IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
19. okt 2008
awe,prena jak pises to budou delat me,bez stimulace 2x za cyklus jen take doufam,ze v te centrifuge najdou dost dobrych spermii k IUI....Jasne,ze je vetsi sance 🙂 Zkusit se ma vsechno!!
awe
19. okt 2008
uz sa neviem dockat 🙂 konecne sa zacne po dvoch rokoch nieco diat...ja som mala totiz problem s tym, ze folikul mi vzdy narastol aj dozrel, len nepraskol, preto mi moja gyn. pichala pregnyl, tak neviem, ci sa to tentokrat moze podarit aj bez toho, no uidime...
awe
19. okt 2008
asi treba doverovat lekarom 🙂
suvik
19. okt 2008
mě iui dělali jen jednou 😞
suvik
19. okt 2008
awe to je dobý termín 🙂 nase babo je len lenive a musime mu nejak pomoct

držím palečky 🙂
suvik
19. okt 2008
musíme lékařům věřit!! 🙂
awe
19. okt 2008
a mas naplanovane aj dasie IUI suvik? mala si aj pregnyl alebo nejaku stimulaciu?
suvik
19. okt 2008
awe stimulace clostilbegyt tablety 3.-7. DC, pak podle utz 13Dc pregnyl injekce k vyvolání ovu

tentokrát jdu na utz 12DC a tam se na iui domluvíme, takže s iui počítáme během příštího týdne
pani_haf
19. okt 2008
suvik - hlásím návrat 🙂
suvik
19. okt 2008
to je super!Kde jsi výletovala?
pani_haf
19. okt 2008
všude možně, od Olomouce až po Těšín v Polsku. Co ty? Jak je?
suvik
19. okt 2008
Jsem do 19h v práci, pak domů, dneska tam budu sama, teda s psinama, máme dva, manža mě tu vystřídá, má noční
Zítra volno, tak se nechám ostříhat, zajdu s psinama na očkovácí, zajedu k babičce.....a spoustu jiných činností.
Do práce a na koníka zase v úterý.

Jinak baštím clo, mám mrchu a plánuju iui.

Co Ty a Tvoje pocity po iui?
pani_haf
19. okt 2008
Ale chci udat zbytek merionalu a pregnylu. Momentálně nemůžu a ani nechci pokračovat ve stimulaci, páč se co nevidět budemem stěhovat a potřebuju makat na domku, což bych zase tak nemohla a musela bych se šetřit. Pořád zavádím utroš, celekm po něm polehávám, aby to tam zůstalo co nejdéle. Ale můžu říct, že už mě nic nebolí.
adrosek
19. okt 2008
Ahojík holky,omlouvám se,že jsem sem vpadla,ale aduska ako ty sa máš tedy a jak si dopadla s IUI?Už víš výsledek?Já som dneska po OPU a máme 11.vajíček,zajtra budem volat kolik jich je oplodněno.
komarik
19. okt 2008
adrosek, držím palce nech ich máš čo najviac a nech sa ti zadarí tehu. 🙂

suvik, čítala som čo ste popísali a som rada že si na mňa nezabudla pri pozdrave 😃

Pozdravujem aj pani haf a suzannu. 😉
komarik
19. okt 2008
a ešte pozdravujem aj ostatné dievčatá. 🙂
pani_haf
19. okt 2008
nazdar komarik! 🙂
komarik
19. okt 2008
tak ako sa máš po víkende? My sme boli v sobotu v Poľsku. Chceli sme urobiť aj dáke nákupy ale hlavne nám išlo o výlet.
pani_haf
19. okt 2008
my dnes taky 🙂
koupili jsme něco do domečku, jinak bylo moc fajn
komarik
19. okt 2008
a môžem sa opýtať čo do domčeka ste kúpili?
pani_haf
19. okt 2008
jasně 🙂
koupili jsme dřevěné hůlky na záclony, barva dub 🙂
komarik
19. okt 2008
takže ste nadšení. To bolo krásne obdobie keď sme prerábali byt a zariaďovali. Tak si to užite. x-)
pani_haf
19. okt 2008
my už byt zařizovali, teď stavíme domeček, tak tam už budemem až do smrti 🙂
aduska222
19. okt 2008
Ahojte baby

tak som doma, V Ikei sme čo to pokúpili.
ahoj adrousek, no nič moc. Je to negatívne a navyše mám cystu. Takže som si dohodla konzultáciu, čo ďalej.
suvik
19. okt 2008
hezky pište, mrknu na to v úterý
adrosek
19. okt 2008
Aduška tak to mě moc mrzí tedy.
pani_haf
20. okt 2008
Ahoj holky, komu by se hodil zbytek merionalu a pregnylu? Vše z chladničky, výborné zacházení, expirace dlouhá....nechci to mít doma a vyhodit je to škoda 🙂
suvik
20. okt 2008
ahojky,sice víc času na vás budu mít v úterý,ale nedalo mi to, abych jsem nemrkla 🙂 . MOc jste toho nenapsaly!! :-o Kde jste??

pani haf:pregnyl by se mi hodil, ale budu ho potřebovat nejspíš už v pondělí, tak to bychom jeho expedici ke mě nejspíš nestihly. A kolik ho máš a za kolik?? 😉
pani_haf
20. okt 2008
mám jen jednu dávku 5000 jednotek, můžu to polsat hned zítra
lusina
20. okt 2008
Ahojte žienky,wrtullka, volala som do helíka a dohodla IUI bez stimulácie clostilom, že sa to dá, tak na 11deň cyklu idem na UTZ-kontrola prirodzeného dozretia folíku,potom pregnyl, aby bola istota, že ovu prebehla a ide sa na IUI.som zvedavá, idem na to prvý x.