• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kači, ty už ideš v piatok na krv? ale až budúci, že? :fearful:
1. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 hodin
1. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bobi az buduci... ale mam strach, ze na vysledok si pockam do pondelka :grinning:
gerdusha, no asi by som si tu jednu pichla hned ako to pojde a potom uz dodrziavala... neskusala si volat dr?
1. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha - ja som nepichala a clostin som nebrala presne. nik mi to nekázal :wink:

bobi - neviem ako s cítim. hlava ma zas bolí... a teraz sa necítim vôbec tehotensky... ale to asi preto, že sa tak moc bojím sklamania...

kaci - tak dúfam, že keď piatok tak, že dajú vedieť skôr... :astonished:
1. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolala som mu, mam pocit, ze mu aj tak volam castejsie ako sa patri... :slight_smile:
1. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

monííííííííííííííííííí...až zajtra, porazilo to, ved mňa šlaken trafííííííííííííííííííííííííííííííííííí :angry: no ale ved mi aj tak vieme, že to tam bude :slight_smile:

Kači..a ty ako, vajco v poriadku?

Maticap..vyzerá to naozaj slubne :wink:

Bublinka, drž sa :wink:

Bobi..a ty ako?
1. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha ja som chodievala na injekcie a jeden vecer som nemala lebo mi nevysli tak mi pichli na druhy den rano a vecer zasa dalsiu - ked som sa pytala doktorky ze ci nemusi byt 24 hodinovy odstup tak sa zasmiala ze ona asi vie co robil Tak som mala pichnute rano (za ten predchadzajuci vecer) a potom este vecer
1. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no uvidime ako sa vajco buduci tyzden predvedie :grinning:
moni, neboj... strachom to nezmenis :sweat_smile:
gerdusha, no vidis, co pise alienka, takze v pohode :slight_smile:
1. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kači, ten víkend by bol teda zaujímavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prečo to dávajú vedieť až na druhý deň? Ja kaď som raz mala podozrenie na tehu, výsledok krvi som si mala zavolať okolo druhej popoludní ešte v ten istý deň... je síce pravda, že som si tú ampulku odniesla sama do labáku :confused:

moni, moc sa nepozoruj a ver v pozitívno :wink: už by trebalo nejakú novú tehuľku :wink:

cisielko, ahoj :wink: ja sa mám tak štandardne, na testík je ešte skoro a tak to neriešim... uvidíme
1. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bola som vladať utroš, bo ráno som nestíhala a ledva ho tam teraz dostanem..
ale dostala som.. :grinning:

cisielko čo mám robiť, jedine vydržať :wink: :grinning:

kaci - ja viem, ale snažím sa nemyslieť na to a zatiaľ je to v pohode. som na moje počudovanie kľudná...
ale viete čo som si uvedomila? Že ma stále nechytil môj typický upratovací manéver pred MS :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mam pocit, ze tu raz jedna kocka pisala, ze to najprv musi vidiet dr...
1. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ HOLKY,
moni..myslím na tebe..je to zkouška nervů..moc tě obdivuji, že jsi tak trpělivá netestovat. Mrška nikde..tak je to nadějné..
jinak já jsem v sobotu byla na folikumetrii 9DC, tak 1 folík 15mm a 2 menší..takže stimulka clomidem nic moc, jen mi tu ovulku uspíšila..vychází už na zítra 12DC(normálně mám 15DC), o to mám menší sliznici..takže musím brát estrogen..a teď piju i kontryhel. Zítra IUI..
1. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to máš dobrý manéver pred mrchou :grinning: mne by sa taký zišiel aspoň raz do mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - aj u môjho gynek. viem výsledok o 15-tej už..
no tu je to asi iné.. a dr. má dovoelnku tak či tak mi budú tento krát volať sestričky :wink:

garp - mne aj tak mrcha nič nehovorí, bo moje cykly sú hociaké. nikdy neviem kedy ta sviňucha príde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, no veď to som potom volala dokimu, on to mal ešte v ten deň z labáku späť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - no a teraz nie je a asi už ani nebude. tak tento mesiac cu skrine bez poriadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janýsku - tys mě vypátrala :sunglasses:
Poslala jsem ti IP - přestala jsem na koníka chodit před rokem, co jsem potratila.
Teď už jsem nabrala hodně síly, tak se na vás "Arletačky" přijdu podívat :wink:
Pozdravuj holky :slight_smile:
1. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - tak to jsem zvědavá na zítra :slight_smile:
Ale určo to vyjde, věřím tomu.
A doufám, že nám pak pošleš spoustu těhu bacilků :grinning:
Já už se těším na čt, ať už to mám taky za sebou.

Holky a někdo má jít na krev 3.3.,ne??
Jak vy jste na tom????
1. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to dúfam, že nebude :dizzy_face: normálne ti prajem poriadny bordelík aspoň deväť mesiacov :wink:
garp, moc drzim palce, aby to uz tentokrat dopadlo...
bobi, neviem ako to tu je... neviem dokedy tam byvaju lekari ani nic ine... asi maju na to nejaky dovod...
moni, vacsinou volaju sestricky :wink:
kaci - hej? lebo minule my ani za nič nechceli povedať výsledok.. :angry:
ale je mi to jedno, hlavne nech už volajú.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem... akoze nechceli?
1. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste že dr mi zavola a hned potom volala ona.. ale to išlo o iný výsledok tak možno preto.. neviem..
1. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..pevné nervy..ale už ten deň nejako zvládneš :wink:

Bobi..jasné, že skoro...a bude aj testíka či ani nie?

Garp.-..drží, palce na zajtra

:wink:
1. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak potom asi preto... ale tehu testy, myslim, vacsinou volaju sestricky... ja som to teda zatial absolvovala len 2x ten telefonat...
baby, ako dlho ostavate lezat, ked si davate utros?
1. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, testík bude, až keď bude mrcha meškať, skôr určite nie
1. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jdu jukat na moncu, aspon, ze budes vedet vysledek uz ve tri, do zitrka cekat by bylo horsi, ale jak jsi psala ten jeden den uz te nezabije.

DEVCATKA MAM DOTAZ - vy uz jako zkusene IUIacky :grinning: vyfasovala jsem Clostyl dnes v lekarne, ale nevim, kdy je ten spravny cas, 3.den jen spinim hnedou krvi, mam jeste cekat na poradny rozjezd MS?co kdyz bude potom pozde a tento mesic je MS holt jen slaba nebo jen spineni? poradte, diky moc
1. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoukla jsem tabulku, bude nas hodne, co pujdou v breznu na IUI :wink:
1. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, mne povedal raz doki, že 1DC je až keď začnem krvácať, špinenie sa vraj neráta :fearful:
1. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, diky, budu teda cekat. :wink:
1. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok