• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
jasné, že hej.. veď to nás bude akurát do auta :wink:
25. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som oznámila mmm, že som nám vymyslela aktivitu na leto - ideme do BB a po ceste berieme Kačiatko a bobi :grinning:
25. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a berieme aj Stelinku, nie? :wink: to dúfame!!! pôjdeš ako 2v1 :grinning:
25. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, utekám domkov, budem tu asi až zajtra, tak sa mi pekne mávajte, krásny večer!!! cmuuuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face:
25. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - janseé že 2 v 1 budem kinderko :grinning:
tak som hovorila jednej kočke tu na konovi ked bola tehu :grinning:

oki micky tak aj ja idem daco robkať.. papapapapa babulky moje
25. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikáááááááááááááááááá teším sa, verím tomu, že bambuľka je tam.
Ja sa mám nejak nijako, pracujem,chodím domov, spím, snažím sa, aby tie dva týždne ubehli čo najskôr , ale neide to moc rýchlo.
A ináč necítim sa ako tehu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
V pondelok som bola veľmi nešťastná sesternica bola na druhom IVF a nič, som si vravela, že budeme tehu spolu a ona nie je a zdá sa, že ja tiež nie. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
25. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, cely den som bola sluzobne mimo, tak si vas idem precitat - ale ste toho popisali! :grinning:
Inak, krize ma prestali definitivne boliet, spinenie nemam (=male vitazstvo oproti minulemu cyklu), som 22. DC a zacali ma mierne boliet prsia. A som rozhodnuta predsa testovat. Ale skusim vydrzat az do utorka a potom ist v stredu na krv. :grinning: tak idem citat! :wink:
25. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - ale tak vidíme sa tam v pondelok či nie? ja idem na 8.00
a dakujem..
a mne to zas rýchlo beží... ten čas.... už iba tri dniiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mati - čítaj čítaj :grinning:
25. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja pôjdem v pondelok na krv tu v NR, asi k obvodnej,bo som chcela ísť potom ako budem vedieť výsledky k dr. ale má dovolenku, tuším do štvrtku. Keby to vyšlo :slight_smile: , čo nemyslím utroš ešte mám, a ak nie chcela som sa hneď dohodnúť na 3 IUI alebo laparke. Dr. už predtým navrhla laparku, ale neviem, bojiiiim sa.
a ináč mená mám premyslené aj ja dievčenské Lilliana a Ela, chlapčenské Dávidko a Filipko.
dnes mi drahý kúpil aj testík, ale je málo citlivý len 25 neviem čoho to, takže s tým to radšej skúšať ani nebudem,nech sa zbytočne nestresujem.
25. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - ja som sa hrozne hrozna bala laparky - teraz si trieskam hlavu že som nešla skôr - zistil sa problem a hlavne nebolo to nič hrozne - najhorší na tom je ten sprostý strach - druhy den som šla domov, a zahojila som sa super - a to som bola pred 3 tyždnami :wink:
ak nevyšli dve iui tak do tretieho nechod
najskôr laparku
25. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka neviem si pomôcť, nikdy som nebola na operácii ani ničom podobnom, proste mám strach.
po laparke si marodila, ako dlho? vieš, ja som už raz otehu, a keď sa to podaril raz prečo nie znovu :frowning2: a tentokrát aj s úspešným koncom.
Moni myslela som tým, že Dr.Ďurechová má dovolenku, takže nemá až taký veľký výzam ísť do BA. Snáď sa tam stretneme inokedy. Teda ja, Ty,Stelka a ak pán Boh dá aj Liluška :wink:
25. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, strach je normalny, ale naozaj to je v pohode. mne robili laparku na zaciatku decembra v iscare, rano sme prisli a o 14.30 sme uz odchadzali domov.
25. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki hej pochopila som, že Ďurechová. ale my sme objednaný na pondelok.
a neboj zvládneš tú laparku! ja ti verím!!!!! :wink: I kedď teda dopriala by som ti radšej teraz tú Lilušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemarodila - som doma takže nebolo treba
tiež som nikdy neležala v nemocnici - ale proste fakt najhorši je strach
mne sa to teda lahko teraz hovori ale mam to v čerstvej pamäti - je to 3 tyždne
25. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak idem citat odznova - mm ma vyhodil od PC, ze musi pracovat.... tak uz dopracoval, teraz idem na to ja :grinning:
25. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka1, ja som na tom veeelmi podobne - laparku som odmietla, isli sme rovno na IUI, teraz sme po 2.IUI a neviem co dalej. Ak dostanem MS, tak sa pojdem dohodnut s dr. - ze ci dalsie IUI alebo predsa ta laparka. A tak ako Ty, aj ja sa bojim a mam strach uz len s hospitalizacie, nieto este z operacie a anestezy.... brrrr.... ale dievcata ma tu presvedcili, ze sa nemam coho bat. :wink:
25. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som sa vam chcela s niecim pochvalit: citim sa tehotne :grinning: neviem to popisat - ved nic necitim, nic ma neboli (az na tie krize, dnes trochu prsia, nieco v podbrusku...) ale kedze som strachopud, tak ste nic nepoculi. Budem ze dobre trapna, ked dorazi MS, co? :rolling_eyes: no nic, aspon budem vediet, ze moje sucasne pocity neznamenaju graviditu... :sunglasses:
25. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - ja mam panicku poruchu
a zvladla som to fakt na jednotku - bez tabletiek - uplne ok všetko - bolesti minimalne hospitalizacia 3 noci
moni, drzim pasteee! .. som zabudla, bo som uz trocha skleroticka! :grinning:
maticap držím prsty aby sa tvoje predtuchy vyplnili, a nebud strachoprd, v poho
isto nebudeš trápna ;)
25. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa bojím, že čo to...
26. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som vás nepozdravila.
prepáčte...

Bré ránko...
26. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké ráno děvčata, tak včera jsem byla na první injekci Fostimonu, čeká mě třetí pokus IUI. Doufám, že to už konečně výjde. Dělám pro to maximum. Ve středu jedu v Apolináři na kontrolní ultrazvuk. Kéž by to už vyšlo. Snažíme se již 2,5 roku.
26. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

moni, zlatičko, ešte sa nič nedeje, poznám veľa grafov, keď teplotka vystrájala, stále je nad 37, ten pokles neznamená, že už pôjdeiba dolu... strašne moc držím palčeky, verím, že sa spamätá... možno si len horšie spala
26. feb 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak budem teraz celý deň smutná a budem sa báť.. ale to preto, že som o to dva krát prišla... som dilina..
ale ďakujem bobi!!!!
26. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap. tak ako vraví jeryjanka, po druhom neúspešnom IUI určite laparku, namáš sa čoho báť, zvládli to mnohé, zvládneš to aj ty :wink: držím palčeky

I1u1c1i, tak to je super správa, verím, že do tretice všetko dobré :wink: ja som v pondelok bola tiež na svoje tretie IUI, teraz čakám na výsledok... :pensive: V stredu teda držím palčeky!!!
26. feb 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja si presne kvôli tomu už teplotku nemeriam, takýchto scénarov som zažila už párkrát a potom ako vravíš, som bola celý deň na nervy... a možno som si to mimi odohnala len svojou sprostou psychikou... ja verím, že to bude dobré, hlavičku hore :wink:
26. feb 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tomu ma bolí hrdlo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok