• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisieko zlatičko moje avoj ..!!!!
no cítim to tak, no bojím sa, aby to tak aj bolo.. :grinning:

hurhej - tiež dúfam, že sa pekne bude držať :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači - budem na Teba silno myslieť!!!!!!

makinka kde siii????? ako sa cítiš? nič neviem... :unamused:
25. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlisa..tak aj teba zajtra čaká veľký deň..držím palce :slight_smile:

Kači..tvoje bude vajko nad vajkami...nech sa ma nepokúsi naštvať, lebo dostane po vajci :grinning:

Mon..tak suepr, tak je čas na testík..stále si tvrdila, že ked to tak bude tak bude test..tak kde je ten testík, aký deň mu určuješ?
25. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, myslíme na teba zajtra všetky!!!!! :dizzy_face:
25. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko mmm mi ho nechce dovoliť kúpiť :grinning:
že už tie 4 dni počkáme... :grinning:
25. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dore robi tvoj mmm
vydrzat!!!!!!!
25. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - mne to nejako neprekáža, ale už sa neviem dočkať... kedy to uvidím :grinning: :sweat_smile:
25. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mard..akurát som na teba myslea..ako sa vedie, čo nová zlatko????????????????????

Moni..no ty si ale luhárka, klamárka jedna maličkááááááááááááááááááááááááá..a vraj budeš testovať..ty si teda jedna podvodníčka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no teda, to máš u mňa, bo ja zvedavá...no počkaj Moníííííííííííka..no eln počkaj, čo si ja na teba vymyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kači..vidíš, koko ľudí je stebou..je to krásny pocit, však?

ste skvelé bambule :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja som chcela ale mm mi nedovolí... ja viem, že som hovorila, že keď to budem vedieť že urobím, ale on nie a nie :grinning:
no tak čakám... a načo je nám testík. ja to viem a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sľubujem, že v pondelok urobím... sľubujem!!!! aj tak chcem na pamiatku do albumu :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika je klamárka, Monika je klamárka bébé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, že si..ešte aby si neboal, to by si ma už ale naozaj nasrala :grinning:
25. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko o tom ani neuvažuj... by som sa rovno obesila :frowning2:
25. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moní, ty ma chceš nasrať už teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty si tehu tak ma neštvi..to bolo myslené humrorne, tak okamžite prestaň lebo si ťa nájdem, vystopujem a prehnem cez zaodk, je to jasné???????????????????????maskota nieje dobré hnevať, to ty nevieš, také ľahké??????
25. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - hej chcela som ťa troška navnadiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prepáč, ale poteším ťa, chceš?
25. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko aaaaano, uuuzasne! ste skvele kocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v podstate som uz aj ja tehu, nie? :grinning: a ak nie, tak ako napisala cisielko, vajce dostane po vajci :grinning:
25. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem, čo máš pre mňa?????????????????????????????????
25. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi niektorá poradiť, akým spôsobom sa dá objednať na laparoskopiu do niektorej z nemocníc? Mám len odporučenie od môjho gynekológa a neviem, či stačí dohodnúť sa telefonicky na nejakom termíne...je to otázka trošku mimo, ale ak mi viete poradiť, budem rada!
25. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krisruska, mne robil laparku moj dr z car... bohuzial neporadim :unamused:
25. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krisruska, to závisí aj od toho odkiaľ si. Mne robili laparku na Antolskej v BA. Odporúčal ma tam môj gynekológ, ktorý mi hneď dal aj kontakt na doktora, ktorý ma operoval. Takže ja som si to dohadovala telefonicky, potom samozrejme osobne.
25. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači - :grinning: :grinning: :grinning: že vajce dostane po vajci :grinning: :grinning:

cisielko neviem či to bude aj taká pekné ako pre mňa, ale podľa tabuľky sa nám má narodiť dievčatko :slight_smile: a poviem Tebe ako prvej ako sa bude volať :wink: Stella Emily Martincová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som z NR, a môj gynekológ mi povedal, že čakacia doba v nitrian. nemocnici je 3 mesiace a viac, tak som chcela skúsiť Ba. A nevieš mi povedať v aký DC je vhodné robiť laparoskopiu?
25. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si dala len tak zo zaujímavosti vyrátať termín pôrodu :grinning: :grinning: :grinning:
vychádza to cca na 5- 10 november
v tom mesiaci ešte nikoho nemáme :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..si robíš prdel???????????????????????no čo máš pre mňa?

Krisruska..mňa to tiež len čaká..ja si zavolám kde chcem aby mi to robili a oni ma už nasmerujú, tak určite volaj atam ti všetko povedia :wink:

Kači....veru, vajco dostane po vajci :grinning: nádej, Kači to je to dôležitééééééééééééééééééé :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to nie ja, to cisielko :grinning: :grinning:
krisruska, v prvej polovici cyklu... ako som ti uz, myslim, pisala do ip, ja som prisla na zaciatku cyklu a hned som dostala termin... ak si dobre pamatam chodis do gf? nerobia to aj tam ako jednodnovku?
25. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no to je meno :slight_smile: ako pre princeznú :wink:

krisruska, ja som na laparku čakala mesiac a robili mi ju 22DC. No lepšie je robiť ju ešte pred ovulkou, no keďže ja som mala dosť nepravidelný cyklus vtedy, tak to bolo ťažké odhadnúť.
25. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko zisťovala si si, kde by to bolo najlepšie?
25. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - jaaaj.. :grinning: :grinning:

cisielko ved som ti hore napisala :slight_smile:

bobi - dakujem.. a mmm zas vymyslel pre chlapca :wink:
25. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake je pre chlapca?
25. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3, pretože mne povedal lekár, že je to najlepšie robiť 21-22 DC, čo je tak o 3 týždne. A nerada by som to prepásla a čakala ďalšie mesiace!
Sebastián Enzo Martinec :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok