IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
dasty79
23. feb 2010
Kočky, vy jste toho teda zase nakecaly.
To jste všechny po IUI doma? 🙂

Jinak já jsem taky po utrogestanu byla hrozně unavená.
dasty79
23. feb 2010
luucia - ty chodíš do Pardubickýho Sanusu?Já chtěla chodit taky do Sanusu,ale do HK.Ale před rokem, když jsme se rozhodovali kam pojedem, tak kámoška měla nějakej problém v HK, tak jsme začlali jezdit do Arlety v Kostelci nad Orlicí - a jsme spokojený
🙂 ,ale už by to chtělo mimíska 🙂
vendulak
23. feb 2010
Holky je normální že mě už 5DPO bolí bříško jako na ms? =-)
bobi3
23. feb 2010
holky, len mne tentokrát po IUI žiadny progesterón nedali 😞
bobi3
23. feb 2010
vendulak, mňa po IUI bolí bruško celý čas ako pred mrchou :-S
delf14
23. feb 2010
ahojky holky dasty prosím tě jaký problém v sanusu v HK,já tam právě chodím,tak abych věděla co a jak 8-(
delf14
23. feb 2010
teda holky mě nikdy nebolelo břicho po iui to je divné. :-N asi jsem nějaká divná ]-(
monika0001
23. feb 2010
občas máme asi všetky pocit, že sme divné 😃
monika0001
23. feb 2010
oki babuľky opúšťam vás na nejaký čas.. ale ja se vrátim 😃 😃 😃
idem sa hrať s čím????? no s fotečkami predsa 😃 :-p

cmuky
delf14
23. feb 2010
no to teda mončo koukej se vrát teda ]-( :-p
xena1
23. feb 2010
ahojte kocky....
moni tebe sa to blizi 🙂
bobi,ako sa citis po IUI???
kocky femibion-prva a najlepsia volba....cena sa rovna kvalite.... 🙂
makinka1
23. feb 2010
fíha dnes sa to tu naozaj rozbehlo.
ja som sa včera ledva doplazila z roboty, bola som taká ustatá, trešťala a točila sa mi hlava,zdriemla som si hneď poobede a o deviatej som bola zasa v posteli.
Aj ja začínam mať úmysly testíkovať,uroobím to asi v piatok ,alebo v sobotu, idem na oslavu neterke, tak aby som vedela.
Okrem tej únavy a nejakého zhoršeného trávenia sa necíti.m nejak inak 😢 ,tak neviem, či je to dobre alebo zle.
Už ostáva len čakať x-)
xena1
23. feb 2010
makinka a kolky den si po IUI???beries utros???lebo on sposobuje taketo priznaky...ja by som minuly mesiac dala krk ze som tehu a bol to utros... :-|
baby2
23. feb 2010
dievcata, dneska mi v lekarni predali tehotensky test, ktory vie urcit tehotensky hormon uz 5.den po oplodneni !!!, citlivost 10mlU/ml rapiclear. Samozrejme ze som nevydrzala a testovala sa ,a a nic.....manzel tvrdi ze to je priskoro,ze tak o tyzden by tomu veril......no,pozitivne je aspon ze som sa zbavila tej nervozity,toho cakania....brrrr
xena1
23. feb 2010
baby2,mala som ten test viackrat,nepodcenujem ho ale testujem snim az v den mrchy...pokial ratas ze sa babo uhniezduje na 6-10DPO,tak ti nemoze vyjst..vyjde vacsinou zenam ktore maju skoro ovulku...je to tak trocha marketingovy tah... 😉
baby2
23. feb 2010
jaj bystu, pravdu mas, sak tie pocty ozaj nesedia..5 dni putujes vajcovodom 5 dni sa vyvyja k embryu.......... 🙂 tak este nic nieje stratene
makinka1
23. feb 2010
xena áno, beriem utroš, po prvom IUI som ho brala tiež,ale vtedy som sa cítila inak (ale aj pvé IUI bolo úplne iné). a hlava sa mi točí asi aj z nízkeho tlaku, od IUI nepijem kávu, pre istotu 😉
v555
23. feb 2010
ahojte,paaaaaaaaani moji vy ste tu toho popisali,ani to nestiham všetko prečitať 😃
Moni -nechcem nič trubiť do predu ale ta tvoja BT ma moc potešila 😉 😉 😉 😉 😉 😉
xena1
23. feb 2010
baby2,fakt staci v den ms aj ked si teraz na trhu nove testy a tam pisu ze sa da uz 4dni pred ms ....skusit mozes,a potom v den ms zopakovat... 🙂
makinka1,mne napriklad po prvom IUI bolo fajn,a z utrosu na figu kazdy den...teraz mi bolo po IUI zle aj IUI bolela jak slak a z utrosom zatial v pohode,snad si to neurieknem :-|
v555 ako mas???
v555
23. feb 2010
ahoj xena,mam sa ako zbity pes som unavena z roboty ale inač celkom fajn,dakujem.A ty?? 😉
xena1
23. feb 2010
ja som na tom rovnako,niekedy ani nemam silu tu pisat,lebo sa mi zatvaraju oci po 5minutach...a decka maju prazdniny,tak mam hlavu ako delo....aspon nemyslim a neratam dni 🙂 a ty ako pokracujes???
murasek
23. feb 2010
ahoj, jen v
rychlosti zdravim, pokousi se o me asi chripka, tak jdu zalehnout :-|
mejte se papa
v555
23. feb 2010
xena,čakam na mrchu 😉 ale už je za dverami lebo prsia ma bolia a brucho mam nafuknute ako balon a chute???tie mam aj za manžela 😃 😃
xena1
23. feb 2010
v555,si si ista?? 😃 kolky dc si???tak si tie chute vychutnaj kym negrckas 😃
v555
23. feb 2010
oooooooo,neboj ja to takto stale mavam pred mrchou ]-( ,dnes som 22dc
maticap.
23. feb 2010
Ahojte, ani vas nestiham docitat...tolko ste toho popisali 🙂
Hlasim, ze krize polavili, no citim ich stale, a inak nic - takze zase trocha optimizmu. Teda, okrem toho som bola riadne nervozna.... Tak som zvedava co bude dalej. Uz som "prezila 20.DC, hura na tie dalsie. 😃 Pekny vecer, idem "ordinovat" (teda pozerat ordinaciu..)!! 😎
monika0001
23. feb 2010
som spiatky 😃

idem vás dočítať...
monika0001
23. feb 2010
xena . závratnou rýchlosťou 🙂
Dnes som hovorila sestre, že budúci týždeň by som to mala dostať a ona na mňa, že čo chceš ty dostať?! 😃 😃

v555 a vieš ako som na Teba myslela včera??? som sa tešilaaa. a dnes ešte viac!! x-) x-) x-) x-)

murasek môj, tak pekne oddychuj!! nedaj jej šancu!!! ]-(

matica - ja mám zas takú kyselinu stálke že až.. blee... a prsia ma bolia aj za teba 😃
monika0001
23. feb 2010
že ja sme prídem keď tu nik nie je ]-(
maticap.
23. feb 2010
moni, tak to s tymi prsiami ma mrzi :-| zvlast ked si predstavim ten minuly cyklus - to bol teda brutus.
Uz som zacala ohladom tych bolavych krizov aj premyslat, ze ci som si ich nemohla niekde natiahnut, no nic ma nenapada. No nic, tak cakame dalej 😃 ! Pekny vecer a dobru nocku!

Začni písať odpoveď...

Odošli