• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
v555 - tehu som bola v 2008 a po druhom tehu som pribrala 29 kíl :sweat_smile:

kaci - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
test neskúsim asi.. uvidím..

a mmm tomu už dal "meno" :grinning:, najprv že krpec a ja že to sa mi nepáči a tak on, že šušník.. :grinning: :grinning:
lebo, že fazulka tomu hovoria všetci :grinning: :grinning:

a ja som ho opravila a povedala som mu, že nie nie to je Stellka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dnes si 10DPO, však? to by ti testík fakt asi ešte nič neukázal ako vraví v555... aj keď príznaky už máš :wink:

kaci, ty v piatok sono? júj, bodaj by IUI bolo už cez víkend!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, šušník je hnusné :angry: ale Stellka jepekné meno, kámoška má Stelinku :wink:
24. feb 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni- :wink: :wink: :wink: ,ja som tehu bola len 7.tyždnov :frowning2: ale priberam tak z roka na rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto nechcem robiť ten testík.. :wink:

mám úplne návaly tepla ...
24. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, tak to mas tych injekcii fakt za sebou moc...
moni, ja som sa len spytala, ale asi by som sa vykaslala na testy a pockala na krv, tam to je istota...
bobi, zajtra sono :dizzy_face:
tak posledna injekcia za mnou... dufam, ze zajtra uz nebude, a ze aj hlava sa skludni, mam toho nejako dost... a dnes ta potvora este aj stipala :confused:
24. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555- ja som bola prvý krát do tretieho mesiaca skoro ale bolo to už .... niekoľko týždňov. hrozila mi otrava krvi.. debilný dr. lenže ja vtedy totál neskúsená, nevzdelaná... som mu verila...
druhý krát to odišlo skôr ako sa to uhniezdilo...
24. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre znamenia len ich nezarieknime :wink: ale vyzera to velmi velmi nadejne :wink: :wink: :wink: :wink:
24. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - v pohode. ja viem micka.. ja nie v zlom.. :slight_smile:
a tiež zastávam názor, že tá krv bude 100% :wink:
a držkám palčeky aby už neboli injekcie...
24. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni-myslim,že tie kila možeš pripisať tvojmu cukru
24. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - aj ja si mylím, ale dr v centre tvrdí, že to nie je tým...
24. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čim,cukrovkarky to maju komplikovanejšie,to nevie???však ved keby si jedla 24 hodin denne,tak 29 kil by si nepribrala
24. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrali sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrali sme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ty uz mas potvrdenu cukrovku? alebo zatial inzulinovu rezistenciu?
24. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky.Tak dcéra ve školce tak mám čas copak se tu řeší? :wink: tak jak se máme holky?
24. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci- ja ti ani neviem. najprv mi hovorila že to musím liečiť (vieš čo mi hrozila tá 3 mesačná stopka) a potom zas že nič. tak ja ani neviem...
24. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci neviem či ti pomôže to, že som mala po vypití tej žbrndy som mala prvú hodinu cez 9
24. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, v pohode, len som sa pytala, neviem ake su a ake maju byt tie vysledky.. ja to mam na hrane, ale vraj zatial v pohode, len si musim davat pozor... a vraj je to pri pco caste
24. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,odchadzam,pridem poobede alebo až večer.pa pa a pekny den ale u nas to tak nevyzera je zamračené :unamused: :unamused: :unamused:
24. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ja vás opustím teraz. ideme do sociálnej poisťovne. teším sa. :angry:
to zas bude...

cmuky zatiaľ...
24. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fanynky hokeje,všem přeju krásné ráno :slight_smile:

moni - je ti špatně?to je dobře :slight_smile: Né, že bych ti to přála,ale to je určitě Stellka :grinning: , už se hlásí.
Moc ti to přeju!!!!!A jak jsi dopadla na pojištovně?

A ještě někdo bude brzo testovat???
24. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dasty kam chodíš do caru?
24. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj delf - já chodím do Arlety :slight_smile: A ty?
Koukám, že už jednoho prcka máš.Ten se vám podařil přirozeně?

Koukám, že teď tady nikdo není.
Jdu s pejsanem ven.
zatím :wink:
24. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já právě chodím do sanusu v HK a ty jsi psala,že jste tam měli problém,taky jsemse rozhodovala mezi arletou a sanusem no nakonec sanus,ale pokud by nám nevyšlo ivf teda jestli bude snad né a dopadne iui tak bych skusila tu arletu,není drahá?No dcera se povedla po půl roce snažení zajímavé vid první normálně a druhé né a né se povéstty máš pejska?jakou rasu?my máme německého ovčáka
24. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som vas prisla aspon pozdravit a drzat Monike silno silno palce! Myslim, ze si jasna, Moni.
Ja som bola na IUI den pred tebou a ja teda necitim nic, prsia akoby som ani nemala...zle mi nie je, nemam ani negativne ucinky utrosu a naviac citim PMS bolesti v brusku...nuz, tak snad nabuduce. Ale aj tak skusim v piatok testik, aby som si bola ista...
Moni ake injekcie si ty pichas vlastne?
24. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - no a už zasa mi je zle.. a jasné, že to je Stelka. už tomu verím ešte viac ako som verila..
na sociálke sme dopadli tak, že sme sa museli domov vracať po jeden papier :angry:
ale máme to za sebou .. uf.. mali tam strašné teplo. skoro som im tam odpadla.. ale stretla som tehu kamošku.. to je znamenie :grinning: :grinning: :grinning:

idem si ľahnúť kočky lebo necítim sa dobre, ale to je dobre :grinning:

ja sa tu v priebehu dňa ešte ukážem.. :slight_smile:
24. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a kedy testuješ? :dizzy_face:
24. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som po ceste z pošty stretla susedu (bývajú hneď vedľa nás), ktorá má rok a pol starú dcérku a one že je zas tehu.. no nie je to náhoda, že stretnem dve baby a oni sú tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

madeline, flamengaaa ahojte kuriatka moje zlaté... Nebudem testovať. mmm mi zakázal :grinning: povedal, že on sa na mňa , v prípade, že to nevyjde a neukážu sa // , pozerať nebude :grinning: . Že počkáme pekne na krvičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oki ale teraz už vážne idem do tej postelôe bo spala by som jak divá.. brú nôcku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok