• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ja viem petronelka... ale nemusi to zle dopadnut... velmi ti drzim palce, aby si sa tomu vyhla :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty- jojo, mladý :slight_smile: Ty jseš ve čtvrtek, to budu taky držet pěsti. To by v tom byl čert aby se to jednou nepovedlo :wink:
2. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - NÁDHERNÉ
2. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :dizzy_face:

smutníčkovo zavládlo? :angry: moni, hlavu hore, ešte nič nie je stratené, to bude až vtedy, keď ti zavolajú a povedia negat... zatiaľ je vždy nádej, moja sestra tiež špinila keď otehu, strašne moc držím palčeky!!!

zakajda, dasty, držím palčeky, sme na tom podobne, ja tiež už 32 a stále nič :angry:

kači, ty sa ako cítiš?
2. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - přidávám se k Petronele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otázku. mám posledné dve tabletky utroša. včera mi povedlai, že za žiadnych okolností nemám prerušiť branie.. lenže keď špiním..mám si ho dať? a teraz ho mám vložiť? veď to je.. ble... či môžem ho normálne zapiť?
Ja neviem čo mám urobiť...
2. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi :slight_smile: celkom fajn, len som straaasne nafuknuta... ale to je utros... nejako to neriesim :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, takže predsa to nevyšlo? sakra, mrzí ma to... no ide sa ďalej, nie? :wink:
2. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, normalne ho vloz...
bobi, vcera som ti odpovedala az neskor, nestihala som
2. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja by som si ho na tvojom mieste určite dala, je to špinenie až také silné? vieš, lebo čo ak si fakt tehu a nevezmeš ho? skúsenejšie poraďte!!! :wink:

kači, ja som bola nafúknutá po IUI ešte nejaké dva dni, teraz už nie, no ja nič neberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výsledky vraj bývajú medzi 11 - 15.. im asi šibe!!
ve´d ja sa zbláznim.. a to mám byť kľudná???????
2. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni já myslím, že se nic nestane pokud je místo zavedení zapiješ. Mě doktor v CAR říkal že nechá na mě jestli brát nebo zavádět, že je to jedno :wink:.
2. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mne minule volali uz o 10... ja budem asi cakat 3dni :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zaviedla...

keď mi nepomohla moja zbierka 65 anjieličkov tak potom už mi nepomôže nič...
2. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to negativne a dalsie iui nebude tento mesiac
2. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :cry: :cry: :cry: :cry: preco nebude?
2. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj dalsi cyklus musi byt liekov aby si telo oddýchlo.. ja to serem. ja nechcem oddychovať. a nejdem ani na ziadne dalsie iui kašlem na to. ja to nezvládam.. proste serem na to!
2. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, to mozno clostil...
2. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna keby nemala dr dovolenku tak ideme do toho. takto nejdem vobec. kašlem na to...
ak mám mať deti budem ich mať aj bez IUI..
serem na cele IUI...
nemám nervy na to. toto moc boli...
2. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, pozri, ak to tak citis, tak ti to nikto nemoze zazlievat :pensive:
2. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, je mi to strašne moc ľúto, úplne tvoje pocity chápem, mne vždy pomohlo, keď som sa poriadne vyplakala a tiež drahý, v takýchto chvíľach je úžasný... hlavu hore, bábo bude, aj keď si na neho možno musíš počkať dlhšie :unamused: daj si pauzu, venuj sa iným veciam, choďte niekam na výlet, kúp si niečo pekné... všetko zlé je na niečo dobré, ja tomu verím, a tak to aj je... neboj, určite aj tebe raz vyjde slniečko a to ani nebudeš tušiť kedy, strašne moc na teba myslím, hlavne to nevzdávaj!!! sme s tebou, všetky :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..moni nevzdávej to! je spousta holek co prošlo třeba 5 IUI a pak IVF. Zkus se zamyslet třeba nad tím IVF, šance je tam okolo 40%, pak jsou i mrazáčci..u IUI je šance jen 10%. Dej si měsíc pauzu, zatím si vybavte třeba to IVF..nechci radit, jen dodat trochu naděje, že všemu neni konec, po každém konci je vždy další začátek...
2. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, zlatíčko to nesmíš vzdát!Uvidíš, že se brzo zadaří.Třeba i bez IUI.
Dej si pauzu,jak píše bobi a zas bude dobře...
Je mě z toho smutno :frowning2:
Věřila jsem,že ti to vyjde.Na 99,9% jsem byla přesvědčená, že jsi těhulka.
ach jo :frowning2: jsem z tebe smutná a taky si říkám,jestli má cenu zkoušet IUI :confounded:

bobi,zakajda - jsme na tom podobně.Mě je 31,ale je to děs, jak tikaj :frowning2:
2. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, vzdy to ma zmysel! moniku to teraz velmi boli, ma pocit, ze je vsetko na nic... ale zas vyjde slniecko a bude dobre...
2. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - díky za držení pěstí.Tobě budu držet zítra :slight_smile:
3.3. - takovej krásnej datum, to by v tom byl čert,aby to nevyšlo :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - já vím, že to más smysl, ale když já věřila, že monika je určo těhulka a teď tohle....
Jo ve čt do toho půjdem.Ale když to někomu vyjde, tak je hned větší naděj, že to může dopadnout i nám,
ale takhle.......
2. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, niekto sa tu pytal, kedy som vysadila utros. Tak az po negativnej krvi, sestricka mi vyslovene povedala, ze testy nic neznamenaju, mam pockat na krv. A Moni utros treba brat aj ked spinis, lebo aj pocas tehu moze nastat spinenie, vtedy sa liecba v ziadnom pripade nema prerusit!
A ja teda dufam, ze pobolievanie podbruska znamena, ze MS je na ceste, kiez by prisla uz dnes, nech sa mozem tesit na 2 IUI... :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, myslim, ze taketo spravy sa dotknu kazdej z nas :cry: :pensive: neviem... ale aj ked veci nedopadnu ako chceme, tak sa nesmieme vzdavat :pensive:
2. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, 3.3. je super dátum, taký magický :wink: mne robili IUI 22.2. :dizzy_face:
2. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok