• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hej občas cítim krče v podbrušku a občas len také pichnutie. najviac na pravej strane...
28. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni sme v tom spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2010 o 09:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
Moni, myslim na Teba a drzim paste! :wink:
Som 12.DPO po 2.IUI a bola som si sama sebou ista, ze vyslo. A teraz som sa tak nechala rozhlodat cervikom pochybnosti, ze neviem.... Uz aby bola streda rano a ja som isla na krv. Ten test v utorok asi vyskusam - no najradsej by som hned. Ale ked ja sa strasne desim, ze tam bude iba jedna / .... tak cakam a som nervozna a prsia bolia a bolia a asi aj vacsie... Asi idem pozriet rodicov, tak pekny zvysok vikendu, babulky! :grinning:
28. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky! :slight_smile:
Moni taky občas cítím křečovitý bolesti v podbříšku a pobčas projede jen takové píchnutí. U mě tedy víc na levé straně, ale sem tam i na pravé. Ty myslíš že je to dobré znamení? :confused: :slight_smile: Já se toho bála... :unamused:
28. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati - tak to si na tom tak ako ja. tiež som verila a teraz vo mne vŕta ten istý červík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

venud - ja vôbec netuším. ja sa bojím, že to všetko je z toho utrog...
28. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,utrogestan je potvora,naozaj som si minuly mesiac bola temer ista a pootm som zistila ze to vsetko sposoboval utros,,,,ale vsak to tak ma byt aj z prirodzeneho progesteronu,tak nie je vylucene ze si tehu...
vendi aj ja citim podbrusko,aj pichnutie...no uvidime....ja mam este do piatku cas
28. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni já si taky právě říkám, že za hodně věcí co si třeba zkouším nalhat jako příznaky ať už těhu nebo přicházející ms může Utroš :frowning2: .
Jinak holky já taky na jednu stranu věřím a na druhou vrtá červík :unamused: , ale pomáhá mi v tu chvíli vždycky příťa když on řekne, že si myslí že tam miminko je :slight_smile:. Vím blbost, ale uklidní mě to :slight_smile:. I když třeba jen na chvilku.
28. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni já mám teoreticky do čtvrtka taky dooost času :slight_smile: . Ale tedy na test mě už taky něco hlodá, ale pak si představím zase jen tu jednu / a už ho zase dělat nechci :unamused: .
28. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu,najhorsie je ze to nikdy neviem skor dopredu...mozeme len dufat...a pomoze nam ked nas podporia ti co si to snami praju...aj moj mm je taky...kazdy mesiac mi to hovoril...a teraz sa ja snim uz o tom nebavim aby sme si to obaja nenahovarali a neboli skalmani...ak to vyjde bude mat krasny darcek..ak nie mna caka ako darcek laparka :slight_smile:
28. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babulky, ťažké to máme... no ale čo narobíme keď chceme detičky... musíme to všetko prežiť a dúfať v zázrak.. a tie sa občas dejú...

Ja som sa práve dozvedela dve správy... neviem ktorá je horšia...
ale viem samozrejme.. ale zaskočili ma obe..
najprv tá .. neviem ako ju nazvať...
svokra si ide znova zobrať svokra. bože pomoc...

a potom tá strašná... 25. mal pohreb jeden známy. :pensive: Minulý rok v lete bol zdravý ako ryba, na jeseň mu zistili rakovinu a tá sviňa ho rýchlo zobrala...
chudák chlap. Bol to dobrý človek.. život je niekedy veeľmi nespravodlivý...
28. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,ta prva sprava by netesila ani mna ale ta druha ja ked smutna moze byt znamenia mozno aj pre teba...to vies ze ked niekto umrie vytvori miestecko aby prisiel na svet niekto iny... :wink:
28. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - hej viem... :wink:
len ja viem, že to tak v rodine býva... teda doteraz som si to aspoň tak myslela...
ale na druhej strane aspoň sa netrápi....
28. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkný víkend všem :slight_smile:
Jdu vás jen pozdravit asi po třech dnech.Včera jsme měli rodinný karneval + se známejma (asi 120 lidí).
Tak se okolo toho pořád lítalo, tak nějka nezbejval čas na koníka :wink:

Je tady něco nového?Nějaká objevila //?

Moni - těším se na zítra až nám napíšeš pěknou hodnotku HCG :dizzy_face:
Věřím tomu, že jsi těhulka!

A jak ostatní čekatelky?Jak vám je???

Tak si užijte neděličku a navečer se možná ukážu.
28. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - jeej karneval.. šla by som.. ale ako fotograf :grinning: juj to by boli krásne fotky....

a ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...nechame sa prekvapkat...ja myslim ze si.. :slight_smile: a ty vkladas utros???aky mas krcok??
28. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - hej vkladám.. a aký ho mám? neviem ja to nesledujem. no viem., že včera sa dosť ťažko vkladal. dnes už menej ťažko ale inak ako predtým...
28. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez tazko vklada,aj tebe to znamena ze krcok je dole a tuhy...a to je dobre...mne sa vsak este moze zmenit,este je cas..ako sa blizi ms krcok makne a ide hore..
28. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré vedieť..
ale dúfam, že teraz to zas nezačnem sledovať bo si zas začnem namýšľať hlúposti :grinning: :grinning: :grinning:

juj objadnala som si nové fotečky.. juchuuu.. sa tešíím...
dnes mám dobrú náladu...
a zajtra nebudem plakať ak by nič nebolo.. nebudem!!!!!

(dúfam :grinning: :grinning: :grinning: )
28. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni já už ho do toho při běžným snažení taky tak nevrtala, protože to pak bylo hodně bolestivý. I tím, že prostě zbytečně vyčítám že říkal, že tam je a není. Je to totální blbost, ale v tom zoufalství holt člověk moc nepřemýšlí. Teď je to asi tím, že je to naše první IUI a prostě byli jsme pořád v CAR spolu, on se mnou koukal při každým UTZ na folíky, já mu pomáhala s odevzdáním vzorku a tak, tak prostě jsme v tom tak nějak i víc spolu než jindy :slight_smile: a prostě oba tomu asi moc věříme, nebo věřit chceme. No uvidíme, pokud narazíme příště už asi budeme pesimističtější :frowning2:.
Tý jo, a mě bylo divný, že Utroš jde teď zavádět hůř :grinning: :pensive:. Ale nenapadlo mě že za to může moct čípek...ten já nesledovala nikdy, protože sem to prostě poznat neuměla :unamused:.
28. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,spravne tak to ma byt....dobra naladicka je super....udrz si ju co najviac,pomoze ti preklenut ten stres zo zajtrajska....a nesleduj sa a nemeraj...zajtra to budes mat iste...
28. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Čítam, že sledujete nejaké zmeny pri vkladaní utrošu. Mne sa včera stalo, že som ho tam stratila :confounded: :confounded: :confounded: Normálne som mala problém nájsť jednu tobolku, keď som vkladala druhú. Myslela som, že vypadla, tak som ju hľadala po kúpeľni..No proste totálna ovca :grinning: A po hodnej chvíli som ho objavila vnútri..Neviem odhadnúť tuhosť krčku, skôr mi to pripadá, akoby tá sliznica vnútri bola zrazu obrovská a masitá a má množstvo kadejakých zákutí, to som si všimla, asi po troch dňoch vkladania a každým dňom je to vačšie. Máte niečo také aj vy? Vkladám 2x2.
28. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendi,aj my vsetko prezivame spolu,len uz nechcem aby sme doma o tom furt hovorili a pozorovali...
no ja osm si to len tak nahodne vsimla s tym cipkom,po ovulke sa mi v pohode zakladal a potom zrazu ne a ne :slight_smile:
sobcek,kolky dc si??alebo kolko si po IUI?lebo moze to byt aj tym ze sa ti dviha krcok hore...netusim...
babulky utekam a snad ak vecer neodpadnem od unavy z utrosu tak osm tu...
28. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena- dnes som 10 deň
28. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, čo tu nové? idem pokukať...

Moni, zlatíčko, ako? Čítala som, že si neodolala a spravila si test. To ešte nemusí vobec nič znamenat, počuješ, vobec nič!!! Uvidíme zajtra. Držím moc palčeky.
28. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, chcem sa spytat, ci ste kazda striktne dodrziavali pri stimulacii pred iui 24 hod intervaly medzi injekciami...alebo ste to pichali rozne?
28. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky!Už dlho si Vás čítam,ale nikdy som nemala odvahu pridať sa.Ale keďže ako sledujem ste tu oveľa
skúsenejšie ako ja,tak sa opýtam :slight_smile:
Keď ideme na IUI vždy je nevyhnutné podrobiť sa genetický testom?My sme v štádiu čakania na schválenie z poisťovne a zatiaľ nám nikto nič také nevravel.Dúfam,ťže ma nečakajú ďalšie nekonečné mesiace na výsledky genetiky... :frowning2:
A inak všetkýýýým sržím palce v úspešný konies čakania..
28. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha, nepoviem, ze som to dodrziavala presne na minutu, ale plus minus som sa snazila
vanesa, genetiku na iui nepotrebujes... ale necaka ta nahodou ivf, ked cakas na schvalenie od poistovne? iui na slovensku poistovna nepreplaca..
28. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tady je nějak mrtvo :confused:. Já musím pořád myslet na to jestli testovat nebo netestovat a kdy a asi z toho mam nervy, protože pořád bych jen žrala :grinning: .
Vaneso já taky myslím, že sis spletla IUI s IVF :wink:.
28. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak já injekce nepíchala, ale Clostil mi bylo řečeno brát ve stejnou hodinu :wink: .
28. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to velky pruser, ked ich nebudem moct pichnut v rovnaku hodinu?
28. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok