• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj lusina, to je fajn, že se to pohnulo, podorbný popis jak to šlo u mě někde v diskusi :slight_smile:
20. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusina, tak aj my asi ideme tento tyzden na iui...tiez 1.krát... a tiez vobec netusim ako to prebieha :confused:
tak sa len tych skusenejsich z vas holky chcem spytat aspon strucne ci to je nejake moc neprijemne (viem ze vrchol blaha pri tom asi nezazijem... :rolling_eyes: ale tak ci sa mam nejako obzvlast stresovat) a ako dlho to asi trva...viem ze potom treba este nejaky cas lezat ... no a potom sup domov...a uz len cakat na vysledok pripadne ho nejako este v ten vecer poistit :grinning:
20. okt 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja zajtra idem na krv po 2 IUI, ale už teraz viem že to je negatívne. Test som si robila 10 deň po IUI. Myslela som si že si urobím aj teraz, ale som na 100% presvedčená že to znovu nevyšlo. :rolling_eyes:

vanesska: nemáš sa vôbec čoho báť. Trvá to len chvíľku, ani nie 5 minút. Ležať potom ešte budeš, ale ako dlho záleží od centra do ktorého chodíš. Pri 1 IUI som ležala 10 min. a pri 2 IUI asi 20min. Dúfam že ti to víde a rozšíriš rady tehuliek. :wink:
20. okt 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanesska - podorbný popis jsem uvedla v diskusi :slight_smile:
komarik - ahoj! hlavu vzhůru! nevíš o někom komu by se hodil merional a pregnyl?
20. okt 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sklamem ťa, neviem. Ja tiež ešte pregnyl mám a merional skús ponúknuť na fóre kde majú baby problémy s ovuláciou, lebo im vaječníky nevytvárajú folikuly.
20. okt 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá téma sa volá "vaječníky netvoria vajíčka" ale posledný príspevok je tam zo 16.10. :unamused:
20. okt 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf... oki prestudujem si...len mi povedz kedy to asi bolo lebo 67 stran asi nebudem mat cas studovat :sweat_smile:

komarik...dakujem fuj celkom som rada ze aspon toto nebude nic moc neprijemne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dakujem za prianie...ja vam to tiez prajem velmi velmi vsetkym...hm...aj ked niekedy to ako na potvoru vychadza uplne inak akoby sme chceli ... :frowning2:
20. okt 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanesska stana 62 :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - už jsme to dala jako samostatné téma, chci se toho co nejdříve zbavit.
20. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf...tak som precitala... hm...zda sa to byt v pohode...
este otazka...ten utrogestan si zacala brat hned v ten den ako bolo IUI? a zavadzala si ho dnu alebo si ho normalne zapijala vodou? vraj to ma celkom take utlmujuce ucinky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanessk a- utroš jsem brala až den po a zaváděla
20. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...dievcata potrebujem pomoc....
20. okt 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, copak?
20. okt 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani ahoj...
potrebujem nieco vediet...
ked idem na laparku tak na IUI mozem ist len na dalsi meciac ked mi pride po laparke mrcha?????
20. okt 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jémináčku, já na laparce nebyla, jen na hsg :frowning2:
20. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani ved to ze to potrebujem vediet
20. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laparoskopie a hsg je rozdíl, ale neva
já osobně jsme nejdříve byla na hsg, kde podle výsledku se dr rozhodl co dělat. Měla jsme vše ok, tak jsme začali stimulovat a to od 2. dne mrchy
20. okt 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze neviem...ale podla mna je dobre ked sa sparvi ta laparka
20. okt 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznas niekoho komu sa IUI podarilo na prvy krat???
20. okt 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ... ja som bola na laparke...ale v tom case sme este nad iui nerozmyslali... ale co sa snazenia tyka doki nam po operacii povedal ze mame pockat aby prisiel menzes a potom sa mozeme dat do snazenia... :dizzy_face:
po druhej laparke som velmi krvacala takze by som si asi ani v ten mesiac netrufla... :confounded:
ale to je asi individualne...podla toho ktory DC si bola na laparke...a podla dalsich okolnosti...najlepsie sa asi poradit s lekarom :confused:
20. okt 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na laparku idem tento mesiac...dakujem moja si mi pomohla....
20. okt 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já nevím, já mám vše v pořádku, takže další zásahy do těla nebyly nutné. Byla tu jedna paní, které se to podařilo, ale není to časté.
20. okt 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem mat len istotu ci je vsetko ok...ak bude pojdem na IUI ak nie tak na IVF
20. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozumím :slight_smile:
20. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam velmi pekne dievcata za pomoc
20. okt 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
není zač
20. okt 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce...nech ti to dopadne co najlepsie...
ale radsej ak mozes tak to neuponahlaj...laparka je predsa len vacsi ci mensi zasah do organizmu :unamused:
20. okt 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mojka...dakuje este raz..papa
20. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka moja kamaratka bola na 1 IUI a caka dvojicky... takze nic nieje stratene a vzdy moze vsetko vyjst...
20. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka tak to je super...hned mam lepsiu naladu
20. okt 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok