• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Sunny já si taky někdy říkám že už z toho zmagoříme oba :grinning: , nebo spíš já z toho a přítel ze mě :grinning: . Mě ten hon kolem plodných dnů a nucení do sexu taky šíleně štve :unamused: . Ale pořád ještě to nějak zvládáme a vynahradíme si to, když je to nenucené :grinning: :pensive: . Tý jo Ostrava...tak to je od nás dálka :grinning: . Ale je dobře že si narazila na takového doktora že to řekl. Já sem taky radši když mám doktora co mi všechno řekne a ukáže. Ale je tam jeden co jen mlčí...a ten mě tedy rozčiluje, od něj nevím nikdy pořádně nic :unamused: .
Kaciatko, asi jo, velký smutek a velká bolest, která tohle způsobuje...a tu už prostě asi v tomhle období neovlivníme :frowning2: . Ale prostě pořád v hloubi duše věřím, že když my za ty miminečka tak bojujeme, tak si je určiotě vybojujeme! A oni nám to jistě vrátí. Tím štěstím, které budeme cítit až je jednou budeme držet v náručí :dizzy_face: . Tím jsem si jistá :slight_smile: .
Grap já myslím že je to normální. Mě taky po Clostilu píchalo ve vaječníkách :wink: .
24. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ty jsi jasná těhulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
držím moc pěstičky :slight_smile: Taky bych se chtěla objímat se záchodovou mísou :grinning:
a to je vaše 2.IUI?
24. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
monika silno drzim palce a ta obdivujem ja uz by som davno mala spraveny test :wink:

drzte sa vsetky :slight_smile:
24. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - nevím, jestli je Arleta drahá.Mě ještě nic nedělali.Ale je tam super přístup doktora.
V Sanusu měla kamarádka problém, tak proto jsme tam nešli a zvolili jsme Arletu.
My máme zaltýho retrívra - každej den s ní chodím tak na 2hodky na procházky.
A teď vás dočítám z prácičky,ale taky musím něco dělat :unamused:
24. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - tobě vyšlo kolikáté IUI? :slight_smile:
Moc blahopřeju.A jak se cítíš těhulko?
24. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som mala prve IUI, ziadne lezanie len zavedenie spermii a sup sup domov, ani utz na skontrolovanie toho 1 folika ako to vyzera, mam brat Utros 2-0-2 beriete to aj vy lebo sa mi to zda vela
A taka pikoska po vykonani zakroku som sa spytala dr. ci si nemozem trocha polezat a on na to bezte si polezat dom do Skalice, tak sme sa zasmiali a hybaj domov
24. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer tý jo! Já po IUI zůstala ležet v ordinaci na koze v klidu 20 minut. A náhodou to byl krásnej oddych ten den, na to krásně vzpomínám :slight_smile: . Jinak já beru Utroše 3tbl denně, tak myslím že 4 není o moc víc :wink: .
Dasty jéjej zlatýho retrývra!!! To jsou nádherní psi! :dizzy_face: My máme pudlíčka, a je to tedy moje zlatíčko, takový mimínko :slight_smile:
24. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendo nebudeme na to myslet a budeme se soustředit na to jak budeme testovat:slight_smile:) holky jinak jsem po IUI vždy ležela tak 3 min. max, ale holky píšou že půl hoďku leží, tak je to asi jak kde...
24. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás jsem fakt ležela, sestřička se mě zeptala jestli mám hodinky nebo ne, tak říkám že ne a ona že nevadí, že mi za 20 minut přijde říct až budu moct vstát. No doktor tam se mnou ještě chvilku byl a zapsal si všechno o tom do počítače, vypsal mi recept na Utroš a řekla, že využije toho že mu obsazuju ordinaci a dojde si na oběd :grinning: . Tak mě tam nechali samotnou, já si krásně odpočinula a pak přišla sestřička říct že můžu slézt, oblíct se a jít :slight_smile:
Jo Sunny taky se snažím na to nemyslet. Zrovna teď sem vstala ze židle a myslela sem že padnu (nejspíš Utrogestan :unamused: ) tak sem si na minutku lehla a sáhla na bříško a a říkala mu "miminko prosím buť tam a pevně se chyť a už nepusť" :slight_smile: . Taky sem na něj pak zkusila trošku zmáčknout a ty jo bolelo to :confused:
24. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky - je to IUI nepříjemný?Já jsem na to zvědavá příští týden.
Už ať to mám taky za sebou :slight_smile:a taky si hladit bříško a říkat ať tam vydrží - to je hezký :slight_smile:

vendulak - pudlíčci jsou taky krásný - toho jsme měli,ještě s našima a teď máme retrívřici,
je to naše čtyřnohý miminečko :slight_smile:
24. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten den jste pak odpočívaly doma po IUI???????
24. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty já měla ten den problémy s autem tak sem hned po IUI musela docela lítat :unamused: . A pak doma, jsem tedy tak nějak posedávala tady u počítače, ale že bych jen ležela a tak to tedy né :wink: .
Jinak nepříjemný to vůůůbec není! :wink: Já to skoro vůbec necítila! Zatlačilo malinko když tam doktor dával zrcadla a pak samo IUI sem snad ani necítila. A bylo hotovo pěhem pár sekund :wink:
24. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobře, že to není nějaký nepříjemný a nebo, že to nebolí.
Ale koukám, že hodně z vás bolí bříško pár dní po...

vendulak - kdy budeš testit?nebo vydržíš až na krev?
24. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty do krve bych asi nevydržela, protože na tu mám jít až 10.3. to je 3 týdny po IUI a kdybych měla už týden zpoždění tak bych asi nevydržela nevědět jestli za to může těhu nebo utrogestan. Takže nejspíš nějakých 14 nebo 15DPO pokud nepřijde ms. to je 4. nebo 5.3. :slight_smile:
24. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak - já bych to taky asi nevydržela netestnout.A jak to je s tím utrošem?Ten se bere jen 10dní od IUI
a nebo pořád od IUI a pak se má jít na krev a když je negativní, tak vysadit?Bála bych se, že když se vysadí deset dnů po tom, že to pak třeba nevyjde.....Ale zase, když se nevysadí utroš, tak pak nepřijde ms,ne?
24. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak - ty budeš 4.3. testit a já budu mít IUI za sebou :slight_smile:
Tak snad nám to vyjde :dizzy_face:
24. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dasty já právě taky nevěděla. Dr. mi říkal že ho mám brát pořád neustále dokud nedorazí ms :wink: . A já se taky bála že přes utroš nepřijde, ale dneska tu Mandre psala, že jí i pře mnohem vyšší dávky Utroše došla ms přesně 28.DC a pak myslím ještě někdy znova. Takže ho prostě budu brát pořád dokud nedorazí ms, přesně tak jak mi Dr. řekl a kdyby ani přes něj ms nedorazila a krev byla nega tak asi pak vysadit.
24. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé Dasty tak to na sebe budeme navzájem myslet a držet si palce!!! :wink:
24. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak - to je jasný!!!!!!Budem se navzájem podporovat a držet všechny palečky co máme a
ono to pak vyjít musí :grinning:
Jak dlouho se už snažíte?
24. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty za měsíc to budou 2 roky...šíleně to utíká :frowning2: . A hjak dlouho vy?
24. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!
zdravím vás po delší době :wink:
vidím nové tváře, tak ať se tu dlouho neohřejete holky (víte jak to myslím)! :wink:
pro nové holčiny - nám se zadařilo 2. IUI :wink:

nemám sílu vše dočítat a už se tu neorientuju, ale cosi jsem rychle prolítla:
moni: postřehla jsem, že vypadáš nadějně, tak tfuj tfuj pro štěstí! :dizzy_face:
ell: to už jsou macíčci!!! ať se nadále tak supr daří!!! :dizzy_face:

u nás nic nového, vše ok naštěstí a jsem ráda, že už jsem dle týdnů za půlkou a máme se fajn! :slight_smile:

tak IUI zdar :wink: a mějte se!!!
24. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79 mne vyslo 3 IUI
24. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty mam sa fajn,

hujer ja som pri tom tretom IUI nelezela ani sekundu

a IUI nie je neprijemne len treba byt uvolnena a nebat sa ked uvidite tie nastroje
24. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienko já se na žádný nástrohje radši nikdy nedívám :grinning: . Takže mě přišlo IUI úplně v pohodě :slight_smile: .
24. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak to to je fajn - lebo pri prvom ked som ich uvidela som sa zlakla a bola som velmi napata, ale to pri tretom uplna pohoda :slight_smile:
24. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, zdravim vas vsechny, jak pokracujete? alienka - to je dobre cist, ze ti to vyslo, sla jsi cykly hned po sobe? me rikal doki, ze je to i dobre, uvidime.
moni - jsi statecna, ze netestujes!
Kdy na testu uz budou //? co treba 2tydny po IUI?jdu neco uvarit, za chvili je muzik doma :grinning:
24. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek hej sla som ich hned po sebe, mozno aj to pomohlo
24. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je prima! a ty jsi mela 13 po IUI uz //, ze? a v terminu...snad si to nepletu s nikym jinym :grinning:
24. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to telo bylo tak nadopovany, ze uz konecne "zabrezlo" :grinning:
24. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej 13 DPO uz boli dve :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok