IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
25. feb 2010
cisieko zlatičko moje avoj ..!!!!
no cítim to tak, no bojím sa, aby to tak aj bolo.. 😃

hurhej - tiež dúfam, že sa pekne bude držať 🙂
monika0001
25. feb 2010
kači - budem na Teba silno myslieť!!!!!!

makinka kde siii????? ako sa cítiš? nič neviem... :-|
cisielko
25. feb 2010
Pavlisa..tak aj teba zajtra čaká veľký deň..držím palce 🙂

Kači..tvoje bude vajko nad vajkami...nech sa ma nepokúsi naštvať, lebo dostane po vajci 😃

Mon..tak suepr, tak je čas na testík..stále si tvrdila, že ked to tak bude tak bude test..tak kde je ten testík, aký deň mu určuješ?
bobi3
25. feb 2010
kaciatko, myslíme na teba zajtra všetky!!!!! x-)
monika0001
25. feb 2010
cisielko mmm mi ho nechce dovoliť kúpiť 😃
že už tie 4 dni počkáme... 😃
marrad
25. feb 2010
moni dore robi tvoj mmm
vydrzat!!!!!!!
monika0001
25. feb 2010
marrad - mne to nejako neprekáža, ale už sa neviem dočkať... kedy to uvidím 😃 :-N
cisielko
25. feb 2010
Mard..akurát som na teba myslea..ako sa vedie, čo nová zlatko????????????????????

Moni..no ty si ale luhárka, klamárka jedna maličkááááááááááááááááááááááááá..a vraj budeš testovať..ty si teda jedna podvodníčka.... 😃 😃 😃 😃 😃 no teda, to máš u mňa, bo ja zvedavá...no počkaj Moníííííííííííka..no eln počkaj, čo si ja na teba vymyslím :-p 😃

kači..vidíš, koko ľudí je stebou..je to krásny pocit, však?

ste skvelé bambule 🙂
monika0001
25. feb 2010
cisielko ja som chcela ale mm mi nedovolí... ja viem, že som hovorila, že keď to budem vedieť že urobím, ale on nie a nie 😃
no tak čakám... a načo je nám testík. ja to viem a hotovo :-p 😃 😃 😃
ale sľubujem, že v pondelok urobím... sľubujem!!!! aj tak chcem na pamiatku do albumu 🙂
cisielko
25. feb 2010
Monika je klamárka, Monika je klamárka bébé 😃 😃 😃 😃 😃 ja viem, že si..ešte aby si neboal, to by si ma už ale naozaj nasrala 😃
monika0001
25. feb 2010
cisielko o tom ani neuvažuj... by som sa rovno obesila 😞
cisielko
25. feb 2010
Moní, ty ma chceš nasrať už teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty si tehu tak ma neštvi..to bolo myslené humrorne, tak okamžite prestaň lebo si ťa nájdem, vystopujem a prehnem cez zaodk, je to jasné???????????????????????maskota nieje dobré hnevať, to ty nevieš, také ľahké??????
monika0001
25. feb 2010
cisielko - hej chcela som ťa troška navnadiť :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

prepáč, ale poteším ťa, chceš?
monika0001
25. feb 2010
:-N :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kaciatko81
25. feb 2010
cisielko aaaaano, uuuzasne! ste skvele kocky x-) x-) x-)
v podstate som uz aj ja tehu, nie? 😃 a ak nie, tak ako napisala cisielko, vajce dostane po vajci 😃
cisielko
25. feb 2010
chcem, čo máš pre mňa?????????????????????????????????
krisruska
25. feb 2010
Ahojte, neviete mi niektorá poradiť, akým spôsobom sa dá objednať na laparoskopiu do niektorej z nemocníc? Mám len odporučenie od môjho gynekológa a neviem, či stačí dohodnúť sa telefonicky na nejakom termíne...je to otázka trošku mimo, ale ak mi viete poradiť, budem rada!
kaciatko81
25. feb 2010
krisruska, mne robil laparku moj dr z car... bohuzial neporadim :-|
bobi3
25. feb 2010
krisruska, to závisí aj od toho odkiaľ si. Mne robili laparku na Antolskej v BA. Odporúčal ma tam môj gynekológ, ktorý mi hneď dal aj kontakt na doktora, ktorý ma operoval. Takže ja som si to dohadovala telefonicky, potom samozrejme osobne.
monika0001
25. feb 2010
kači - 😃 😃 😃 že vajce dostane po vajci 😃 😃

cisielko neviem či to bude aj taká pekné ako pre mňa, ale podľa tabuľky sa nám má narodiť dievčatko 🙂 a poviem Tebe ako prvej ako sa bude volať 😉 Stella Emily Martincová :-p 😉

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
krisruska
25. feb 2010
Som z NR, a môj gynekológ mi povedal, že čakacia doba v nitrian. nemocnici je 3 mesiace a viac, tak som chcela skúsiť Ba. A nevieš mi povedať v aký DC je vhodné robiť laparoskopiu?
monika0001
25. feb 2010
som si dala len tak zo zaujímavosti vyrátať termín pôrodu 😃 😃 😃
vychádza to cca na 5- 10 november
v tom mesiaci ešte nikoho nemáme 🙂
cisielko
25. feb 2010
Mon..si robíš prdel???????????????????????no čo máš pre mňa?

Krisruska..mňa to tiež len čaká..ja si zavolám kde chcem aby mi to robili a oni ma už nasmerujú, tak určite volaj atam ti všetko povedia 😉

Kači....veru, vajco dostane po vajci 😃 nádej, Kači to je to dôležitééééééééééééééééééé 🙂
kaciatko81
25. feb 2010
moni, to nie ja, to cisielko 😃 😃
krisruska, v prvej polovici cyklu... ako som ti uz, myslim, pisala do ip, ja som prisla na zaciatku cyklu a hned som dostala termin... ak si dobre pamatam chodis do gf? nerobia to aj tam ako jednodnovku?
bobi3
25. feb 2010
moni, no to je meno 🙂 ako pre princeznú 😉

krisruska, ja som na laparku čakala mesiac a robili mi ju 22DC. No lepšie je robiť ju ešte pred ovulkou, no keďže ja som mala dosť nepravidelný cyklus vtedy, tak to bolo ťažké odhadnúť.
krisruska
25. feb 2010
Cisielko zisťovala si si, kde by to bolo najlepšie?
monika0001
25. feb 2010
kaci - jaaaj.. 😃 😃

cisielko ved som ti hore napisala 🙂

bobi - dakujem.. a mmm zas vymyslel pre chlapca 😉
kaciatko81
25. feb 2010
a ake je pre chlapca?
krisruska
25. feb 2010
bobi3, pretože mne povedal lekár, že je to najlepšie robiť 21-22 DC, čo je tak o 3 týždne. A nerada by som to prepásla a čakala ďalšie mesiace!
monika0001
25. feb 2010
Sebastián Enzo Martinec 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli