• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kočky, vy jste toho teda zase nakecaly.
To jste všechny po IUI doma? :slight_smile:

Jinak já jsem taky po utrogestanu byla hrozně unavená.
23. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - ty chodíš do Pardubickýho Sanusu?Já chtěla chodit taky do Sanusu,ale do HK.Ale před rokem, když jsme se rozhodovali kam pojedem, tak kámoška měla nějakej problém v HK, tak jsme začlali jezdit do Arlety v Kostelci nad Orlicí - a jsme spokojený
:slight_smile: ,ale už by to chtělo mimíska :slight_smile:
23. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky je normální že mě už 5DPO bolí bříško jako na ms? :confused:
23. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, len mne tentokrát po IUI žiadny progesterón nedali :frowning2:
23. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, mňa po IUI bolí bruško celý čas ako pred mrchou :confounded:
23. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky dasty prosím tě jaký problém v sanusu v HK,já tam právě chodím,tak abych věděla co a jak :rolling_eyes:
23. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky mě nikdy nebolelo břicho po iui to je divné. :sweat_smile: asi jsem nějaká divná :angry:
23. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
občas máme asi všetky pocit, že sme divné :grinning:
23. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babuľky opúšťam vás na nejaký čas.. ale ja se vrátim :grinning: :grinning: :grinning:
idem sa hrať s čím????? no s fotečkami predsa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cmuky
23. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda mončo koukej se vrát teda :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....
moni tebe sa to blizi :slight_smile:
bobi,ako sa citis po IUI???
kocky femibion-prva a najlepsia volba....cena sa rovna kvalite.... :slight_smile:
23. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha dnes sa to tu naozaj rozbehlo.
ja som sa včera ledva doplazila z roboty, bola som taká ustatá, trešťala a točila sa mi hlava,zdriemla som si hneď poobede a o deviatej som bola zasa v posteli.
Aj ja začínam mať úmysly testíkovať,uroobím to asi v piatok ,alebo v sobotu, idem na oslavu neterke, tak aby som vedela.
Okrem tej únavy a nejakého zhoršeného trávenia sa necíti.m nejak inak :cry: ,tak neviem, či je to dobre alebo zle.
Už ostáva len čakať :dizzy_face:
23. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka a kolky den si po IUI???beries utros???lebo on sposobuje taketo priznaky...ja by som minuly mesiac dala krk ze som tehu a bol to utros... :unamused:
23. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dneska mi v lekarni predali tehotensky test, ktory vie urcit tehotensky hormon uz 5.den po oplodneni !!!, citlivost 10mlU/ml rapiclear. Samozrejme ze som nevydrzala a testovala sa ,a a nic.....manzel tvrdi ze to je priskoro,ze tak o tyzden by tomu veril......no,pozitivne je aspon ze som sa zbavila tej nervozity,toho cakania....brrrr
23. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2,mala som ten test viackrat,nepodcenujem ho ale testujem snim az v den mrchy...pokial ratas ze sa babo uhniezduje na 6-10DPO,tak ti nemoze vyjst..vyjde vacsinou zenam ktore maju skoro ovulku...je to tak trocha marketingovy tah... :wink:
23. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj bystu, pravdu mas, sak tie pocty ozaj nesedia..5 dni putujes vajcovodom 5 dni sa vyvyja k embryu.......... :slight_smile: tak este nic nieje stratene
23. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena áno, beriem utroš, po prvom IUI som ho brala tiež,ale vtedy som sa cítila inak (ale aj pvé IUI bolo úplne iné). a hlava sa mi točí asi aj z nízkeho tlaku, od IUI nepijem kávu, pre istotu :wink:
23. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,paaaaaaaaani moji vy ste tu toho popisali,ani to nestiham všetko prečitať :grinning:
Moni -nechcem nič trubiť do predu ale ta tvoja BT ma moc potešila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2,fakt staci v den ms aj ked si teraz na trhu nove testy a tam pisu ze sa da uz 4dni pred ms ....skusit mozes,a potom v den ms zopakovat... :slight_smile:
makinka1,mne napriklad po prvom IUI bolo fajn,a z utrosu na figu kazdy den...teraz mi bolo po IUI zle aj IUI bolela jak slak a z utrosom zatial v pohode,snad si to neurieknem :unamused:
v555 ako mas???
23. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena,mam sa ako zbity pes som unavena z roboty ale inač celkom fajn,dakujem.A ty?? :wink:
23. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom rovnako,niekedy ani nemam silu tu pisat,lebo sa mi zatvaraju oci po 5minutach...a decka maju prazdniny,tak mam hlavu ako delo....aspon nemyslim a neratam dni :slight_smile: a ty ako pokracujes???
23. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, jen v
rychlosti zdravim, pokousi se o me asi chripka, tak jdu zalehnout :unamused:
mejte se papa
23. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena,čakam na mrchu :wink: ale už je za dverami lebo prsia ma bolia a brucho mam nafuknute ako balon a chute???tie mam aj za manžela :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555,si si ista?? :grinning: kolky dc si???tak si tie chute vychutnaj kym negrckas :grinning:
23. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooo,neboj ja to takto stale mavam pred mrchou :angry: ,dnes som 22dc
23. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani vas nestiham docitat...tolko ste toho popisali :slight_smile:
Hlasim, ze krize polavili, no citim ich stale, a inak nic - takze zase trocha optimizmu. Teda, okrem toho som bola riadne nervozna.... Tak som zvedava co bude dalej. Uz som "prezila 20.DC, hura na tie dalsie. :grinning: Pekny vecer, idem "ordinovat" (teda pozerat ordinaciu..)!! :sunglasses:
23. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spiatky :grinning:

idem vás dočítať...
23. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena . závratnou rýchlosťou :slight_smile:
Dnes som hovorila sestre, že budúci týždeň by som to mala dostať a ona na mňa, že čo chceš ty dostať?! :grinning: :grinning:

v555 a vieš ako som na Teba myslela včera??? som sa tešilaaa. a dnes ešte viac!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

murasek môj, tak pekne oddychuj!! nedaj jej šancu!!! :angry:

matica - ja mám zas takú kyselinu stálke že až.. blee... a prsia ma bolia aj za teba :grinning:
23. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ja sme prídem keď tu nik nie je :angry:
23. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to s tymi prsiami ma mrzi :unamused: zvlast ked si predstavim ten minuly cyklus - to bol teda brutus.
Uz som zacala ohladom tych bolavych krizov aj premyslat, ze ci som si ich nemohla niekde natiahnut, no nic ma nenapada. No nic, tak cakame dalej :grinning: ! Pekny vecer a dobru nocku!
23. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok