• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
awe,prena jak pises to budou delat me,bez stimulace 2x za cyklus jen take doufam,ze v te centrifuge najdou dost dobrych spermii k IUI....Jasne,ze je vetsi sance :slight_smile: Zkusit se ma vsechno!!
19. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa neviem dockat :slight_smile: konecne sa zacne po dvoch rokoch nieco diat...ja som mala totiz problem s tym, ze folikul mi vzdy narastol aj dozrel, len nepraskol, preto mi moja gyn. pichala pregnyl, tak neviem, ci sa to tentokrat moze podarit aj bez toho, no uidime...
19. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi treba doverovat lekarom :slight_smile:
19. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě iui dělali jen jednou :frowning2:
19. okt 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awe to je dobý termín :slight_smile: nase babo je len lenive a musime mu nejak pomoct

držím palečky :slight_smile:
19. okt 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíme lékařům věřit!! :slight_smile:
19. okt 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas naplanovane aj dasie IUI suvik? mala si aj pregnyl alebo nejaku stimulaciu?
19. okt 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awe stimulace clostilbegyt tablety 3.-7. DC, pak podle utz 13Dc pregnyl injekce k vyvolání ovu

tentokrát jdu na utz 12DC a tam se na iui domluvíme, takže s iui počítáme během příštího týdne
19. okt 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - hlásím návrat :slight_smile:
19. okt 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super!Kde jsi výletovala?
19. okt 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všude možně, od Olomouce až po Těšín v Polsku. Co ty? Jak je?
19. okt 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem do 19h v práci, pak domů, dneska tam budu sama, teda s psinama, máme dva, manža mě tu vystřídá, má noční
Zítra volno, tak se nechám ostříhat, zajdu s psinama na očkovácí, zajedu k babičce.....a spoustu jiných činností.
Do práce a na koníka zase v úterý.

Jinak baštím clo, mám mrchu a plánuju iui.

Co Ty a Tvoje pocity po iui?
19. okt 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale chci udat zbytek merionalu a pregnylu. Momentálně nemůžu a ani nechci pokračovat ve stimulaci, páč se co nevidět budemem stěhovat a potřebuju makat na domku, což bych zase tak nemohla a musela bych se šetřit. Pořád zavádím utroš, celekm po něm polehávám, aby to tam zůstalo co nejdéle. Ale můžu říct, že už mě nic nebolí.
19. okt 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,omlouvám se,že jsem sem vpadla,ale aduska ako ty sa máš tedy a jak si dopadla s IUI?Už víš výsledek?Já som dneska po OPU a máme 11.vajíček,zajtra budem volat kolik jich je oplodněno.
19. okt 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek, držím palce nech ich máš čo najviac a nech sa ti zadarí tehu. :slight_smile:

suvik, čítala som čo ste popísali a som rada že si na mňa nezabudla pri pozdrave :grinning:

Pozdravujem aj pani haf a suzannu. :wink:
19. okt 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pozdravujem aj ostatné dievčatá. :slight_smile:
19. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar komarik! :slight_smile:
19. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako sa máš po víkende? My sme boli v sobotu v Poľsku. Chceli sme urobiť aj dáke nákupy ale hlavne nám išlo o výlet.
19. okt 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes taky :slight_smile:
koupili jsme něco do domečku, jinak bylo moc fajn
19. okt 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môžem sa opýtať čo do domčeka ste kúpili?
19. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně :slight_smile:
koupili jsme dřevěné hůlky na záclony, barva dub :slight_smile:
19. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ste nadšení. To bolo krásne obdobie keď sme prerábali byt a zariaďovali. Tak si to užite. :dizzy_face:
19. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už byt zařizovali, teď stavíme domeček, tak tam už budemem až do smrti :slight_smile:
19. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby

tak som doma, V Ikei sme čo to pokúpili.
ahoj adrousek, no nič moc. Je to negatívne a navyše mám cystu. Takže som si dohodla konzultáciu, čo ďalej.
19. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezky pište, mrknu na to v úterý
19. okt 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduška tak to mě moc mrzí tedy.
19. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, komu by se hodil zbytek merionalu a pregnylu? Vše z chladničky, výborné zacházení, expirace dlouhá....nechci to mít doma a vyhodit je to škoda :slight_smile:
20. okt 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,sice víc času na vás budu mít v úterý,ale nedalo mi to, abych jsem nemrkla :slight_smile: . MOc jste toho nenapsaly!! :astonished: Kde jste??

pani haf:pregnyl by se mi hodil, ale budu ho potřebovat nejspíš už v pondělí, tak to bychom jeho expedici ke mě nejspíš nestihly. A kolik ho máš a za kolik?? :wink:
20. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám jen jednu dávku 5000 jednotek, můžu to polsat hned zítra
20. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky,wrtullka, volala som do helíka a dohodla IUI bez stimulácie clostilom, že sa to dá, tak na 11deň cyklu idem na UTZ-kontrola prirodzeného dozretia folíku,potom pregnyl, aby bola istota, že ovu prebehla a ide sa na IUI.som zvedavá, idem na to prvý x.
20. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok