• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
takže bobi to rozhodla.. test sa nekoná.. :grinning: počkám na tú krv...

ako sa cítim...? no kozy ma bolia stáále a desne.... zle mi bolo ráno len troška, a unavená som stále. tak to sa neráta :grinning:
a tlačí ma divne podbruško. ako keby som tri dni nebola na wc a pritom chodím každý deň odkedy pijem actimel... :grinning:
26. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon...už ti to má ukázať..je to však len a len na tebe ako sa rozhodneš, či to riskneš alebo počkáš do krvičky..v tomto ti nejdem radiť...držím ti palce ak sa nato necítiš tak to nerob, ak áno tak hor sa do toho :slight_smile:

Ell.tak budem čakať :wink:
26. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko zdravim vsetky mozem sa ku vam pridat som tu nova.
26. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, takže ja to budem mať na svedomí? :angry: No ak krvička v pondelok dopadne dobre, budem to mať rada na svedomí :wink: ale ako vraví čisielko, ak sa na testík cítiš, sprav si ho, ak nie, radšej počkaj :wink: prajem veľa veľa siličky!!!! :dizzy_face:

ahoj terasa, jasné, čaká ťa IUI???
26. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nie ja uz som bola na IUI zaciatkom decembra 2009
26. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - nie na svedomí.. ja som sa tak rozhodla na základe toho čo si mi napísala. nebudem predsa kvoli dvon dnom stresovat s testom nie? :grinning: .. radšej...

oki babulky opustam vas..
ideme do obchodu..papapappaa
26. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny,

tak se k Vám vracím, ne sice až tak úplně - čeká mě sice IVF, ali vy mě mezi sebe vezmete na zpět, že? :wink:

Celé Vás přečít nezvládám, přečetla jsem jen posledních pár stran, tak jsem tak trochu v obrazu.

Tak že: v prní řadě =>

Monika - držím moc moc palečky, a souhlasím s holka, vyprdni se na BT, věř svému srdci, to ti říká co?

Kaciatko - super zpráva - konečně jsi se dočkala IUI, myslím na tebe - já se IUI ani nedočkala - 3krát mi to stopli a teď jdu na IVF

cisielko - a co ty? už máš za sebou IVF?

A teď ke mě:

jak už jsem říkala po třech stoplých IUI, my Dr. navrhl IVF, tak že jdeme do toho - včera dorazila mrcha a dnes ve 13:20 si jedu pro injekce - budu mít Fostimon - L1u1c1i - ty máš taky Fostimon, viď, ale asi o poznání menší dávky- a kolik si budeš píchat? a jak ho snášíš? já doposavad měla jen Puregon

Jo a ještě - slyšela jsem od Moniky, že jste měly strach jestli jsem neutekla od oltáře, tak že má odpověď: je ze mě mladá paní, bylo to super, počasí nám vyšlo, bylo i docela teplo (na že bylo 31.12.) nikdy by mě nenapalo že budu stát na Silvestra, v šatech bez ramínek, venku před Staroměstskou radnicí a nezmrznu. A teď lidí všude, naše fotky ze svatby jsou teď všude po celém světě - fotili si nás všichni

Tak zatím papa - jdu baštit
26. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som spat... nebolo to ktovie co, celkom to bolelo, zlaty moj dr :unamused: ale mam to za sebou a teraz budem strasne verit a dohovarat vajcu :grinning:
26. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som, petronelka vitaj naspat :slight_smile: a drzim palce!
moni, myslim, ze netestuj, do pondelka uz nie je daleko a budes vediet...
akurat ked som tam bola, tak niekomu volali, ze ma pozitivny test :dizzy_face: tak krasne sa to pocuvalo :dizzy_face:
26. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, tak teraz už len pfuj, pfuj, pfuj!!! čo by to bolo za vajco, keby nezabojovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a priamo od kačky :wink: to musí vyjsť, pekne si dnes poodychuj, nožičky hore a pozitívne myslieť :wink:
26. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bobi :slight_smile:
26. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, budem vás musieť teraz opustiť, neviem, či sa sem dostanem cez víkend, no každopádne na vás myslím :dizzy_face:
kači, poriadne ho tam zabydli :wink: moni, v pondelok držím veľmi palčeky a čakám dobrú správu!!! :slight_smile:

cmuky cmuk
26. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cicky :grinning: . Aj vam je z utrosu tak strasneeeeeeeeee? Bolia ma ciciny, brusko, picha ma okolo pupku a v noci mi je na zvracanie a vecer beriem davku uz o deviatej :cry: Vcera som testla a nic, ale niet sa comu cudovat, kedze dnes som len siedmy den :sweat_smile: ale ked ja som tomu testu neodolala, tak na mna z tej policky pozeral... A od dnes som na PN. Doki ma ani nevysetril, vraj sa vo mne nechce sparat, nesmieme ani sexikovat (nie ze by sme chceli :grinning: ), ani vela chodit, ani dvihat, nosit...Proste mozem len oddychovat... Inak to by nam nemohli takeho veci hovorit pred zakrokom??? :sunglasses: :angry:
26. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..pfuj pfuj aby sa vajo krásne držkalao a nikam nechodilo :grinning:

Petra..no ahoj, no konečne si sa ukázala..takže si predsa len nezdrhla a si už pani..a nejaké foto nič? takže ideš do IVF..tak ti držím palce silno aby ti to vyšlo...ja mám za sebou neúspešne IVF aj ket, ak chceš mrkni do albumu..ja som prípad aký tu ešte ani nebol..ale držím sa :wink:

Sobček..mne z Utrošu nikdy nič nebolo :unamused:
26. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci opatruj sa ......
a vsetki pozdravujem......
26. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké odpoledne, zdravím všechny :slight_smile: :slight_smile:

Kači - držim pěstičky

Moni - pondělí je za chvíli.

Jinak já byla včera u doktora, dal mi další Menopur, potvory zase zdražili :unamused: :unamused: a v pondělí jdu na ultrazvuk. Tak jsem zvědavá, jak folíky budou růst, při poslední IUI jsem píchala 11 dní a pak IUI, Rovnou mi dal i Pregnyl, ten mi minule píchali v CARU.

Já to dnes v práci zapíchla dřív, víkend před námi.
26. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - ahoj...

baby - tu niektoré píšete, že vás bolia prsia z utorgestanu.. čo ak aj mňa z toho bolia? čo ak si kvôli tomu niečo nahováram a budem sklamaná potom? baby ja sa vážne začínam báť...
26. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, velmi rada by som ti povedala, ze to nemoze byt z utrosu, ale moze... nezamyslaj sa nad tym, ak tam je, tak mu stres nepomoze a ak by tam ciirou naaahodou nebolo, tak to nezmenis :pensive: hlavku hore a ver
26. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOn..už zase, to stebou strašné..počúva ma dobre cica..aj keby to tak bolo ty to nezmeníš, bohužial...ale sme sa predsa dohodli, že už nebudeš nič čítať, nerať ani podobné hlúposti..takže hlavu hore, Stelka je tam :grinning:
26. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo - hlavu vzhůru, všichni ti držíme palečky. :wink: :wink:
26. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlaté babenky moja...
a dohodli sme sa, že nebudem merať a nie že nebudem nič čítať :grinning:
26. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ze odkazujem tvojmu drahemu, nech da teplomer niekde na tajne miesto... tak ako sa deti oducaju od cumla, teba musime odnaucit od teplomeru :grinning:
ako pise cisielko, neovplyvnis to.... ani jedna z nas to nedokaze ovplyvnit, musime verit, ze to tam je :dizzy_face:
26. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci v pohode ja nebudem merat som rozhodnuta aslubila som vam to... a neporušim to :wink:
26. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky neměřim, neměla jsem na to nervíky. Měřila jsem kvůli doktorovi asi půl roku,ale teď už né.

Je to fakt, že to nedokážeme ovlivnit - příroda je silnější. :pensive:
26. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni k té bolesti prsou z Utroše...taky ho beru a prsa mě nebolí vůbec :wink: . Takže to fakt nemusí být z toho...
26. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..no ešte to, sa opováž...a mám vás aj s kači, cha už viem eké máte tie vaše trváre :grinning:
26. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticka, idem si lahnut :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačí - hezky odpočívej. :wink:
26. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, mě je po utrogestanu taky hrozně zle, pořád se mi zvedá žaludek, v podstatě celých těch 10 dní co ho zavádím, mám motolice a závratě a bříško píchá pořád :angry: :confounded:
jo a taky jsem se pěkně "ozdobila" beďákama, ty jsem nikdy neměla :frowning2:
26. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: bolelo? :unamused:
já jsem necítila nic, tak nám budu oběma držet pěstičky :wink:
to asi budeme testovat ve stejný den :slight_smile:

taky jsem vyfasovala Utroš, mám ho brát až od neděle, snad po něm nebudu nějaká ospalá nebo tak něco..
26. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok