IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
27. feb 2010
venud - heej? hm...

mne dr hovorila nech test nerobim. ale to hormony boli silnejšie 😃
monika0001
27. feb 2010
asi to bude moooc individuálne
vendulak
27. feb 2010
Mě tedy Dr. o testu nic nejdřív neříkal. Povídal mi akorát když říkal o Utroši, že nechá na mě jestli zavádět nebo polykat, ale že by doporučoval teď ráno a v poledne polykat a večer zavádět a pak pokud by byl pozitivní test tak jen zavádět. Podle mě oni počítají s tím že ten test prostě uděláme 😃 . Kord když já mám pokud ms nedojde jít na krev až jakoby za 3 týdny od IUI, tak do té doby bych to asi fakt nevydržela 😃.
monika0001
27. feb 2010
dostala som chut na tatarsku a to su ju len v reklame videla. tak teraz tlačím rožok s tatarskou 😃
no tak hej vednu.. tri týždne? by som asi zomrela.. stačí mi teraz 😃
ulicnica
27. feb 2010
ahojte, neviete mi poradiť? Vo štvrtok som bola u Dr. a povedala, že folikul má 14mm, v pondelok mám prísť na kontrolnú folikulometriu, pichne sa Pregnyl a v utorok sa urobí IUI. Dnes - v sobotu som však mala pozitívny ovulačný test a myslím, že som teda už ovulovala, alebo odovulujem v nedeľu ráno. Aspoň doteraz to tak vždy bolo, že keď som mala pozit ovul test, za pár hodín už ma aj pichal vaječník a mala som ovuláciu. A teraz moja otázka: Myslíte si, že mi to IUI bude robiť v pondelok bez Pregnylu aj v prípade, že by ovulácia prebehla napr v nedelu alebo sa to už potom nerobí, ak prebehne ovulácia skôr?. Vydržala by som do pondelka, čo na to povie Dr., ale v robote som bola dohodnutá, že tá folikulometria bude trvať krátko a som objednaná hneď ráno, tak nebude vadiť keď prídem neskôr, ale ak by sa robilo IUI, to asi bude trvať dlhšie a to budem musieť asi niekoho požiadať, aby mi vymenil celú službu v robote. A asi by potom mal ísť so mnou aj manžel. Tak preto ma to tak zaujíma. Prosím poraďte
monika0001
28. feb 2010
ahojtee 😃 😃 😃

pozeráme hokej tak vas medzi prestávkou idem pozdraviť keďže ráno budem asi dlllho spať 😉

zobudila som sa o 3 s tým, že mi je stráášne zle...
blee.. tak si poobjímala wc misu a šla som pozerať hokej... 😃

ulicnica - IUI trvá cca 1 minutu.. Len čo si tam poležíš potom cca 10-15 minut.. 😉
teraz som vypatlaná bo som málo spala, tak neviem či som ti odpovedala na to čo chceš počuť...

prestávka skončila..

papap a prajem vám krásne ránko 😉
ulicnica
28. feb 2010
skôr som myslela, že či zvyknú robiť IUI aj keď spontánne bez Pregnylu prebehla ovulácia deň predtým... 🙂
monika0001
28. feb 2010
hej myslím že hej.. veď niektoré baby to mali už robené aj bez stimulky ..
vidíš, veď aj ja som mala prvé IUI úplne bez stimulky.. 😉
monika0001
28. feb 2010
tak krásne to vyzeralo a tak sprosto to končí.. idem spať...
xena1
28. feb 2010
ahojte kocky....nooo hokej nedopadol dobre ale my bojujeme dalej 🙂
bre ranko moni,ako mas???
ulicnica,IUI sa robi aby sa dostali tie naj spermose co najblizsie a ovulka je k tomu potrebna... 😉
xena1
28. feb 2010
ulicnica,som si ta este precitala spat,na folikulometrii ked teraz pojdes zistia ci uz bola ovulka alebo nie...testy nie su vzdy 100%...a folik rastie asi 2mm za den a praska asi pri 21-23mm..iba zeby ti praskol skor...
v555
28. feb 2010
dobre ranko 🙂 ,som nešťastna,bobi3 kde si???? 😞 😞 😞
xena1
28. feb 2010
v555 co sa deje??? 🙂
v555
28. feb 2010
prehrali sme 😞 ,nič vážne Xena neboj,dne asi príde pani Mrcha ku mne tak ju privitam a v stredu prva tabletka clostylu 🙂 🙂 🙂 jupíííííí a ide sa do toho
xena1
28. feb 2010
citis sa na mrchu???neskusala si test???
v555
28. feb 2010
už je za dverami,necitim ju,ale včera už bol naznak a to už poznam,snažilkovali sme sa ale ....test ja malo kedy skušam.A ty ako???
xena1
28. feb 2010
ja som dnes len 9 den po IUI,obcas citim podbrusko,inak som v pohode...sama som zvedava... 🙂 ja som tiez nie testovacka,ale budem musiet asi v piatok
v555
28. feb 2010
a teplota??či ty si nemeriavaš?mne už pekne klesla.tak preto som netestovala,nema to vyznam,
xena1
28. feb 2010
ja nemeriam,a ked som meriavala som mala vysoku aj pri ms...tak sa tym zbytocne nestresujem...ako budes teraz pokracovat???stimulka a IUI???
monika0001
28. feb 2010
tak po druhý krát prajem krásne ránko.. som tomu moc nedala.. som si lne dve hodky pospala.. mmm ešte spí... som zvedavá dokedy potiahne on...

v555 - kašlať na hokej.. ale aj tak sú dobrý. pekne to dotiahli napriek tomu, že polovica národa im neverila na začiatku a posielali ich už kedy domov... no nie? 😉

xena - ako sa mám? už je to lepšie.. ďakujem... začína ma hlava bolieť. z nedostatku spánku 😉 ale inak pohoda. už iba jedna noc.... :-p
titulienka
28. feb 2010
ahooooooj moni....ja ta sledujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....tesim sa na zajtra 🙂
monika0001
28. feb 2010
titu - avoj.. a nemeriam... 😉
xena1
28. feb 2010
moni,vydrzkaj si blizko....moc ti to prajem...ides rano na krv ci testik??
titulienka
28. feb 2010
🙂 moni jasneeeeeeeeeeee naco stuchat zbytocne fazulku a verim, ze siomnoho pokojnejsia 😉
monika0001
28. feb 2010
xeni - idem na krv.

titu - aj hej, priznávam 😉 a Ďakujem ti za to!!! x-)
xena1
28. feb 2010
moni,tak z krvi je to najistejsie...ja si chcem urobit test v piatok ak bude este treba a na krv v pondelok...a ako sa citis???nejake prve priznaky???
titulienka
28. feb 2010
moni nieje zac...ale mam u teba par virusikov protekcne 😉
babulky rozhodli sme sa s mm ak nam nevyjde tento cyklus ideme na IUI 😉
xena1
28. feb 2010
titu tak drzim palceky... 🙂
monika0001
28. feb 2010
xena - čo som si všilma je, že o 7 vstávam aj keď by som ešte inak spala.. tak to bolo aj v prvom tehu. ale zas tam som chodila aj o 19-tej spávať.. teraz idem spať o 01.00 a vstávam o 7... ]-(
a používam zubnú pastu Paradontax. Ked si ňou umývaš zuby je slaná a hnusná. najhoršie je keď ideš vypláchnuť ústa druhý krát. to je humus.. a teraz? nič. v pohode si ich vypláchnem.. nič necítim.. neviem či to s tým niečo má, ale je to iné..

titu - jasné, že budú... a vieš čo.. práve som sa rozhodla, že nebudem asi mesiac čakať.. dám tiež asi ďalšie iui ak bude treba hneď ďalší cyklus... 😉
xena1
28. feb 2010
moni,tak to moze byt,vacsinou su tie prvotne priznaky o tom ze citime nieco zvlastne,to co predtym nebolo...a podbrusko citis???ja som tiez spava ale z utrogestanu 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli