• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte, ja som bola včera na svojom prvom IUI a dufam že aj poslednom, lebo silno verim že sa nam to podarilo. A ako píšete platila som si to. Viete mi prosím povedať načo je potrebný utro.... na vklad? dakujem
28. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika držím na zajtra palčeky, nech to vyjde :wink:
Bublinka, kde si, ideš aj ty zajtra na krvičkuuuuuuu?
Dobrú nocku všetkým.
28. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utro je potrebny nato aby pripravil sliznicu maternice na usadenie mimca....
28. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, kočeny!
Monika, bublinka - myslim na Vas a Vam drzim palce a vsetko co sa da drzat! :grinning: :grinning: :grinning:
U mna stav nezmeneny, prsia bolia, som 13. DPO, teda 26.DC a MS nikde :grinning: . To je zatial moj osobny rekord. Uz by som aj testla, no stale sa bojim, ze tam bude iba jedna "čaaara". tak este pockam do zajtra (aspon zatial som tak rozhodnuta) a v stredu (ak to vydrzi) idem na "krf". Tak pekny pondelok babulky! :slight_smile:
1. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, drziiiiim palceee :slight_smile: :dizzy_face:
renka, ako mi vysvetlil dr, ak nefunguje dobre zlte teliesko, tak utrogestan vlastne supluje jeho funkciu. takze poctivo vkladat :slight_smile:
maticap. to vyzera dobre, drzim palce...
ja ok, nalada v pohode, akurat ma stale picha na tej strane, kde mala byt ovulka :sweat_smile:
1. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, dakujem pekne za info
1. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, Matka dakujem za drzanie palcov. U mna test negativny, ale MS tiez nikde...priznaky takisto nikde. Nechame sa prekvapit :slight_smile:
1. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :wink:
1. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni myslime na teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2010 o 08:17  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, strašne moc držím palčeky, verím, že správa bude pozitívna :wink:

maticap, to vyzerá nádejne, aké dlhé máš cykly? testík by podľa mňa už niečo aj ukázal...tak zajtra pfuj, pfuj, pfuj!!!

kači, a ovulku si cez víkend spozorovala?

bubli, a ty si koľký DPO???
1. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi som 15 den po IUI, cize vlastne aj DPO by to malo byt, vsak?
1. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi a co ja tusim, kedy sa to vajco vyliahlo? :grinning: neriesim to... ak to ma vyjst, vyjde to, ak nie, tak s tym stejne nic nespravim :sweat_smile:
1. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buli, hej, to je cca to isté, niekedy je DPO o deň menej, keďže sa predpokladá, že ovulka príde po IUI... a nechystáš sa testnúť?

kači, hej, máš pravdu, netreba sa tak pozorovať, no ja verím, že sa už vyliahlo, našlo toho správneho bojovníčka a teraz zaľúbení putujú a hľadajú to správne hniezdočko :wink:
1. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, ja si myslim, ze to pozorovanie ma do urcitej miery tiez neminie... ale myslim, ze vobec nemam sancu odhadnut, co sa tam deje, takze budem len dufat, ze sa tam deje to, co sa ma :wink:
tebe je ako?
1. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi testla som, testik je negativny, dnes idem na krv. Ale som pripravena na negativny vysledok, vlastne s nim ratam
1. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa nejako nepozorujem, dnes som akurát 7DPO, nejako ani nerátam, že by to tentokrát vyšlo, už len kvôli tomu, že nebriem žiadny gestagény... skôr uvažujem, že najbližšie sa s dokim dohodnem na konzultácii v Iscare... :confounded:

bublinka, ak ešte nedorazila mrcha, vždy je nádej :wink: držím palce na krvičku :dizzy_face:
1. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, budem vas isto informovat, ako som dopadla!
1. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no vies ako, vela zien okolo utrosu a duphastonu ani nesli a v pohode, takze to nemusi byt dovod ak by to nevyslo... a ten iscare by som asi skusila :wink:
bubli, drzim palce :dizzy_face:
1. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno při pondělku.

Tak kdepak máme Moni :slight_smile: Myslím na tebe a držím pěstičky :slight_smile:
1. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som s drahým aj uvažovala, že či to nebol zbytočný pokus, tento tretí, tak ako vravel doki, že mi spraví dve IUI a ak nevyjdú,tak potom Iscare... noja som ho dokopala ešte do tretieho :unamused: A IScare skúsim určite, možno sa tam aj stretneme :wink:

Bubli, a to budeš vedieť už dnes?
1. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Dasty, ty jsi nás vloni opustila, několikrát jsem psala, jakpak asi u tebe.....
1. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno nebol zbytocny, este nevies... oni tam predsa len riesia viac takychto pripadov, aj ked nechcem tvojho dr nejako podcenovat...
1. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, v Iscare je ten postup možno precíznejší, aj keď tak ako si raz napísala, ak to má vyjsť, tak to vyjde :unamused:
1. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno len vedia kde dalej hladat, ked sa nedari :wink:
1. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte...

babulky ste zlatučké a ďakujem, že na mňa tak myslíte..
ale nepoteším vás zatiaľ.. výsledky budú až zajtra.. veď ma umučia.. sakra... ale keď som vydržala 14 dní, ten jeden už vydržím... :wink:
1. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mozem sa spytat este raz? : kazda ste dodrziavali 24 hod odstup medzi pichnutymi injekciami? /ked ste stimulovali pred iui/
1. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to ti veru dávajú zabrať :unamused: no dúfam, že čakanie sa oplatí :wink: a ako sa cítiš?
1. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tohoto sa bojim aj ja... na krv idem v piatok :confused:
gerdusha, preco si ich nemozes pichat v rovnakom case?
1. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretoze mi ich v lekarni nestihli na cas objednat
1. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. to mi je luto... a kolko ti to vychadza ten posun?
1. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok