• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciako nebrala, len som mala zacat brat na prolaktin, ale najprv chcem vediet, ci sam neklesol.
1. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, to máš z facebooku? na niektorých fotkách tam som možno ešte chudá, no odkedy som sa vydala, kilečká pribudli :wink: až taká chudá zas nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, bubli, tak drzim palce! :dizzy_face:
bobi, heeej, z fb... no na mna asi nemas :grinning:
1. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste videli mna pred tehu a teraz? to je delo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ako si // ?
1. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - čakám do zajtra na výsledky... :angry:
1. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo halo....
1. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali lala halo lolo čo sa stalo? :confused:
1. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak drzim palciska.....
1. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - moja sestra sa raz na hudobnej učila básničku a pokračovanie k tvojmu čo sa stalo je:
Kura v kýbli hokej hralo.. keď prehralo 0:6 poslali ho na obed ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobrééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes asi trochu šibe :grinning: , budúci pondelok mi už určite nebude všetko jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa to blíži... :unamused:
1. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - aj mne šibe.. ale neboj to prejde.. a prečo sa teraz nesmiať keď môžme?
Ja budem zajtra plakať ... tak dnes sa smejem.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aspoň nie som sama... komu šibe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prestaň, zajtra sa budeme smiať ešte viac :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aj plakať. keď tak tak od šťastia :wink:
1. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si píš :wink: strašne moc na teba myslím

ja už teraz musím odísť, vrátim sa asi až zajtra ráno, tak držím veľmi palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cmuky cmuk :dizzy_face:
1. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké odpoledne, zdravím všechny :slight_smile:

Já byla dnes na ultrazvuku, stimulace Menopurem zabrala až moc, při minulém IUI jsem stimulovala 11 dní a teď jen šest a ve středu 3.3. jdu na druhé IUI a to mám 7 dní po mrše, takovou rychlost jsme nečekala, manžel je na pánské jízdě na horách, tak hezky bude muset sundat lyžáky a přijet do Prahy.

Moni - držím pěsti.
1. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska zasa pouziva pokracovanie: prasa v hrnci tancovalo :grinning:
1. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..ja ja tto tak poznám, že prasa v hrnci tancovalo...

Moni, už len pár hodiek :grinning:

zakajda..no to je rýchlosť..ale držím palce...
1. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - díky. Jak se vede?
:slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky můžu se zeptat některá co jste brali před IUI Clostil a po Utroš (nevím jestli to není třeba tím?) máte taky takové bolesti v podbříšku? Já je nemám pořád, jen když ležím nebo sedím a vstanu tak ale pak projede tááák strašná bolest že se musím o něco opřít a prodýchávat to :frowning2:. Jinak dneska jsem dělala test, jsem 11DPO a 12 dní od IUI a totálně negat. tak těhotenstvím to nebude, a jako taková velká bolest na ms mě docela děsí, to jsem ještě nezažila :confused:.
1. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vednu ja som mala to iste a občas ešte mam.

a dnes mam divné stavy celkovo v bruchu... teraz mám totálne krče. ale nie v podbrušku ale normálne v bruchu...
1. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni díky! :wink: Docela si mě uklidnila, že je to normální :slight_smile:. Ale je to děs, co? :unamused:
Na zítra na výsledky ti moc a moooc držím palce!!! :wink:
1. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len, ze uz mam info o vysledkoch, tak tehu nie som, este tu budem nejaky ten mesiac strasit, ide sa na 2 IUI!!!
1. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka co sa nepodarilo teraz podari sa na buduce.....
:wink:
1. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie čo máte nové veci čo nie su v tabulke napiste mi nech to aktualizujem... :wink:
1. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, já mám docela velké bolesti v podbřišku po clostilu :wink: jako by měla každou chvíli dorazit mrcha, už mě to trápí týden.....
1. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - můžeš mi do tabulky napsat,že na druhé IUI jdu 3.3. díky

Jinak jsem si dneska blbě píchla Pregnyl a kolem píchance si ani nešáhnu, jak to bolí a je to citlivý. :unamused:

Bublinko - nevěš hlavu, napodruhé alespoň budeš vědět do čeho jdeš. Určitě to dopadne líp :wink:
1. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok