• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
made - by som ti napísla ale chcela som ešte chvílu počkať na potvrdenie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni super! Krásná teplotka a krásné příznaky!!! :dizzy_face: Normálně závidím... :pensive:
24. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru moni, aj ja :pensive:
24. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, myslíte, že keď som mala IUI v pondelok o 10 ráno a dnes dopoludnia som spozorovala hlien, včera boli bolesti, a teda si to je ovu, je šanca, že spermijky vydržali? :confused: včera ani po IUI sme nesnažilkovali, lebo som mala dosť bolesti :confounded: koľko vydržia spemijky?
24. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ty si byla na IUI taky 17.2., že? :slight_smile: A jak je tobě? Měříš teplotu? :slight_smile:
24. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, moja, ja som bola 22.2.
a teplotku už nemeriam, zbytočne ma to rozrušovalo :confounded:
24. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty sa ako cítiš, vendulak? ty máš akurát 7DPO...
24. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Bobi to se omlouvám, to sem s někým asi spletla :slight_smile: :wink: .
Bobi já myslím, že šance že vydrželi je! :wink: Vím že kamarádka s manžou měli sex naposledy 3 dny před ovu, protože on pak jel na služebku a ona ten měsíc po 4 letech snažení otěhotněla! :wink: Navíc na IUI dávají už jen ty nejlepší spermije a to jsou určitě velcí bojovníci! :wink:
Určitě být vámi to ještě dneska pojistím! :wink:
24. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi já jsem dnes teprve 6DPO byla jsem na IUI zřejmě den před ovu :slight_smile: . A necítím se absolutně nijak. Jen včera večer mě dost bolelo bříško jako na ms. Ale dneska už zase nic. No uvidíme...
24. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, tak to vieš, že dnes to poistíme :wink: dúfam teda... Tiež si vravím, že pri IUI sa do mňa dostali len tie najlepšie, tak šanca tu je :dizzy_face: No doki mi nedal žiadny progesterón, a to ma trochu znervozňuje. Vraj netreba. Lebo ak to kvôli tomu teraz nevyjde... :angry:

Tebe to potom vyšlo priamo ideálne, keď IUI bolo deň pred ovu, tak moc držím palčeky!!! a bolelo ťa po zákroku bruško? lebo mňa včera sakramentsky :confounded:
24. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi a brala si Clostilbegyt? Mě doktor říkal, že když sem v cyklu stimulovaným Clostilbegytem tak k tomu se dává Utrogestan... :wink:
Jo já myslela že v den IUI už byla ovu, doktor říkal, že jedno vajíčko už je na cestě a druhý folík byl rozkrabatělý tak že už se taky chystá nebo co a pak při IUI i že bylo děložní hrdlo pěkně otevřené a že tam bylo dost správného hlenu, a nakázal nám tedy ale sexovat ještě další den :grinning: , v den IUI jsme měli zákaz, a další den teplota byla ještě dole, tak jsme ještě posnažili a pak už teplota stoupla :slight_smile: . Jinak mě dost bolelo bříško přesně v ten den po tom co sem dorazila domů a seděla tu. Ale pak už ne. Až zase včera :slight_smile: .
24. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nestresuj sa kvoli tomu progesteronu.. telo si ho produkuje same a zober si kolko bab ani nevie, co progesteron je :wink: skus tomu verit :dizzy_face:
24. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, hej, asi máš pravdu, ďakujem... som s tým progesterónom už otravná, no mne to stále vŕta v hlave, že prečo mi ho nedal, že čo ak to práve kvôli tomu teraz nevyjde :unamused: tak ale asi vie, čo robí... a ty ako? posledná píchačka už bola? :wink:

vendulak, áno, brala som clostilbegyt, folíky boli krásne tri, pred IUI už len dva, jeden bol prasknutý. Mňa dnes bruško tiež už nebolí, občas ho cítim, to áno, ale včera to bolo dosť silné :angry: ty kedy plánuješ testovať?
24. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nie si otravna, to vobec... len si myslim, ze je ten strach zbytocny... niekedy to nevyjde, ani keby si mala vsetky lieky a spala od iui zavesena dole hlavou... a ked to ma vyjst, tak to proste vyjde :dizzy_face:
jasne, picham rano :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, a možno práve teraz to vyjde, keďže postup bol trochu iný ako pri prvých dvoch nevydarených IUI :dizzy_face: stále si to tak vravím :dizzy_face: Tak ako vravíš, ak to má vyjsť, tak to vyjde!!!

tak držím palčeky na zajtrajšie sono!!!! dúfam, že IUI bude čo nevidieť... určite daj vedieť potom :wink:
24. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som sa teda "utakovala" až až :grinning:
24. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi tak to je fakt divné...ale lékaři určitě ví co dělají. Však pokud dojde k ovulaci tak tělo si vytváří progesteron samo :wink:
Jinak já pokud nedorazí mrcha tak asi testnu příští čtvrtek 4.3. tj 14DPO, ale už teď se bojím :frowning2: .
Kaciatko co pícháš za injekce?
24. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, mne doki povedal, že ja mám hormonálny profil v poriadku, tak to skúsime bez duphastonu... kto vie, možno ak progesterónu mám po ovulke prirodzene dosť, tak to nechcel nejako nabúrať :confused: každopádne mu verím

a koľkáte IUI je to u teba?
24. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, mala som merional
bobi, neboj, bud v klude stres nepomoze ani tebe, ani pripadnemu drobcovi :wink:
24. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi je to naše první IUI :wink:
kaciatko a kdy jdeš na kontrolu folíků? :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli prepáč až teraz som si všimla, že si mi písala...

pichám fraxiparine na riedenie krvi...

bobi - stále ver... !!! treba veriť!!!
24. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, zajtra. bola som v pondelok, po piatich injekciach, dostala som este 3 a zajtra zasa kontrola
24. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlaté, babulky, ďakujem :slight_smile:
moc moc by som si priala, aby to teraz vyšlo :pensive:

vendulak, verím, že tebe vyjde hneď prvé. My sme už boli na treťom. Ak nevyjde toto, tak potom už fakt neviem. Do IVF sa mi ísť nechce :frowning2:
24. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko tak na zítra moc držím palce!!! :wink:
Bobi a co vám našli za problém proč se nedaří? Já už o tom taky dost přemýšlela a do IVF bych taky ještě nechtěla, a ani by jsme na to teď neměli penízky :frowning2: . Jenže nejhorší je, že s mím PCO bez Clostilu neovuluju takže to že by jsme si mimčo udělali jen tak doma nehrozí :unamused: . Takže doufám, že bych pak dostávala třeba aspoň ten Clostil na ovulku. Ale nejlepší by samozřejmě bylo kdyby to vyšlo hned :slight_smile: . A vám taky!!! Přece se říká do třetice všeho dobrého!!! :wink:
24. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, si zlatá, ďakujem
u nás práveže nič nenašli, bola som už aj na laparke, po nej aj krásne ovulujem (predtým to bolo take všelijaké), spermijky máme ukážkové, hormóny v poriadku a predsa stále nič :cry: Mne IVF trochu naháňa strach. Už pri IUI som občas na nervy, neviem si predstaviť, čo by to narobilo s mojou psychikou potom... a to ani pri IVF nie je zaručený úspech... :unamused:
24. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi jo tak to mám podobně, už z IUI jsem hodně na nervy, a tedy IVF bych si nedokázala představit jak bych zvládala :frowning2: . Obdivuju holky co tu jsou :slight_smile: .
Určitě se co nejdřív zadaří, když v podstatě žádný vážný důvod nemáte! :wink: Kord s pomocí doktorů :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, ja som na tom podobne, akurat nereagujem dobre ani na clostil...
bobi, pri tychto zakrokoch musis vzdy pocitat aj s neuspechom :pensive:
24. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - držkám palčeky na zajtra... :wink:
24. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko já právě počítám i s neúspěchem a to na tom tak nervuje, děsí a bolí :unamused: . Ale s tím se nedá nic dělat. Musíme to prostě udělat pro ty naše vysněný miminečka :dizzy_face: .
24. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve, to malé percento úspešnosti moc na optimizme nepridáva :confounded: no mnohým sa to takto podarilo, tak ja tiež dúfam :wink:
24. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok