

garp - ja som mala chut papať ale nemyslím že to bolo tym clostylom :grinning: to skôr moja pažravosť. kamoška čo u nas býva prišla včera z domu (bola na vík. u rodičov) a nadávala mi, že pri mne za týždeň pribrala tri kilá :grinning: no ja len jedno :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grap mě taky nikdo o tom jak mi bude po Utroši neříkal :grinning: , ale v podstatě je mi to úplně jedno jen kdyby z toho to miminečko byloooooooo :grinning:
23. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - my sme od januára ako živnostníci a kanceláriu máme doma v obývačke :slight_smile: a že som v kľude? neviem asi mi vy pomáhate.. viem, že v tom nie som sama a asnažím sa vám isť príkladom :grinning: (to mi teraz napadlo :grinning: :grinning: :grinning: )
23. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vednula - jak kdyby!!!!!! dostane na zadok!!!
Ono bude!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni :grinning: :grinning: :grinning: . Tak to u mě mám pocit nezabere... :grinning: Ale před tebou se skláním a věř že si pěkný příklad :wink:
23. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, ono to tu funguje tak, ze vzdy je v pohode niekto iny :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude :grinning: . Příťa mi taky pořád říká že bude :slight_smile: . Ale po pravdě já se už asi prostě bojím toho sklamání :frowning2: . Prostě to mám takové jako na váhách, moc si přeju tomu věřit a na druhou stranu se tomu moc bojím věřit :unamused: . Jak říkám připadám si prostě jako blázen už :unamused: .
kaciatko jo taky mám ten pocit :grinning:
tak ďakujem :sweat_smile:
a som rada :dizzy_face:
23. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tak aj ja mam strach, ale nepúšťam ho von. je tam niekde vo vnútri a valcujem ho tým, že verím!
a prečo tak verím? Lebo teraz už keď vieme v čom je problém a beriem na to tie injekcie a mám lieky na udržanie tak proste tomu verím. Neverím že by to teraz nemalo vyjsť...
23. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki :dizzy_face:

správne moni, treba myslieť pozitívne :dizzy_face:

vendulak, tak presne takéto pocity mávam pred termínom mršky :frowning2: des :angry:
23. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi jo jo je to děs :unamused: . Ale vydržet to musíme, stejně je hustý co všechno my jsme schopné pro ty miminka vydržet :slight_smile: . Doufám že nám to všechno jednou vynahradí :slight_smile: . Vlastně jsem si jistá že jo :slight_smile: .
Moni tak já se to pokusím udělat podobně :slight_smile: . A můžu se zeptat tedy v čem vám zjistili problém a co za injekce pícháš? :confused:
23. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ako inak :wink:
pripomeniem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vendu - zrážanlivosť krvi a pichám fraxiparine na to
23. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre moni, spolieham sa na teba :wink: , u mňa to bude o nejaký týždeň tiež tak :grinning:

vendulak, mne raz moja mamina povedala, že uvidíš, ako ťa raz bude to malé zlostiť a ty ho tak chceš :dizzy_face: veru :grinning:
23. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - obávam že u mňa už v piatok :grinning:
23. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Moni tak o tom už sem slyšela. Moc držím palce, aby tedy IUI vyšlo!!! A ono jistě vyjde, když se přišlo na problém a řešíte ho!!! :wink:
23. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si ešte nejaký ten týždeň počkám, no už teraz sa štelujem na pozitívne myslenie :wink: vyjde to a hotovo!!! :grinning:
23. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok