• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
venud - heej? hm...

mne dr hovorila nech test nerobim. ale to hormony boli silnejšie :grinning:
27. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude moooc individuálne
27. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě tedy Dr. o testu nic nejdřív neříkal. Povídal mi akorát když říkal o Utroši, že nechá na mě jestli zavádět nebo polykat, ale že by doporučoval teď ráno a v poledne polykat a večer zavádět a pak pokud by byl pozitivní test tak jen zavádět. Podle mě oni počítají s tím že ten test prostě uděláme :grinning: . Kord když já mám pokud ms nedojde jít na krev až jakoby za 3 týdny od IUI, tak do té doby bych to asi fakt nevydržela :grinning:.
27. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som chut na tatarsku a to su ju len v reklame videla. tak teraz tlačím rožok s tatarskou :grinning:
no tak hej vednu.. tri týždne? by som asi zomrela.. stačí mi teraz :grinning:
27. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradiť? Vo štvrtok som bola u Dr. a povedala, že folikul má 14mm, v pondelok mám prísť na kontrolnú folikulometriu, pichne sa Pregnyl a v utorok sa urobí IUI. Dnes - v sobotu som však mala pozitívny ovulačný test a myslím, že som teda už ovulovala, alebo odovulujem v nedeľu ráno. Aspoň doteraz to tak vždy bolo, že keď som mala pozit ovul test, za pár hodín už ma aj pichal vaječník a mala som ovuláciu. A teraz moja otázka: Myslíte si, že mi to IUI bude robiť v pondelok bez Pregnylu aj v prípade, že by ovulácia prebehla napr v nedelu alebo sa to už potom nerobí, ak prebehne ovulácia skôr?. Vydržala by som do pondelka, čo na to povie Dr., ale v robote som bola dohodnutá, že tá folikulometria bude trvať krátko a som objednaná hneď ráno, tak nebude vadiť keď prídem neskôr, ale ak by sa robilo IUI, to asi bude trvať dlhšie a to budem musieť asi niekoho požiadať, aby mi vymenil celú službu v robote. A asi by potom mal ísť so mnou aj manžel. Tak preto ma to tak zaujíma. Prosím poraďte
27. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee :grinning: :grinning: :grinning:

pozeráme hokej tak vas medzi prestávkou idem pozdraviť keďže ráno budem asi dlllho spať :wink:

zobudila som sa o 3 s tým, že mi je stráášne zle...
blee.. tak si poobjímala wc misu a šla som pozerať hokej... :grinning:

ulicnica - IUI trvá cca 1 minutu.. Len čo si tam poležíš potom cca 10-15 minut.. :wink:
teraz som vypatlaná bo som málo spala, tak neviem či som ti odpovedala na to čo chceš počuť...

prestávka skončila..

papap a prajem vám krásne ránko :wink:
28. feb 2010 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skôr som myslela, že či zvyknú robiť IUI aj keď spontánne bez Pregnylu prebehla ovulácia deň predtým... :slight_smile:
28. feb 2010 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej myslím že hej.. veď niektoré baby to mali už robené aj bez stimulky ..
vidíš, veď aj ja som mala prvé IUI úplne bez stimulky.. :wink:
28. feb 2010 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak krásne to vyzeralo a tak sprosto to končí.. idem spať...
28. feb 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....nooo hokej nedopadol dobre ale my bojujeme dalej :slight_smile:
bre ranko moni,ako mas???
ulicnica,IUI sa robi aby sa dostali tie naj spermose co najblizsie a ovulka je k tomu potrebna... :wink:
28. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulicnica,som si ta este precitala spat,na folikulometrii ked teraz pojdes zistia ci uz bola ovulka alebo nie...testy nie su vzdy 100%...a folik rastie asi 2mm za den a praska asi pri 21-23mm..iba zeby ti praskol skor...
28. feb 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ,som nešťastna,bobi3 kde si???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. feb 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 co sa deje??? :slight_smile:
28. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prehrali sme :frowning2: ,nič vážne Xena neboj,dne asi príde pani Mrcha ku mne tak ju privitam a v stredu prva tabletka clostylu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupíííííí a ide sa do toho
28. feb 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citis sa na mrchu???neskusala si test???
28. feb 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je za dverami,necitim ju,ale včera už bol naznak a to už poznam,snažilkovali sme sa ale ....test ja malo kedy skušam.A ty ako???
28. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes len 9 den po IUI,obcas citim podbrusko,inak som v pohode...sama som zvedava... :slight_smile: ja som tiez nie testovacka,ale budem musiet asi v piatok
28. feb 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teplota??či ty si nemeriavaš?mne už pekne klesla.tak preto som netestovala,nema to vyznam,
28. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemeriam,a ked som meriavala som mala vysoku aj pri ms...tak sa tym zbytocne nestresujem...ako budes teraz pokracovat???stimulka a IUI???
28. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po druhý krát prajem krásne ránko.. som tomu moc nedala.. som si lne dve hodky pospala.. mmm ešte spí... som zvedavá dokedy potiahne on...

v555 - kašlať na hokej.. ale aj tak sú dobrý. pekne to dotiahli napriek tomu, že polovica národa im neverila na začiatku a posielali ich už kedy domov... no nie? :wink:

xena - ako sa mám? už je to lepšie.. ďakujem... začína ma hlava bolieť. z nedostatku spánku :wink: ale inak pohoda. už iba jedna noc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj moni....ja ta sledujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....tesim sa na zajtra :slight_smile:
28. feb 2010 o 09:27  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu - avoj.. a nemeriam... :wink:
28. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,vydrzkaj si blizko....moc ti to prajem...ides rano na krv ci testik??
28. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: moni jasneeeeeeeeeeee naco stuchat zbytocne fazulku a verim, ze siomnoho pokojnejsia :wink:
28. feb 2010 o 09:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni - idem na krv.

titu - aj hej, priznávam :wink: a Ďakujem ti za to!!! :dizzy_face:
28. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,tak z krvi je to najistejsie...ja si chcem urobit test v piatok ak bude este treba a na krv v pondelok...a ako sa citis???nejake prve priznaky???
28. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nieje zac...ale mam u teba par virusikov protekcne :wink:
babulky rozhodli sme sa s mm ak nam nevyjde tento cyklus ideme na IUI :wink:
28. feb 2010 o 09:40  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu tak drzim palceky... :slight_smile:
28. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - čo som si všilma je, že o 7 vstávam aj keď by som ešte inak spala.. tak to bolo aj v prvom tehu. ale zas tam som chodila aj o 19-tej spávať.. teraz idem spať o 01.00 a vstávam o 7... :angry:
a používam zubnú pastu Paradontax. Ked si ňou umývaš zuby je slaná a hnusná. najhoršie je keď ideš vypláchnuť ústa druhý krát. to je humus.. a teraz? nič. v pohode si ich vypláchnem.. nič necítim.. neviem či to s tým niečo má, ale je to iné..

titu - jasné, že budú... a vieš čo.. práve som sa rozhodla, že nebudem asi mesiac čakať.. dám tiež asi ďalšie iui ak bude treba hneď ďalší cyklus... :wink:
28. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,tak to moze byt,vacsinou su tie prvotne priznaky o tom ze citime nieco zvlastne,to co predtym nebolo...a podbrusko citis???ja som tiez spava ale z utrogestanu :slight_smile:
28. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok