• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Krásné ráno :slight_smile:

Myslím na Moni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bublinko - nesmutni, určo 2.IUI vyjde :dizzy_face:

Zakajda - ty si sama pícháš Pregnyl?to bych asi nezvládla.
2. mar 2010 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - mne už nemusia volať... mám špinenie... ja tomu nehcápem. ja som moc verila...
a nechápem, veď niekde som čítala, že pokiaľ beriem utroš nemala by sa začať MS, či?
nechápem, nechápem..... nenávidím život!!!!
2. mar 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

nakukuju jak Monča :dizzy_face:

Moni, špinění nic neznamená..držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, som z toho akási mimo.. stratila som nádej...
2. mar 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

Mončo - koukej tu naději zase najít...

Dasty - nic jiného mi nezbylo, protože doktor, ke kterému chodím má dovču,tak jsem v pátek vyfasovala Pregnyl i papíry k IUI a na ultrazvuk jsem nemusela až do Prahy, ale zařídil mi to blíž mému bydlišti, tak do Prahy jedu až zítra, mám jí trochu z ruky asi 70 kilometrů. Dnes jdu ještě ke svému obvoďákovi vyzvednout manželovi výsledky krve na žloutenku atd, při první IUI jsme to neměli.

Přeju všem hezký den. :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda a načo.. aspoň sa pripravujem na nulové výsledky.. ten hore to ma dobre premyslené.. dal mi odpoveď ešte skôr...
2. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni taky mi tak včera bylo, když sem udělala test a byl jako vždycky bílý :frowning2:. Taky sem měla pocit že nenávidím život, že už takhle dál nechci a nemůžu :cry:.
Ale jak psala Lucia špinění ještě nemusí nic znamenat většina holek v těhu měla v době kdy měla přijít ms špinění. Takže věřím že naděje ještě je! :wink: A držím ti moc palce!!! :wink:
A přes Utrogestan prý menzes přijít může. Prý je to jak u koho, někomu jí může brzdit a někomu přes něj přijde na čas jako hodinky.
Já měla včera negat test a dneska mi klesla teplota a taky je mi z toho dost mizerně, taky sem tak strašně moc věřila :cry:, a vím že ještě větší bolest přijde s ms :cry:.
2. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som nebola už raz tehu, tak si nie som taká istá. ja.. bola som si istá.. bola som hlúpa, že som tomu tak verila.. až moc som verila...
2. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - myslím, že máme podobný osud, :pensive: Já mám strach z toho, že když mi na hematologii nedali nic na krev, dopadne to špatně, řekla jsem si kdyby to náhodou vyšlo, řeknu to jen manžovi a "vám" a ostatní rodině až dýl, aby nebyli všichni nadšený a pak nic. To zklamání milo minule velký a ještě ke všemu to bylo dva dny před svatbou :frowning2: . Ale člověk pořád věří, že se to jednou zlomí a člověk bude mít trochu toho štěstíčka.

Vendul - drž se
2. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: dakujem kocky za povzbudive slova, ja som uplne v pohode, bola som na to pripravena, proste som citila, ze to nevyslo. Len sa chcem spytat. Vcera som vysadila utrogestan, teplota sa stale drzi a MS nikde. To mi teraz akoze predlzi cyklus? Kedy konecne dostanem? Lebo uz by som rada, nech je tu rychlo 2 IUI :wink:
2. mar 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinko můžu se zeptat? Ty si vysadila Utrogestan sama po negat testu nebo až po krvi? Já mám totiž taky strach, aby mi Utroš cyklus zbytečně neprodlužoval :frowning2:. Taky se chci co nejdřív vrhnout na 2.IUI protože jinak bych se z nečinnosti asi zbláznila :frowning2:.
2. mar 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda aj ja som sa dozvedela týžden pred svadbou, že som o to prišla vtedy prvý krát. druhý krát som dala "krásny" dar na narodky..
nechcem takýto život..nechcem...
a ani do dalsieho IUI sa nemozme pustit bo dr ma dovču.. kde je sur.na spravodlivost na tomto svete? včera nejaká štetka zas odložila mimčo... kde je spravodlivosť a tie čo po tom túžia musia toľko trpieť a také čo to nechcú to majúú??!!!
2. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni přesně takhle sem přemýšlela včera, když sem tu bulila :cry:. Prostě v tomhle na světě spravedlnost není :frowning2:, ona tedy není ani v ničem jiném :unamused:.
Taky tu věčně sedím a brečím a ptám se proč ta kámoška co chtěla dítě z vypočítavosti ho měla hned, proč ta druhá si ho udělala omylem opilá bůh ví kde bůh ví s kým, proč ho mají různé feťačky, alkoholičky co o ty děti nestojím, nepostarají se o ně. A my? My kteří po něm tak moc toužíme, já bych pro něj udělala snad cokoliv na světě, jenom abych ho už měla, my který by jsme je fakt milovali a dali jim všechno tak co? Tohle. trápení, bolest, pláč :cry: :cry: :cry:. já už taky nemůžu :cry: :cry: :cry:.
2. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dokonca ani bez utrogestanu ms nedostanem tak skoro.. väčšinou má môj cyklus až 36 dní... naposledy mal 39
2. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo - Je to nespravedlivý, Manželova bejvalka po rozvodu s ním už byla tři krát na potratu, a mě předhazuje, že ještě nemám dítě a ona otěhotní kdy si zamane.Trubka. O své dítě se neuměla postarat tak ho naštěstí máme s manželem v péči my. Máme ho od čtyř let a teď mu je jedenáct.

Taky to na mě doléhá, bylo mi 32 a mimčo stále nikde, ale trošku naděje pořád ještě mám, zatím
2. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holčiny,

koukám že tu je nějaké pesimistická nálada, copak, copak?

Monika - ty už víš jak dopadla krev? včera jsi si měla jít po dobré zprávy nebo ne?

Já od pátku píchát Fostimon, dnes jdu na první kontrolu, tak uvidíme, jestli něco uvidímě :grinning:
2. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - neviem.. majú mi až dnes volať .. ale začala som špiniť...
2. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelo - dobré ránko. Já byla na první kontrole včera a zítra jdu na iui, šlo to nějak rychle. Kam ty chodíš do CARU?
2. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj prsia ma prestávaú bolieť. už pred spaním som plakala, že je to v pr... lebo ma prestávajú bolieť...
2. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - já jsem z Prahy a chodím do GEST na Prahu 5, stimuluji ale IVF, IUI mi už třikrát stopli z důvodu že mám PCO, když všechno půjde tak jak má (což u mě nikdy nejde) tak mám naplánovanou punkci na 9.3. takže ET mi mělo být tak cca 5 dní poté - no uvidíme

Moni - ještě nic nevzdávej, naděje umírá poslední - držím palečky a co ta tvoje BT - neměřila jsi?
2. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - IP

už ma začína bolieť aj brucho na MS...
2. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni taky mě napadlo co tedy u tebe teplota??? :wink:
2. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - tak držím pěsti :wink:
2. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - děkuji - držejících pěstiček bude zapotřebí asi až až, díky PCO u mě hrozí hyperstimulace, ze které mám fakt strach, už dnes mi mohl Dr. vidět zda se rozjede i u mě - ale od začátku mě varoval že jsem horkým adeptem
2. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - nesmutni, špinit můžeš i v těhu a břicho taky bolí jako by měla přijít ms.
2. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - přece ms nemůže přijít, pokud ještě bereš utroš.To ti třeba praskla nějaká cévka,
a tak jsi začla špinit.Moc na tebe myslím :wink:

zakajda - zítra jdeš na 2. IUI?Budu držet pěstičky :slight_smile: Jsme skoro stejně starý :frowning2: , nebo mladý :dizzy_face:
Jak na co, viď? Ale ono to brzo dopadne, musíme tomu věřit!
2. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - ja viem.. aj ja som to ráno písala tak a potom mi napísala vendu, že vraj aj ked to beriem ms mozem dostat.
2. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
moni, hlavku hore! este nic nie je iste... a ak to nevyslo, budes sa musiet otriast... ten zivot mas a treba ho zit... to, ze dr ma dovolenku... ak prides, ze je to surne, daju ti vybrat lekara, ktory tam bude a kludne ti lieky moze predpisat...
petronelka, ten hyperstimulak, verim, ze sa bojis, ale neboj, nemusi prist... vidis, tiez mam pco a je skor zazrak, ked folik narastie :wink:
vendulak, hlavku hore, bude dobre :slight_smile: ver, ze raz si na toto vsetko ani nespomenieme, akurat budeme ovela vdacnejsie za to stastie :dizzy_face:
bubli, ja som dostala asi 3 dni po vysadeni...
ten utros, no v podstate by ms mala prist az po vysadeni, ale kazde telo je ine a niekedy si robi co chce napriek liekom
2. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - máš IP...
2. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - díky za podporu, ale u tebe folík narostl, ale u mě ne, a ty dávky které do mě teď píchají - no hrůza. Při IUI jsem se dostala max. na 75 IU, a teď mi Dr. dal první den (jako že na rozjezd) 225IU, potom so+ne+po pícám 150IU a dnes dávku Dr. podle UTZ upraví předpokládám že zvýší (i on měl takovou prognozu na začátku) - no uvidíme
2. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok