• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj holky,
můžu k vám?
Zítra mě čeká mé první IUI, včera večer píchnut Pregnyl a zítra v deset ráno jdu na to :wink:
Tak si říkám, že k vám do diskuze zapluju a za 14 dní zvýším vaše statistiky těhulek :slight_smile:

Zatím mě optimismus neopouští, tak uvidím, co za ty dva týdny..
A jestli to nevyjde, tak mi aspoň poradíte, protože další cyklus to bude se stimulkou a to budu mít teprve otázek!

vendul, ahoj :slight_smile:
25. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlisa - vítej. Já měla se stimulkou i první IUI a teď stimuluju před druhou. Kam chodíš do CARU?

Optimismus nás nesmí opouštět -jinak by jsme se z toho asi už zbláznili. :wink:
25. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, čo sa dá zistiť na hematológii? Mne brali krv na hormonálny profil, je to ono?

pavlisa, vitaj :wink: tak dúfam, že o tých 14 dní pribudne ďalšia tehulka :wink:
25. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky bobi - tak jak se vede?
25. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda:chodím do Gestu :slight_smile:

zeptám se - když už teď podle bolesti cítím, že folík praskne dneska nejpozději večer, není na IUI pozdě zítra? Nemá se dělat spíše dřív, aby tam ty spermijky už na vajíčko čekali?
Ale ono asi těch pár hodin nehraje roli, možná mám zbytečné obavy, prostě, když se to má stát, tak se někde potkají a zahnízdí :wink:
25. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, nie... hematologia je zrzanlivost krvi... teda to, co ma monika... spomenul to kvoli tej hlave, ale ze zatial to nechame tak...
pavlisa ahoj :slight_smile: ja som dostala pregnyl dnes a ideme na to tiez zajtra :wink: tak si drzime palce!
25. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zakajda, zatiaľ dobre, som len 3 dni po IUI, takže tá nervozita je ešte znesiteľná :wink: a ty ako?

pavli, ideálnejšie je, keď folík praskne tesne po IUI, no aj keby praskol dnes večer, dozajtra by vajíčko malo počkať :wink: ja som pred druhým IUI mala zo 4 folíkov už iba 3, lebo jeden už praskol pred zákrokom... takže sa zbytočne nestresuj, ako vravíš, ak to má vyjsť, tak to vyjde!!! A folík máš len jeden?
25. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, v kolik? :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Netsíham nič, nejako mám toho veľa tak som vás len preletela :unamused: ale

Kačíííííííííííííííííííííííííííííííííí...zaltko silno držkám zajtra palce, tak si to dobojovala a konečne si sa dočkala..zajtra je tvoj deň..som stebou stále..drž sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Moni...takže si tehúúúúúúúúúúúúúúúú? ty to cítiš, bože to je krása čítať..teším sa a sledujem tak si dávaj pozor..a mohla by si testovať ked už to vieš, no nie? obímam ťa a som pri tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavlisa..vitaj :wink:

Bobi...držkaj sa, mylsím ja na teba..na váás všetky :slight_smile:

Licia..a vy nezabudne riadne skúšať cez víkend :grinning:
25. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám na čisto práznu hlavu....viete čo sa stalóóó?????????????????????????

SME V SEMIFINÁLE...JUCHÚ, SME TAM..... :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
25. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlisa, mam prist na 11, akurat tam vraj nebude moj dr, tak snad ten kto ho bude zastupovat bude mat stastnu ruku... ono sa to asi neda presne nacasovat, chce to strasne vela stastia :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, takže to nie je štandardné vyšetrenie pri neplodnosti? vieš, lebo mne zatiaľ stále nevedia prísť na to, prečo sa nedarí :pensive: tak skúmam, či mi nechýba ešte nejaké vyšetrenie...
25. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, jojo, folík mám jeden ukázkový 24mm, sliznice krásná..já mám vždycky všechno jak má být, jen bohužel to těhu nikde a zatím to zkoušíme 14měsíců :unamused:
25. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahooooj :slight_smile: taaaak straaasne mi tu chybas :frowning2: ako sa ti dari?
25. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ahoj :slight_smile: ako sa ty máš?
25. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, standardne sa nedava robit... ale ze je to dnes velmi "moderne" ta zrazanlivost, takze ak sa nedari alebo sa objavia nejake veci, ktore by na to mohli poukazovat, tak sa to robi...
25. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, my už takmer 2 roky a tiež vždy všetko super a predsa :angry: ja som mala naposledy tri krásne folíky, všetky boli tak akurát a predsa to nevyšlo. No počula som už aj také, že ak je len jeden folík, je to väčšinou veľký bojovník, lebo vraj kvantita je niekedy na úkor kvality, tak neviem :pensive: no moc držím palčeky!!!
bobi - stimuluju před 2 IUI, dnes si jdu pro další Menopur a příští týden na ultrazvuk, jinak nic nového.
kaciatko, ďakujem, skúsim sa na to popýtať dokiho, keď tam najbližšie pôjdem... mne dneska ségra dala aj červíka do hlavy, či som nerozmýšľala nad zmenou doktora alebo to aspoň prekonzultovať s nejakým iným, keď sa zatiaľ na problém neprišlo... :confused:
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si tiez ked mi povedali v pondelok, ze v stredu bude IUI, zacala merat BT a v utorok a v stredu som mala 36,7 a dnes 37,1 tak to asi vcera prebehla ta ovulka, mam aspon z toho radost, ze to dobre nacasovali ked som mala len te jeden folik, teraz uz len cakat co bude dalej, inak mne to robili velmi skoro manzel mal odber o 7 rano a mne robili zakrok okolo 8.15, a do obeda som necitila nic az po obede mna zacalo na lavej strane pobolievat podbrusk kde bol folik tak dufam ze to bola ta ovulka, len neviem ci dorastla ta sliznica lebo to nikdo nekontroloval

moni- pekna teplotka nech sa len drzi :wink:

bobi - ako aj ta nieco pobolieva, ja som sa snazila byt uvolnena ale moc mi to neslo tak to trocha aj zabolelo ale netrvalo to dlho
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, skus sa spytat... mozem sa spytat ku komu chodis? kludne ip
25. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, jáj tak by som s vami kecala ale nedá sa..kolega má dobolenku, tak musím robiť aj za neho..včera som tu bola do 20h :angry: na nervy a ešte riešim prúser jak Brno..tak tak..inak, od zajtra sa idem zaúčať do tej robotky, tak juž ich budem mať dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo už, korunky treba, takže laparka sa odkladá na inokedy :confounded:

Ale čo vy ...Bobi ty čakáš, Kači zajtra, Mon tehula, Lucia tá ide makať cez víkend..krása....
25. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer, tak to je super, že ste to takto vystihli, rovno pred ovulkou :dizzy_face: tak teraz už len pfuj pfuj pfuj!!! potrebujeme nové tehuľky :wink: mňa bolelo bruško po IUI a ešte aj na druhý deň a to dosť silno, tak neviem, či to bolo zákrokom alebo to bola ovulka, pre prípad sme to včera s drahým ešte poistili :wink:
25. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to ma mrzi, ze mas toho tak moc... ale bude aj lepsie, uvidis :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som merala preto, ze ak by teplota nevysla hore tak by sme dnes skusili poistit, ale som rada lebo som nemala vobec chut, a tiez mam pocit ze ma tam dole stale pobolieva tak neviem ci si to len nahovaram alebo ci je to tak ale ved predsa to je zasah do organizmu ten zakrok
25. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..zvládneme..bolo aj horšie..a čo ty, ako sa cítiš, zajtra máš veľký de :grinning:
25. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasne, ze zvladneme... momentalne mam pocit, ze zvladneme vsetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je mi fajn, nic ma neboli a snazim sa velmi verit :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..super..tak to má byť...ved ako dlho si čakala a čím všetkým si si prešla kým si sa sem dostala...musíš veriť, si strašne blízko a je tu hrúza ľudí čo budú na teba mylsieť a držkať ti palce, takže teraz musíš byť silná a my ti budeme pomáhať :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ani nehovor :sweat_smile: strasne sa z toho tesim a moc tomu vajicku verim :slight_smile: na prvy pohlad mi bolo sympaticke :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, já rozhodně myslet budu, když jdeš hodinu po mě :wink:
25. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok