• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
už som zasa objímala wc miso. presne ako pri prvom.. iba ma dávi a nič iné.. toto som mala aj pri prvom.

baby a viete čo mi napadlo? nemôžem si to nahovárať? i Keď sa mi to nezdá, lebo takúto bolesť pŕs a behanie na wc si asi nahovárať neviem.. či? bojím sa...
24. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna vec mi napadla.. čo ak budem tehu a nebude vám vadiť ak tu budem?
aby som vám tým potom neubližovala..
kaci- tebe sa nepýtam.. tvoj názor viem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dakujem :slight_smile:
vendulak, myslim, ze viem... ja mam napriklad za sebou dva cykly s clostilom, kedy sa iui ani nekonalo a jedno iui negativne...
bobi, pamatas, ked sme si tu hovorili, ze percenta su jedna vec, a to ze nam to vyjde druha? :wink:
24. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, kači, pamätám :wink: a aj to, že nám to vyjde!!! :grinning:

moni, vracanie si asi nenahováraš, jedine, že by si bola psychicky dosť labilná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja verím, že si tehu, proste verím!!! :dizzy_face:
24. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni já myslím, že když je nějaká těhulka takhle mezi snažilkama v tom daném témátku tak že je to naopak hrozně povzbuzující, že někomu se to povedlo a nám se třeba povede taky :slight_smile: . To spíš kdyby bylo takhle témátko na snžilkách třeba o IUI a místo toto tam holky mluví jen těhu věcech jako nevím ranní nevolnosti, ultrazvuky, jaký nakupujou oblečení a já nevím co všechno, tak to mám zkušenost že pak ty holky bolí :frowning2: , to prostě asi patří už do jiných témat si myslím :slight_smile: .
Moni i já mám za sebou už dva cykly s Clostilbegytem (ale bez UTZ) a teď máme to první IUI. No bojím se věřit a zároveň tomu fakt věřím a mám z toho strach :slight_smile: , no blázen :grinning: .
24. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, jsem tady nová tak se ptám jestli se můžu přidat??? neustále pročítám nějaké diskuze až teď jsem se rozhodla že se přidám, jsem po 2IUI ( v každém cyklu dělali 2) a teď čekám:slight_smile:) je tady někdo komu se IUI povedla?
24. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, neviem... prsia teoreticky mozu byt z utrogestanu... vracanie, ako pise bobi, ak by si bola vnutorne uplne vynervovana moze to byt aj tym... ale verim, ze nie :wink: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U toho druhého odstavce mělo být kaciatko, omlouvám se :wink: .
24. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, ja som prvy krat stimulovala v septembri... a u mna tie cykly boli sledovane, ale raz bez reakcie a teraz naposledy cysta... takze stimulujem 4. cyklus, mala som jedno iui a laparku (po dvoch cykloch)
24. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím, že psychicky nie som narušená .. hm.. teda myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak mi potvrdia tehu tak sa ňou asi stanem od šťastia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sunnyk - vítam ťa... :wink:
24. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - neboj, aj keby si mi nenapisala, tak ja ta tu vyspehujem :wink:
24. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made - :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: cmuk
24. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak tady sleduju že jsi pravděpodobně těhu, který den jsi po IUI?
24. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 deň vratane toho dna kedy to robili..
24. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny - kedy si bola na IUI.. chcem ta pridať do našej tabulečky :wink:
24. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
středa 17. 2. jedna IUI sobota 20. 2. druhá IUI:slight_smile:) takže jsme na tom skoro stejně, kéééééžžž by to vyšlo....už mám jen dva pokusy...:frowning2:((
24. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny ahoj vítám tě tu!
Btw já byla na IUI taky 17.2. :slight_smile: :wink:
Kaciatko tak to je mi líto, že si nereagovala moc dobře :frowning2: . Ale vím o holce co tady chodí do témátku o Natalu a ta taky nereagovala na Clostík a museli pak dát injekce a ani ty nic moc tak jí dávky museli ještě přidávat, ale nakonec k IUI došlo a teď už je po tom hned napoprvé těhulka!!! :wink: Moc držím palce!
24. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, po očku Vás sem tam sleduju, psávala jsem do této diskuze někdy loni v červenci při 1. a 2.IUI, já teď měla své 3.IUI 8.2., dnes jsem 31DC, nemám odvahu vidět zase tu /, tak čekám, kdy mrcha dorazí. Břicho mě bolí už asi týden. :confused: Koukala jsem, že pár holek tady po IUI otěhotnělo...
24. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkují Vendul, 17. 2. taky takže budeme čekat spolu:slight_smile:)? nevím proč ale po první neúspěšně IUI už moc na zázrak nevěřím, a hlavně jsem měla jen jeden a nic moc folík:frowning2:( ale naděje umírá poslední, taky hltám všechny diskuze kde se podařilo někomu otěhotnět po IUI, teď beru Utrogestan ještě 6 dní tak uvidíme jestli MS dorazí nebo ne:slight_smile:)
24. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandre 31.den už bych možná zkusila testovat...asi bych to nevydržela...:slight_smile:)
24. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sunny :slight_smile:
vendulak, ja viem, ze to zasa nie je az take zriedkave... ja zatial injekcie celkom v pohode, aspon sa zda, akurat ma hlava boli stale, ale to je asi dan... len som ti chcela povedat, ze velmi dobre chapem to sklamanie a strach z neuspechu :pensive: dokonca mnou asi zatriaslo viac, ked to stopli ako negativny vysledok po iui :sweat_smile: ta kocka, co si pisala, to je uplne super :dizzy_face:
24. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny jo budeme čekat spolu :slight_smile: . Já po pravdě po všech našich neúspěších nevěřím moc ani tomu prvnímu IUI :frowning2: i když bych tááááááááák hrozně moc chtěla věřit v zázrak a toho miminečka se dočkat :dizzy_face: .
Ty máš určeno kdy máš Utrogestan vysadit? :confused: Mě doktor právěže nic neřekl, že ho mám brát dokud nepřijde ms, nebo pokud bych byla těhu tak že mi ho naopak ještě přidá. Ale zase sem četla že i pokud nebudu těhu tak ms nepřijde dokud Utrogestan nevysadím, tak nevím, jsem z toho jelen :confused: ...
24. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul: já měla i 1IVF, kde jsem brala Utrogestan 2-2-2 a MS normálně dorazila 28.DC, sice pomalejší rozjezd, ale normální. Teď mám 1-0-1, takže předpokládám, že MS dorazí i při Utrogestanu.
24. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já právě myslela poprvé že to bude tutovka, ještě když jsem v jednom cyklu hned dvakrát a nic:frowning2:(( no co já jsem vyčetla z diskuzí tak dokud Utrogestan nevysadíš tak MS nedostaneč, a já dostala jen jedno balení takže na 10 dní, a hned první den po IUI jsem zapoměla brát takže to mám ještě na těch 6 dní, ale je pravda že po první IUI jsem skončila s Utrošem a za dva dny přišla MS....:frowning2:(( takže uvidíme jak to bude teď. Já se snažím pořád si říkat že jednou se to prostě povede, musíííííí!!!!!!!!!!!!!
24. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madre 31. den už bych taky zkusila testnout! Znám ten šílený strach z jedné /, vím že ho taky sama budu mít šílený jestli se k tomu dostanu, ale přece jenom tohle bych už viděla jako naději velkou a jinak se to asi nedozvíme...Držím moc moc palce ať tam jsou dvě //!!!! :wink:
Kaciatko to mě mrzí že tak bolí hlava :frowning2: . Já vždycky slyšela že na bolest pomáhá studené, ale pak jsem četla že holčina radila jiné, co byla taky na injekcích na stimulaci na IVF ať si zkusí v klidu lehnout a dát za krk ohřívací láhev, nebo alespoň petku s fakt horkou vodou v ručníku. A říkala že prý jí to fakt pomohlo! :wink: Jo to s tou holkou je super, mám vždycky radost když slyším nějaký podobný příklad co mám já, dává to pak takovou hezkou naději, že i my se dočkáme, že? :slight_smile:
24. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madre díky! To jsem potřebovala slyšet! Takže to jde. Uf...já z toho byla nervózní :slight_smile: .
Ale jdi ty! Tobě teď už žádná ms nedorazí! Moc ti držím palce! :wink:
Sunny já ho mám 2 krabičky mám brát 3tbl denně takže to mám tak na ty tři týdny za které mám jít v případě nedostavení ms do CAR kde bych případě dostala ten další. Já to jako tutovku neberu. Spíš se prostě tomu vůbec bojím věřit, bojím doufat, bojím toho zklamání... :frowning2:
24. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
rano som vam ani nestihla napisat... utros zareagoval - zase sme mali kolotoc, ale celkom znesitelny. A prestali ma boliet krize, tak sa s kamaratkou presviedcame, ze to bolo asi uhniezdovanie :grinning: . Inak, spinenie nic, prsia stale nebolia, zle mi nie je. Ked som vas tak citala, tak veru neviem, ci po vikende (ak MS nedorazi) netestnem :slight_smile: . Na krv mam ist "az" v stredu o tyzden 3.3. ....
24. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul já mám normálně cyklus 28-29DC, parkrát jsem to doklepala i na 30DC a jednou 31DC a pak MS, takže nejsem tak žhavá na to testování. Vždy, když jsem udělala test, tak vzápětí přišla MS :frowning2:. Jinak děkuju za držení palců. :dizzy_face: v noci na dnešek mě dost bolelo břicho, byla jsem každý 2 hoďky vzhůru...tak nevím, to je pro mě novinka.
24. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, pozeram, ze sme boli v rovnaky den na IUI - chystas sa testovat alebo cakas na krv? :wink:
24. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem se dočetla, že IUI s dárcem je méně úspěšnější, jelikož zmrazené spermie vydrží jen 12 hodin! Normální až 24-48 hod. Takže je při IUI s dárcem důležité načasování, pokud se tam spermijky pošlou moc brzo..víc jak 12 hodin před ovu, tak nepřežijí a vajíčko neoplodní! Prý je nejlepší zkusit ovu test a při pozitivním ovu testu by měla IUI být až za 30 hodin. Já minulý cyklus měla na ovu testu // čárky ten samý den IUI, takže se to možná nepovedlo kvůli tomu...
24. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok