• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
vraj je to v pohode mi píše aj ďalšia kočka...
no idem si ľahnúť, zaviesť utroš a vypotiť troška,, bo ma hrdielko troška dosť bolí...
babulky cmuky zatiaľ....
26. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Kačííííííííííííííííííííííííííííííííí...silno držím palce, presilno aby sa vajce riadne vyliahlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavlisa..aj ty sa držkaj...nech sa drobec uchytí :grinning: :grinning: :grinning:

Maticap..júj tak ty máš nervy zo železa..drž sa :wink:

Monika..zlatko moje, čo toto tu je, čo? čo to tu čítam? noa le takto sa nechať znechutiť blbou teplotou..ma neštvi!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: chyť ten blbý graf a niekam ho zahod :angry: a prestaň si merať!!!!!!!!!ty si tehu, to je predsa jasné a nejaká blbá teplota nám to nepokazí, je to jasné?????????????????? tak ak si choručká tak sa len pekne lieč a neštvi ma :wink:

A to stretko ste parádne vymylseli..kvôli mne sa 3 dievčence budú trepať do BB ale ja nenamietam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naopak srašne sa teším :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, štyri!!! my berieme aj Stelinku, že Moni?
26. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
re: bobi3 - děkuji Ti, i já Tobě držím palce. Musíme věřit a doufat.
26. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko už som tihco... píšu mi kočky na IP (čo sa vyznajú v grafoch), že je najvyšší čas na test....
juj.. tak ja sa zasa teším a vyhlasujem verejne, že dnešná teplotka bola posledná ktorú som merala!!!!! Sľubujem!!!!!
zajtra ani v nedeľu nemeriam a keď mi potvrdia v pondelok tehu (čomu verím) tak balím teplomer na min. 10 mesiacov :slight_smile:

Sľubujem sľubujem, sľubujem!!!!!!

Takže zajtra spím.. žiadny budík... spííím.... :grinning:

kaci - myslím na Teba silno.. moja prvá myšlienka keď som otvorila oči patrila dnes vám!!! naozaj!!!!

a bobi jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ďakujem, že na ňu mylsíš :grinning:

cisielko hambi sa! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juj babuľky ja som tak šťastná, že vás mám!!!!
26. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som na tejto stránke prvý krát a chcela by som sa spýtať, či má niektorá z Vás takýto problém alebo aspoň o niečom takom počula. Máme s manželom 6 ročnú dcérku a za posledných 14 mesiacov som 3 krat potratila, 14tt,5tt,9tt. Lekár nám odporučil insemináciu, vraj sa tam asi dostane vždy tá nesprávna spermia a takto budeme mať istotu,že tam nebude chýbný kus...Viete o niekom komu by to pomohlo? Ďakujem za odpoveď
26. feb 2010 o 08:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..no ved preto, už som si mylsela, že ťa idem prehnúť cez koleno!!!!!!!!!!takto sa mi páčiš zlatko, a ten debilný teplomer zahod do smetí nech ťa neprovokuje :wink: a čo som spravila, že sa mám hambiť :fearful: :zipper_mouth:

Bobi..no tak moment..aké 4, 6 vás bude predsa..každá budete 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, správne, teplomer schovať aspoň na ďalších 9 mesiacov!!! A ten testík nie je zlý nápad. No ak to do pondelka vydržíš, tak čakáme na začiatku týždňa pozitívne info!!! :wink:
26. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, pri IUI sa vraj vyselektujú tí najlepší bojovníčkovia, len či je to záruka, že nepotratíš, to by som netvrdila... nepočula som aspoň o tom :confused:
26. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchúú, ještě pořád mám bolesti v podbříšku,skoro chodit nemůžu.. a za hodinku jdu na to, takže ovulka ještě neproběhla, jak jsem se včera bála, že už to večer proběhne :slight_smile:
mám moc dobrou náladu, takže hurá na to :wink:

jinak Stella je nádherné jméno, opravdu. Já už budu taky za 14 dní sedět nad kalendářem :wink:
26. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ale zas proti tvojej návšteve nič nenamietam.. :grinning:
ale bez toho prehýbania!
:grinning:

a hambiť sa za to, že si zabudla na Stellu.. :grinning:

ale ako vravič všetky budeme kinderká.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasné, prídeme 6 !!! a najradšej by sme navštívili rovno dve bambulky :wink:
26. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ale ked my budeme kinderká tak aj ona. to je predsa jasné :wink:
26. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ďakujem za odpoveď.
Keby sa medzi Vami predsa našiel niekto kto to zažil a výsledok bol pozitívny,tak dajte vedieť pls.,bola by to dosť silná motivácia :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlisa - potom napíš aké si vybrala :wink:

mima - bobi má pravdu.. hlavne nech ti nasadí poriadne lieky na udržanie..
26. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..no tak sa ospravedľnujem ale ja nezabudla, ved budet všetky 2v1, to bude pohľad :grinning: sa neviem dočkať ked tučniaci za mňou dorazíte, lebo to už budete krásen guľaté :grinning:

Mima...no neviem, podňa mňa yb si mala absolvovať nejaké vyšetrenia..podľa mňa nieje normálne aby si 3 potratila, tam to už vyzerá na niečo zlé...
26. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko odpustené!!
Na Maskota sa nadá hnevať :grinning:
26. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, este sme doma... idem nieco poslat do prace :sweat_smile: a cca 9,45 odchadzame... dakujem, ze na mna myslite... moni, zahod tie grafy a ver :dizzy_face:
mam pre vas jeden navrh, ale rozpisem ho as az poobede do ip :wink: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, tak moc moc na teba myslíme, určite hneď referuj :wink: a pfuj, pfuj, pfuj!!! :dizzy_face:
26. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

držííme paaalcee!!!!!!
26. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačíííííííííííííííí...holá naša kači, holá naša kačíííííííííííííííííííííííí...ide si ide po vajco po krásne vajco..držíme palcuchy!!!!!!!!!! a aký návrh, super, čakať dopopobedia :rolling_eyes:

Mon..jéj dakujem..je mi odpustené, pcha to nie každému sa podarí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate ip :dizzy_face: :wink:
26. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence, ako sa mame? :wink: Monika drzim palce ides testovat? :sunglasses: spomen si na mna ako dlho som odolavala a nakoniec ako dobre to dopadlo takze tfuj tfuj drzim palceky :grinning:
A zamozrejme aj ostatnym!
My ideme dnes na prehliadku porodnice a informacne stretnutie tak som zvedavaaaaa :grinning: emers, alienka, lumcag ste tu? :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...ahoj pamatám ako sme ťa s Petrou zlomili :grinning: :grinning: :grinning: nato sa nedá zabudnúť..tak dnes ideš obzerať pôrodnicu..páni, potom napíš dojmy :slight_smile:

Máte IP s odpovedou vy kočeny bláznivé :grinning:
26. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell :slight_smile: je pravda, že ty si po IUI nebrala žiaden progesterón? lebo mne ho teraz nedali :pensive: Ináč, veľmi sa teším z takéhoto postupu, že obhliadnuť pôrodnicu... ty kokso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell to je super!! teškám sa s Tebou!!!

a dnes sa ma mmm pýtal či urobíme test. ak sa mi ho podarí zlomiť informujem vás :grinning:

ale bojím, aby to už ukázalo.. nie je skoro.. ?
26. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a ktorý DPO budeš zajtra?
26. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasne, napisem vsak som uz zvedaaaa :wink: bobi, nie nebrala som progesteron. presne po tyzdni mi robili test a mala som dost vlastneho takze som nebrala nic :wink: bobi, drzim palce!!!!
26. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi dnes som 12 po IUI

ell - keď budeš mať mená pre drobcov tak daj nech zapíšem do tabulky...

taktiež tehule naše keď budete vedieť čo čakáte a budete mať aj mená sem s tým :wink:
26. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zajtra by ti podľa mňa už // malo ukázať... aj keď ja by som asi radšej testla až na 14DPO, aby som nebola zbytočne sklamaná... a dnes sa ako cítiš?

ell, neviem, prečo sa môj doki rozhodol tentokrát bez duphastonu, pri prvých dvoch IUI som ho brala... je pravda, že to nevyšlo, no akosi neverím, že by to vyšlo bez toho. Vravel, že ja mám hormóny v poriadku, tak že to tentokrát skúsime bez :pensive: Ozaj, a mená si už pre mimískov vybrala?
26. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok