• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Moni i mě je to moc líto! Vyplač se kočko, ono v takových chvílích padne na člověka hrozné zoufalství, vím. Ale zkus se přitulit k manželovi, koukni se co v něm máš a pak je vždycky trochu líp! Věř že sluníčko zase vyjde a já ti přeju aby to bylo brzo!!! :wink:
Jinak mi tedy budeme mít hned další IUI cyklus, doktor mi to tak sám řekl. Prý se většinou dělají 3. A Clostil se může 6 cyklů po sobě pak musí být pauza. Takže po jednom je to podle mě hloupost. Bude to spíš tou dovolenou Dr. Nebo možná se musí dávat pauza po tich injekcích co si píchala, to nevím.
2. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně holky, my se nevzdáme - my budem bojovat a určitě to brzo vyjde :slight_smile:

bobi - to je taky krásný datum 22.2. - to má něco do sebe :slight_smile:

Většinou bývá úspěšný 2. IUI a nebo 3.IUI,ne?
2. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě bych měla jednu otázku, když mám přijít ráno na utz a manža odevzdat spermio,
tak to IUI vám dělali po jaké době?Někdo psal asi za 2 hodky.To budu nervozní...
2. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty hodinu po odovzdani spermii nam robili...
My sme odisli na nakup, akoby sa nic nedialo, som si bola kabat kupit :grinning:
2. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, no bodaj by to tak bolo, ja som bola akurát na treťom :dizzy_face: nám spermijky upravovali asi 2 hod, možno trochu viac... no určite budeš musieť počkať :confounded:
2. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinko :grinning: , tak to je dobrý, to se ti povedlo.

bobi - do třetice všeho dobrého :slight_smile:
2h to je dlouhá doba, to bude nervozní, to už vidím.

Doufám, že budu mít pěkný folíky, nebo aspoň jeden.
2. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty nám je upravovali dvě a půl hodiny :wink:.
2. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlastne co oni robia s tymi spermijkami za ten cas?
2. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak - díky za odpověď.Ty brďo to je pěkná doba.
Tak hlavně,aby vybrali ty nejlepší :slight_smile:
2. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - oni je prej daj do nějaký centrifugy a tam je propláchnou - teda takhle mě to říkala kámoška :slight_smile:
2. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oooo, takze ku nam idu uz len umyti jedinci? :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo mě to bylo taky řečeno tak že je propláchnou centrifugou :grinning: :wink:. Prostě nějak vyberou jen ty dobrý, silný rychlíky :wink:.
2. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, vyberú tých najlepších bojovníčkov :wink:
2. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jo už to jsou ty nejlepší bojobníčci, pěkně vymydlený a povozený v centrifuze :grinning:
2. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cize uz len kravata, ruza do ruky a mozu ist dobijat vajko??? :grinning: :grinning: :grinning: Moji asi zabudli na ruzu, v tom to bude :grinning:
2. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - drž se - moc mě to mrzí - ale nic nevzdávej - dočkáme jednou určitě.
2. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Monika by uz mohla mat vysledky, ze? Moni, kde si???
2. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli však Moni už tu psala, že krev je negativní :frowning2:
2. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj tak toto ma mrzi, som to prehliadla, prepac Moni...
Sme na tom rovnako, ja som mala IUI den pred tebou...
2. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hoky, po pár dnech se zase hlásím, Moni je mi to moc líto, nevěš hlavu, jednou se to povede!!!!!! uvidíš!!!!!!!!
2. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: moni, to ma mrzi ...nevzdavaj sa
Petronela, neverim vlastnym ociam, ty si spat? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, prosim aku ste mali MS po dobrati utrogestanu? Mna strasne boli brucho, nezvyknem mavat bolestivu, ale este sa nespustila... :unamused:
2. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak jsem po 2.IUI. Jsem zklamaná, jelikož mi nechtěla zkontrolovat folikl..že to prý není potřeba. Jinak dnes po Moničině zprávě ztrácím důvěru v IUI a příští cyklus jdu na IVF!(tedy pokud by to náhodou teď vyšlo, tak ne, ale mám dárce, takže šance na úspěch s IUI je nižší než máte vy). :unamused:
Bublinko, mě se mrška o 1 den zpozdila..byla docela dost silná..bolesti jsem zas tak velký neměla..testík sis dělala 14DPO? jak dlouho ti mešká?
2. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp testik som robila aj 15 DPO, ale ja mam negativnu krv...dnes som 16 DPO a stale nic, len krce :unamused:
2. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli a kdy si vysadila Utroš? Prý holky po vysazení dostávali ms tak za 3 až 5 dnů :wink:.
2. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - zdravím, jsem tu na zpět si mě nečeká IUI ale rovnou IVF, ale musím tě následovat - akorát já si dám dvě holčičky :grinning:
2. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Ja som prišla domov a prvé čo som urobila bolo zapla PC aby som videla ako Moni doapdla...nám nešla v práci celý deň elektrika a ako naschvál nemám na teba ani na nikoho číslo

Moni..tvoj maskotík je tu, aj ked som nemala šancu bez elektriny pripojiť silno som na teba myslela..máš to potvrdené z krvi alebo sú to len tvoje pocity????????????????????

Petro..tak držím palce na dnešnej kontrole :wink:

Kači, Bobi ako?
2. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniííííííííííííí..to mi nerob, odpíš mi lebo ma porazííííííííííííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: musím ísť do druhej práce tak kukni sem a napíš mi..prosím :confounded:

Ell.to čumíš čo, že petra je späť..ja som tiež čumela ako púčik :grinning:
2. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko Moni tu nebyla od té smutné zprávy, asi se s tím potřebuje sama poprat, však to známe všechny :frowning2:. Ale psala že krev byla negativní :frowning2:.
2. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendu..kedy to písala..ved som to všetko prekusala a nikde som to nevidela :frowning2: do kelu, mi je to tak ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Moni, mrzí ma to, strašne..viem ako si verila, my všetky sme verili...obímam ťa, pusinkujem a posielam veľa síl a energie, teraz ju potrebuješ :confounded:

Vendu..dakujem, asi som slepá :confused:
2. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok