• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Prajem krasne dobre ranko :wink: ,dnes som tu skoro lebo mam volno a pozeram hokej,takže vas zdravim ako prva :grinning:
24. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

ja som už v robotke a hokej počúvam v rádiu , som druhá :grinning:
24. feb 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránkoo... ja troška neskor bo 10 minut mi nevedel teplomer namerať teplotku ale tak potom sme to zvládli a výsledok je krááásnyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/2a3588
24. feb 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si poslala do 7 :grinning: ja nevymením teplotku za hokej :grinning:
Ale mmm pekne krásne od 6 sedí pri TV :slight_smile:
24. feb 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no teda, teraz už niet pochýb, strašne moc držím palčeky, len teraz tlačiť poriadne nahor, aby teplotka neklesla :wink:

mňa už druhý deň dosť bolí podbruško, včera som až uvažovala o nejakej tabletke proti bolesti :unamused: dúfam, že je všetko ok, po prvých dvoch IUI som takéto bolesti nemala :angry:
24. feb 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi my ideme s mmm hajať a do neba horovííme: "Prosím prosím, aby teplotka stúpla, alebo aby bola aspoň taká aká dnes."

:grinning: :grinning:

a prsia ma bolia tak, že asi budem musieť dať podprsenku, krotrú z duše nemám rada... ale keď to bude tehotenstvom tak sa budem tešiť, že ma bolia... mám ich aj také ťažké dosť...
24. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bolo kruté....
ani nie sekundu pred koncom??!!!! je to možnéé??!!!
24. feb 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a neuvažuješ zajtra testnúť? lebo to už fakt vyzerá nádejne :wink:
24. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi neviem.. v noci som nad tým premýšlaľa ale asi nie. asi si počkám.. veď mám graf a to mi stačí.. :wink:
24. feb 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: 3:3 :angry:
a na krvičku by si mala ísť kedy?
v pondelok už :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mám tajomstvo.. je mi zleee :wink:
24. feb 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hokej to je hroznééééééééééé :angry: :angry: :angry: :angry: mam nervy :grinning: ,ale nie :grinning:
Moni-jupíííííííííííí,je to ako ma byť :wink: :wink: :wink: už ti stupať nemusi,už nech sa ti len drží,držim palce velmi,velmi a potom už len nova podprda :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi3,bud rada,že to len počuvaš,tato tretina bola hrozna ale ja viem,že vyhrame/aspom tajne dufam/
24. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, musíme!!! :confounded:

a moni, veru, novú podprdu by som si kupovala moooooc rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ako pozeram tvoj graf,tvojmu mimču to trvalo to uhniezdenie :grinning: ,mam dojem že to budu geminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /to je len sranda/
24. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
moni super, vyzera to dobre :slight_smile:
ja dnes dufam poslednu injekciu, bleee, potom by mohla aj hlava prestat, veeelmi dufam...
baby, taka otazka... ako ovplyvnuju lieky, ktore berieme bt? ci uz clostil, injekcie, duphaston, utrogestan...
24. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - ja mam takú podprdu z prvého tehu :wink: takže ani kupovať nemusím zatiaľ.. :grinning: :grinning: :grinning:
a kúpila som si vtedy dve za cenu jednej. mali akurát akciu.. :grinning: ale jednu mam o číslo menšiu ako druhú, lebo mali posledné tri.. hm... tú asi už ani nezapnem bo som moooc pribrala a ešte teraz keď priberiem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

oki micki idem vkladať utroš.. o chvilu som tu..
24. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko-zda sa mi že nijako,to su lieky ktore obsahuju hormony na rast a množstvo folikov,ale BT by to podla mna nemalo ovplyvniť,ale možem sa myliť,ja sa tiež len učim den čo den :wink:
24. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni -neviem kedy si bola presne tehotna/sorry/ale ja som za posledne dva roky pribrala asi 10kg,a to vdaka hormonikom,čo som si pichala.A akurat včera som si kupovala podprsenku,no nechci vedieť tie rozmery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko :wink: , čo ja viem, tak tieto lieky teplotku zvyšujú... ja som tento cyklus žiadne nedostala, nerozumiem prečo :angry: takže teraz by som si aj mohla merať teplotku, no akosi na to nemám síl :pensive:
tak jupííí, že injekcia bude posledná :dizzy_face:
24. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko,tak mne aspon nespravili lieky nič a ja som ich už popichala ajajaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. clostil a injekcie pocitam, ze fakt nic... ale pregnyl a progesterony tiez neurobia nic?
bobi, netrap sa tym... nikto nepovedal, ze podarit sa moze len ak mas po iui lieky :wink:
v555, co si si pichala? velmi dufam, ze je posledna, uz sa chcem zbavit tej migreny :unamused:
24. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože ja som bola normálne na wc obímať sa s wc misou.. nie je to nejako skoro? ráno vstanem z postele je mi zle, teraz vstanem z postele a ani som si ruky nestihla umyť už som aj letela na wc...
24. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, takže je to jasné!!! :slight_smile:

kaciatko, tak dúfam, že doki vie, čo robí, keď mi žiadny duphaston nedal, riadne ma tým zaskočil, povedal, že teraz skúsime bez :fearful: ty si spomínala, že ell IUI vyšlo aj bez progesterónu?
24. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gooooooooooooooooooooooooooooooool
a góóóóól!!!!! :grinning:
moni, nechces predsa len skusit test? aj ked ja by som sa tiez bala... :unamused:
bobi, myslim, ze vie... ano, ell nemala nic...
24. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači-ja som po troch neuspešnych IVF,ja som si pichala Decapeptyl,Menopur,Pregnyl-ale Pregnyl može sposobiť zvyšenie ano teraz ma to napadlo :wink:
24. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni-viem,že je to na nervy ale ešte netestuj ,ešte je skoro a určite ti ukaže len/,to mi ver,zbytočne by si bola sklamana :frowning2:
24. feb 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok