IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
bobi3
25. feb 2010
no tak my by sme chceli babu, volala by sa Heidi 😉 ale to trochu predbieham 😃
monika0001
25. feb 2010
cisielko mám Ťa rada, vieš to? x-) x-) x-) x-)
bobi3
25. feb 2010
moni, teraz boduješ, vieš to??? 😃
monika0001
25. feb 2010
bobi a ja nie? ja už mám nemo vybrane od prveho tehu 😃 😃 😃 😃 , len dievčenské som zmenila. Mala to byť Bianca...
ale potom som sa rozhodla pre Stellu. A ak by sme mali dve baby tak druhá bude Sofia a chlapec druhý by bol Samuel 🙂
monika0001
25. feb 2010
bobi - ja? prečo? :-N :-p
monika0001
25. feb 2010
mám dobrú náladuuu!!!!

a chcem sa s vami podeliť :-N :-p
bobi3
25. feb 2010
moni, no tie mená... supeeer!!! a správne, musíme sa trochu aj poblázniť, to nám všetkým len prospeje 😉

mám vás rada babulky x-)
cisielko
25. feb 2010
Mon hej napísala ale ešte to tam nebolo ked som ja odpisovala..hápeš..krásne meno, moja teta sa volá Stela 🙂

Krisruska...no ani nezistovala, my sme boli s mm na psr v jdenomn centr blízko nás, a sú tam ksvelý..tak som im asi pred mesiacom napísala mail či mi urobia laparku, tak urobia...ja nejdem do žiadnej nemky a už vôbec nie do tej našej v BB,,,idem sem..ak ti to nieje daleko, môžem ti dať kontakt 😉
monika0001
25. feb 2010
cisilkeo - jaaaj....
Stella som si vybrala preto, lebo v preklade znamená hviezda a to bude naozaj moja mala krásna hviezdička, ktorú budem milovať, vlastne už teraz ju milujem x-) x-) x-)
bobi3
25. feb 2010
moni, a vieš, že Stela vlastne znamená HVIEZDA ??? :-N
bobi3
25. feb 2010
ups, tak to sme písali naraz 😃
cisielko
25. feb 2010
Kokos, ja nestíham..ja kým vám len oodpíšem vy tu popíšete že nemám šancu..pretotot sem nemôžem chodiť ked som v práci, lebo nič neurobím :-|

Moni..teda rovno dve mená aj chlapce aj difče 🙂 aj aj teba zaltko, mali by sme dať stretko aby sme sa už aj videli devočka, 😃 😃 😃 😃 a som strašne rada, že máš takúto náladu..je to skvelé...a som poctená, že som prvá vedela mená 😃 😃 😃

kači,,nerob, ked ja nerobím nerob ani ty 😃
kaciatko81
25. feb 2010
hej vy dve a mna na stretko neberiete? 8-( ]-(
cisielko
25. feb 2010
Píšem ako maďar, to je katastrofa....

Monika..aj ja teba 😃 😃 😃 😃 😃 ty moja hviezdička 🙂

Bobi..a čo ty, nič nepíšeš..hod nejaké to meno 🙂

kači..ty tiež, ako sa bude volať to tvoje vajco? 😃
monika0001
25. feb 2010
kači tak keď pôjdem za cisielko do BB tak ťa berieme zo sebou, súhlasiš?
cisielko
25. feb 2010
Kači..no ešte, že to a bez teba..to by som ani nela, prisahám..tzak stretko bez kačiatka? moni, no hambi sa, to ako si mohla niečo také aj z úst vypluť 😃 😃 😃 júj ved to ja..kači, bez teba ani na krok..prisahám ako tu sedím za pc,. nech sa pod stôl prepadnem ak klamem :-x
bobi3
25. feb 2010
no u nás bude baba Heidi a chlapček asi Filipko ... ak vôbec bude :-S
cisielko
25. feb 2010
To bude stretko...kači-mono -čísielovské..páni to bude zverina, nás zavrú do ústavu niekam ked mi budeme po kope..kto sa pridá k bláznom??????????????????????????
bobi3
25. feb 2010
jáááááááááááááááááááááááááá :-p
kaciatko81
25. feb 2010
babyyyyy, aj ja vas mam rada, mooooc x-)
moje vajco, je zatial vajco... ked sa posnazi, aj meno dostane 😃
jasne moni, ideme! alebo cisielko pride za nami 🙂
kaciatko81
25. feb 2010
cisielko, najblizsie psychiatricke oddelenie bude musiet byt v pohotovosti 😃 😃 😃 ale fakt by sme mohli nieco spachat... moniku mam kusok =-)
bobi3
25. feb 2010
kačiatko, ty si priamo zo Senca?
kaciatko81
25. feb 2010
bobi, nie 😉
cisielko
25. feb 2010
Beriem vás za slovo, už idem dom..majte sa tu zatial 🙂
monika0001
25. feb 2010
bobi Filipa ma moja sestra, teraz koncom mesiaca sa ma narodiť mojmu bratrancovi a niekedy v lete mmm sesternici, tak toho mena stačí 😃

cisielko - hlboko sa ospravedlňujem za to čo som vypustila z úst :-N
😃 😃 😃 😃
monika0001
25. feb 2010
bobi - ty si s kade? neviem :-N

cisielko - tak príjemnú cestu domkov.. cmuky
a niečo spáchame.... navrhujem tak leto... 😉
bobi3
25. feb 2010
moni, BA, tu pracujem, no bývame neďaleko Šamorína
bobi3
25. feb 2010
pekný večer, čisielko, ja tiež budem pomaly musieť domkov... x-)
monika0001
25. feb 2010
bobi - takže pôjdeš s nami potom 😉 :-p
bobi3
25. feb 2010
no jasné, ak ma vezmete 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli