IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
1. mar 2010
murasek - nie nebudem vediet o 15. to moj gyne. tak robi, ale teraz som v centre. tak čakám na zajtra 😉
murasek
1. mar 2010
budu na tebe moc myslet!!
monika0001
1. mar 2010
Ďakujeem x-)
monika0001
1. mar 2010
práve som zajedla čoko šišku treskou.. waaw... mne ked nebude zle.. :-N 😃 😃 :-p
murasek
1. mar 2010
moni 😃 😃
kaciatko81
1. mar 2010
moni a co takto naplnit sisku treskou?
bobi3
1. mar 2010
moni, to sú chute 😃
monika0001
1. mar 2010
kači nebol by to zlý nápad.. ale nemôžem teraz bo by mi bolo zle 😃
Lebo už som jednu zožrala... :-p

ale dala by som si eštee-.....
monika0001
1. mar 2010
no minule som dostala chuť na bryndzové halušky s čokoládou...
a to bryndzáky neľúbim.. teda neľubila osm ich. kamoška ich urobila mmm a ja som takú chuť dostala, že som zožrala celý tanier :-N
a potom asi tak tak 4 dni na to som na ne znovu dostala chuť s čokoládou.. hm... :-p

😉
😃 😃 😃 😃 😃
sobcek
1. mar 2010
Ahojte. Vcera som pisala, ze pri zavadzani Utrosu citim strasne zvacsenu sliznicu a dnes sa neviem ani postavit, tak ma strasne boli odspodu. Nemozem ani chodit. Mate s tym niektora skusenost? Dnes som 11 DPO a na krv ideme az vo stvrtok, mam tam volat? :-|
monika0001
1. mar 2010
sobcek - juj ja ti nefím holka...
ako ja mam troška tvrdé tam dolu teraz ale bolesti nemám...
sobcek
1. mar 2010
monika- 😞 Hlavne je to tam take nejake velke a masite, neviem to inak popisat..A od rana mam tie bolesti. Kym som lezala, tak ma velmi pichalo v maternici, alebo niekde v tom okoli...A ked som vstala, tak sa to tiahne od praveho vajecniku ku pupku, ale hlavne odspodu.. 😢 Zacalo to len dnes rano :-S
kaciatko81
1. mar 2010
sobcek, ak si chces byt ista, tak dr =-) :-|
monika0001
1. mar 2010
kaci - ma pravdu. asi by som volala...
cisielko
1. mar 2010
Sobček..mala by si zavolať dokimu, zato nič nedáš 😉

Moni..páni ty máš chute...ten malý drobec si stebou robí čo chce 😃

Bobi..tak počkáme kým bude meškať 🙂
monika0001
1. mar 2010
cisielko - 😃
bobi3
1. mar 2010
cisielko, cmuky 🙂
monika0001
1. mar 2010
a teraz mám z tej šišky kyselinu ]-(
kaciatko81
1. mar 2010
a mne si narobila chute na tresku ]-( 8-( ale uz ju maaaaam
cisielko, ze sa aj ukazes 😃
cisielko
1. mar 2010
Ta nestíham...sa mi to nejako všetko sype na hlavu tak makám :-S a daka by som si aj ja tresku, takú kyslú fajnú
😃 mne akurát volala teta, že jej dcéra je akurát v nemke a ide rodiť..tak ďaľšie bábätko v rodine 🙂
kaciatko81
1. mar 2010
hej, hej, mnaaaam, dobra bola...
cisielko ako zvladas taketo oznamy?
bobi3
1. mar 2010
júj, že tresku :-p ja som mala síce dobrý obedík, no niečo by som aj zmlsla, veru ]-(

cisielko, a ako to berieš? Keď otehotnela moja sestra, tešila som sa, len niekde vo vnútri to tak sakramentsky bolelo 😢 no nehovorila som to nikomu, bolo by to sebecké, len vám som to povedala 😉
monika0001
1. mar 2010
kaci a ty si zasa tým bežaním do bochodu natu tresku zasa narobila chute tak zasa ju tlačím.. 😃 😃 😃
cisielko
1. mar 2010
Normálne...horšie je to, ked mi niekto oznámi, že je tehu a to je za posledný rok nenormálne ako často niekto je...minulý týždeň sa kamoške narodil chlapček, daľšie čakajú..je to život, musím to brať tak ako to je a veriť, že raz s takou správou prídem aj aj 😉
kaciatko81
1. mar 2010
bobi, ty mi prezrad, kam to jedlo davas? alebo to sa len tvaris, ze jes? ja to u niekoho zvladam v pohode a u niekoho ma to dost dorazi :-N
bublinka11
1. mar 2010
Ahojte, ja len info, bola som na krvi, ale kedze som chcela vediet aj hladinu prolaktinu, vysledky budu az zajtra...MS stale nikde... :-x
kaciatko81
1. mar 2010
bublinka, ty si brala nejake lieky?
monika0001
1. mar 2010
cisielko - jasné, že prídeš... uvidíš!!!!
bobi3
1. mar 2010
kači, prečo? =-)
kaciatko81
1. mar 2010
lebo si strasne chudaaaa 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli