• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni, silno - slino drzim palciaky!!!! :wink:
24. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, ano, je to super, velmi to povzbudi... ja uz som tu hlavu vzdala, 8 dni je vela aj na kona :sweat_smile:
24. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandre nechci nic zakřikovat, ale já bych to viděla nadějně... :slight_smile: . Tak počkej ještě do své max délky a uvidíš pak. Ono když bude zpoždění tak ti možná už zvědavost nedá... :slight_smile:
Manti, já budu asi testovat, když mam ten utroš, kterej by mohl způsobovat že ms nedorazí, tak abych věděla na čem jsem. A to asi ve čtvrtek 4.3. To budu 14DPO, kdy dostávám normálně ms. A pokud ta nedorazí tak na krev mam přijít do CAR 10.3. :wink: . Tý jo tebe bolela kříž? Tak to mě nic. Jen včera trochu večer taková silná bolest jako na ms. Jinak nic :unamused: . Špinění taky nemám a prsa mě taky nebolí, jen včera trošinku jednou zabolelo, když příťa sahal :grinning: . Ale normálně ne :unamused: .
24. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp: u nás v CARu dělají IUI až 36-40 hodin po pýchnutí Pregnylu, mě říkala Dr., že v tomto rozmezí se cca spouští ovulace a vajíčko je oplodnitelné cca do 12 hod. po ovulaci. S těmi mraženými nevím, ale úspěšnost při KETu je taky nižší na než s čerstvýma při ET.
24. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky jak dlouho se má brát ten utrouš po iui,já že ho mám pak brt poprvé,ještě jsem ho nikdy nebrala,tak nevím.
24. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul já to brala jako tutovku z toho titulu že nevíme kde je problém, podle všeho jsme oba v pohodě, jen to prostě nejde....nevím jaké problémy tady mají ostatní kočky ale prej s přírodou prostě pohnout nejde, tak mi to řekl doktor, možná je to i psychikou že to nejde...uvidíme, budeme si všechny navzájem držet palečky a určo se to povede, všemmmmm!!!!!!!
24. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny jo takhle. No u nás je asi největší problém moje PCO. Ale tak sem si říkala, že při IUI mi vykouzlí s Clostíkem krásné folíky a určitě se povede, ale nakonec tomu taky moc nevěřím :frowning2: .
delf mě doktor řekl, že ho mám brát dokud nedojde ms, a v případě těhu brát prostě pořád dál... :wink:
24. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuchy opúšťam vás zasa.. ale ja sa zas vráátim.. :wink:

papap zatiaľ...
mandre tohle opravdu vypadá nadějně, testla bych zítra ráno, určo to výjde!!!!!!!!!!!!!! držím palce!!!!!!!!!!!!!!!
Vendul to výjde, je třeba pořád věřit a neutápět se v beznaději, já myslela že vysadím anitkoncepci a budu těhotná a už je to rok a 4 měsíce co se snažíme a pořád nic...:frowning2:(( z toho už asi 5-6 cyklu s clostilem a stejsně se nezadařilo, taky mi zjistili zvýfšený prolatkin ale po práškách už ho mám zase v normě....tak nevím....:frowning2:( už jen dva pokusy a budou určo zase v jednom cyklu takže už jen měsíc a pak vyhlídky na IVF.....šílené. Vysvětli mi prosím co to je PCO.
24. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika strasne ti drzim palce!!! Kedy testujes?
A aj ostatne, ako sa mame? Kaciatko? Cisielko?
My sme po dalsej kontrole, chalani maju uz 680 a 640g a 27cm:slight_smile:))
24. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny já taky věřila, že vysadím HA a budu v tom hned :frowning2: , kord v mém věku (tenkrát 20 let). Ale u nás to za měsíc budou 2 roky...a nic. Doktor se mnou ani nic moc nedělal i když věděl že v podstatě spontáně vůbec nemenstruuju :unamused: . Až po víc jak roce asi roce a půl snažení jsme se dostali do CAR. Tam mi hned po první návštěvě zjistili to PCO, což jsou polycystický vaječníky, holka normální má ve vaječníku jeden folík, velkej, kterej roste až praskne a vyloupne se vajíčko. A holka s PCO má vaječník jako pytlík s hráškem, spoustu malých folíků, které nerostou. A nedochází tedy k ovulaci a ani k menstruaci :unamused: . A dál mi zjistili ještě z hormonálního profilu sníženou funkci štítné žlázy. A přítel mě prvně po spermiu asthenospermie, ale po braní vitamínů a jistých opatřeních :grinning: měl už teď normospermie :slight_smile: . Za dobu snažení už sem vyzkoušela kde co a všechno neúspěch. Tak proto už sem asi teď taková skeptická... :unamused: . Na IVF zatím nechci ani moc myslet. Někde v hloubi duše věřím, že se nám to povede :slight_smile: .
24. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul, my se snažíme taky 2 roky, já normálně ovuluju, cyklus mám pravidelný, vejcovody průchodný, manža normospermie...našli mi akorát zvýšené protilátky proti štítné žláze bez poruchy funkce a na imunu zvýšené NK buňky, a s tím se otěhu dá i přirozeně :confounded: ...já už jsem ale pokročilejší ročník :grinning: :grinning: :grinning: ...já si zase myslela, že to nepůjde jen tak, a ono taky že neee :angry:

Sunnyk: modlím se :zipper_mouth: :dizzy_face:, manža je nervní, já se pozoruju, chjooo :sweat_smile:
24. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul povede, máš před sebou ještě spoustu pokusů, já si taky říkám že IVF je až ta poslední varianta, ale uvidíme, bude mi 27 a už ty mateřské pudy pracujou, nehledě na to že přítel je o 10 let starší a ten už vyloženě baby chce, tak děláme co jde, ale taky jsem skeptická, to už asi ani jinak nejde po takové době :frowning2: shodou okolností je moje kamarádka na tom podobně jako já, akorát že jí teda clostil nezabral vůbec tak dostala dvojnásobnou dávku, jinak kolem mě všichni těhotní, což je šílené na tu psychiku taky...já chodím do Fertimedu a právě mi řekli že pokud nevyjde ten poslední pokus tak začně série nových důkladnějších vyšetření, tak ještě nakonec kdo ví co vše mi zjistí. :frowning2:((( a jak se po IUI cítíš? já úplně běžně a o nějacích příznacích nemůže být ani řeč:frowning2:(
24. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandre a máš teda nějaké příznaky? určo to výjde, a nervózního manžu si dokážu živě představit:slight_smile:) zítra testni a dej hned vědět
24. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandre úplně vidím mého jak by byl nervózní a já se pozorovala! Fakt vám moc držím palce, a docela ti věřím!!! :wink:
Jo Sunny když to těhotní kolem, navíc já mám kámošku co otěhotněla hned a fakt z vypočítavosti pro prachy a kdo ví s kým, tak to bolí šíleně moc :frowning2: . A člověk v takových chvílích fakt nechápe kde je spravedlnost :frowning2: . Tý jo vám řekli že vám pak budou kdyžtak dělat nějaká další vyšetření? :confused: Nám tam dopředu řeknou v podstatě skoro prd :unamused: . Tak ani nevím na čem pak kdyžtak budu...
24. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunnyk: týden mě bolí teda břicho, je citlivý i na dotek, jsem celkově napnutá, že na mě manža nemůže ani sáhnout, to mi dost vadí, návaly horka a husí kůže jako před MS a dnešní noc - kapitola sama pro sebe...bolebřich, pořád vzhůru, tlak v žaludku...jsem divná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, takový paradox, byli jsme před 10 dny na Avataru a mě tam začalo bolet v pravým prsu tak, že jsem si ho musela držet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to už naštěstí přešlo.
Za ty 2 roky už bylo příznakůůůů :sweat_smile:.
24. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandre návaly horka já mám taky a prý je to z Utroše :unamused: . Ale to ostatní vypadá dooost nadějně!!! :slight_smile: :wink:
Jééé a jak se ti líbil Avatar? :slight_smile: Mě se líbil moc, ale nebylo to nic proti příťovi ten z toho byl šíleně nadšenej :grinning:
24. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul je to peklo, kámoška druhá ve 32 letech otěhotněla hned porvní měsíc po vysazení prášku a to já už byla po roce snažení....tohle je právě hrůza, a v některých případech i nespravedlivé ale víš co se říká, přej a bude ti přáno:slight_smile:) no já právě byla na milionech vyšetření a odběrech, genetice apod. a pořád nikde žádné výsledky, akorát jsem věděla o tom prolaktinu protože to mi na něho napsali prášky a tak v sobotu po IUI jsem se prostě na všechno zeptala a doktor to se mnou vše projel a když jsem se teda strašně divila že je vše dobré a že to nejde, tak mi řekl že pokud to neklapne v tom dalším cyklu tak budou další a už hodně důsledné vyšetření asi průchodnost atd. opravdu nevím, snad jen to nebude potřeba....a ty chodíš kam?
24. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

koukám, že u Monči to vypadá dost dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím pěsti..doufám, že nás budeš informovat, kdybys zkusila testík :dizzy_face:

Já vás ted vůbec nestíhám :frowning2: jsem v jednom kole s malou, k tomu zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes: práce,... v pátek zase jedeme na hory..ale až se to ustálí a zase půjdu na IUI tak budu pravidelným přispěvatelem..slibuju :slight_smile:
24. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandre tak to je jasné:slight_smile:) jseš těhule:slight_smile:) určo to vyšlo
24. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Sunny znám holku co otěhotněla napoprvé bez nějak velkého snažení ve 45 letech :unamused: . No a já asi budu zlá, ale přiznávám se dobrovolně že té mé "kámošce" sem to nepřála :frowning2: . Přišlo mi to tak šíleně nespravedlivý, ona ho podvádí na každým kroku, je s ním jen pro prachy a otěhotní si hned :frowning2: , zatímco já příťu fakt miluju, nikdy v životě bych ho nedokázala podvést, své dítě si přeju i právě proto že vím že ho strašně miluju, že on je ten pravý, že jednou chci vidět svoje dítě a vidět v něm jeho. A tohle mě prostě hodně dostalo. Tenkrát když mi to bylo oznámeno jsem z toho byla hodně na dně :frowning2: . Třeba se mi tedy nedaří protože sem zlá a nepřejícná, to už sem si říkala kolikrát :cry: :cry: :cry: . Sunny je super že máš tak dobrého doktora! Já se většinou ptát bojím :frowning2: prostě jim věřím, že ví co dělají... :slight_smile: . Chodíme do Natalartu v Plzni a vy?
24. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandre, příznaky vypadaj fakt víc než dobře :dizzy_face: zkusila bych test

Jinak Avatar je bomba :dizzy_face:
24. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele vendul to je naprosto normální ani já to některým známým co těhotní kolem mě taky tak docela nepřála, v některých případech je to fakt šíleně nespravedlivé ale jsme mladé a snad dojde i na nás. Třeba už brzo:slight_smile:) To je super že oplýváš takovou šílenou k příťovi, my příjde že od doby co se snažíme je to jen hon na mimi, takže je to takové zvláštní:slight_smile:) už si někdy říkám že z toho zmagoříme oba:slight_smile:) My chodíme do Fertimedu do Ostravy popř. do Olomouce, je fakt že jsem tam zažila už několik doktorů, oni totiž pendlujou mezi OV a OL a jen jediný ten ze soboty mi opravdu řekll co a jak a prošel se mnou všechny výsledky, taky jsem si pořád říkala že oni snad ví co dělají, jenže mi přišlo divné že jsem absolvovala tolik vyšetření a testů a nevím nic, tak jsem se prostě zeptala:slight_smile:)
24. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, mam obcas rovnake pocity... niekomu doprajem a tesim sa s nim, ale u niekoho to proste neviem predychat :pensive: a tiez si hovorim, ze mozno preto sa nedari... ale mam kamaratku, ktora mi povedala, ze nie som kvoli tomu zla, ze je to len velky smutok :pensive:
24. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..můžu se jen zeptat,beru dnes 4 den clomid 1-0-1 a mám docela silné píchání na pravém podbřišku. Měl jste to někdo? mimo to, žádné neg.účinky nepociťuju.
24. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, ano... posledny cyklus s clostilo :pensive:
24. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak to bude možná ta cysta :frowning2: . No já se jí už delší doby obávám...
24. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, neboj, nemusi to byt cysta... u mna to nakoniec asi tiez nebola :confused: same to prasklo a aj mrcha dorazila...
24. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok