• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisielko :wink:

monika0001 • snž • Dnes v 09:30
je to negativne a dalsie iui nebude tento mesiac
2. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielkko - můžu se tě zeptat - dělali ti punkci v celkové narkóze - nevíš za je to nutné - to to tolik bolí, nebo proč dávazí narkózu. Dr. mě teď kvůli tomu honí po předoperačních vyšetřeních - hrůza
2. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendu utros som vysadila vcera. No ja som dufala, ze dnes dostanem, to mam este tolko cakat???
2. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendu..dakujem..toto som našla ale mylsela som, že je to len jej pocit, že to ešte nieje definitívne :frowning2:

petro..mne robili punkciu v celkovej narkoze, preto som si musela vybaviť predoperačné..podľa mňa je to nutné, jedna moaj známa žije v Holandsku a tam to robia bez, vraj to strašne bolí tak si vyber..vyšerenia zvládneš, takto nebudeš nič cítiť :wink:
2. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahoj :wink:

no my s kači zatiaľ nič nové, zatiaľ sme len čakateľky :wink:
2. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - já nikdy narkózu neměla - jak to potom bylo, prý se po narkóze zrací, motá se hlava ..... nic příjemného - bojim bojim
2. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelo známá byla na punkci tady u nás bez narkózy a to proto že měla jen jedno vajíčko. No nakonec se ukízalo že dvě, ale to prý předtím nevěděli. No ale prý to bolelo šííííleně a říkala že něco takovýho by už nikdy zažít nechtěla :frowning2:.
2. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak - díky za tvé (respektive - známé) zkušenosti - tak hold bude narkóza, ono asi taky záleží kolik je folikul - čím více vajíček - tím větší asi bolest, a u mě je asi předpoklad že jich bude více díky PCO
2. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, ja som narkózu zvládla úplne v pohode, a to som sa po zákroku prebrala až o 4 hodiny, nevracala som, ani nič podobné, určite by som sa narkózy nebála, skôr tej bolesti bez narkózy :unamused:
2. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra..ani ja som jnikdy nemala narkozu a táto je slabučká, hned po zákroku ťa zobudia, to je cca10-15min a tod vsjo..nič ťa bolieť nebude a nebudeš mať ani chuť grckať..je to v ophode..len si pospinkáš :wink:
2. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky za podporu - ale raději spinkám doma v pelíšku :frowning2:
2. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ajoooj :slight_smile:
petronelka, myslim, ze sa narkozy nemusis bat :slight_smile: znie to horsie ako to naozaj je :wink:
2. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ip
2. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky - prisl ajsem kouknout na mONI a jsem smutna s ni, ale coz, preboli to Moni a za chvili tady zase budeme bojovat!!!
2. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím najprv si prečítajte príspevok a potom kuk na link... :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3860270&vReferer=

som späť a som to ja!

dobojovala som... ale len preto, že v sobotu mi začína rekvalifikácia fotokurzu... :grinning: :grinning: :grinning:

Babulky ste strašne zlatéé.. teraz som vás dočítavala a plakala som.. ale nie tak.. ale od šťastia.. od šťastia, že mám tak skvelé kamarátky ako ste vy!! V živote som nemala takéto kamošky!!! Cítim to z vás úplne úprimne..
Ďakujem!!!!!!

Nečakala som, že ma to takto rýchlo prejde.. ale kvôli vám som sa vzchopila i keď som si strááášne moc poplakala... Ale už nie.. už nebudem plakať...

Hore v tabuľke máte môj plán na budúci pol rok...
Napadlo mi, že asi mi to teraz nie je súdené. Asi mám najprv dokončiť ten kurz. A zasa sa naň teším... A potom vám všetkým budem chodiť fotiť vaše brušká a potom miminká... :wink: :grinning:

Začnem ešte dnes cvičiť ( a tento krát nebudem pozerať na to, že mám MS a mám ju silnú.. budem cvičiť aj keby som mala zomrieť od bolesti a vyplavím tak všetko zlé z môjho tela :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Viem, a stále verím, že raz to určite príde a ja si na to počkám!!!!! Ten hore asi vie prečo mi to nedáva teraz. I keď ja to nechápem ale tak budiš. Keď sa mu páči trápiť ma.. nech si trápi... Ja sa nedáááám :wink:

Baby - mám vás veľmi, veľmi rada!!!!! Ste úplne super!!!!! Strašne vám všetkým držím palce, aby ste boli čo najskôr Tehuľky!!!! Moc Moc Moc vám to prajem. Ja si počkám.. I keď neviem ako dlho mi toto odhodlanie vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale budem sa snažiť držať sa toho zubami nechtami čo najdlhšie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna vec... končím aj s meraním BT... :wink:

ste na mňa hrdé, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ja sice IUI jeste nepodstoupila, ale prisla jsem abych Vendu trosku zvedla naladu :wink: , koukam jak to s ni dopadlo a porad verim ze se ten testik vybarvi... 12 DPO predsi neni tak moc aby se to jeste nemohlo vybarvit.. :slight_smile: jinak ja taky cekam na testeni a tak mam radost kdyz vidim nejake hezke zpravicky i u vas, takze doufam, ze Vendu nas zitra nebo nekdy v brzke dobre prekvapi :slight_smile:... me teda teplota tka nejak divne klesla, takze u mne uz asi nic,http://www.fertilityfriend.com/home/228203 ale u tebe Vendu to vypada dobre :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo - jsme s tebou, jsi strašně silná baba, která se nedá ničím zlomit. Škoda, že bydlíš tak daleko, aby jsi vyfotila i mojí maličkost. Jsi moc fajn, člověk hodně pozná, z těch řádků,co píšeš. Drž se :wink: :wink:
2. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda keď budeme mať konečne autíčko tak Ťa s radosťou prídem vyfotiť.. chodím fotiť svadby do CZ :wink:

a musím byť silná už iba kvôli vám :wink:

aha čo sme dali obejdnať pre mmm babku k 85. narodeninám..
len samozrejme iný text a foto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti - ja som merala teplotu a podla nej som mala byť tehula a nie som. takže tomu už neverím a končím s tým.. :wink:
2. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - ten dort je supr, to se bude babičce líbit. Buď silná, třeba to příjde, dřív než si myslíš. :wink: Nenecháme se zlomit.

Já teplotu taky neměřím, spíš mě to stresovalo než pomáhalo.
2. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete čo mi bude najviac chýbať??
To, že nebudem môcť bez problémov papať mliečne výrobky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo - no vidíš to, teď jsi mě rozesmála. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monička je mi ľúto, že to nevyšlo, teda tebe som naozaj verila. Ale som rada, že si taká silná. No som si istá, že do toho polroka to príde aj samo ani sa nenazdáš, prestaneš na to myslieť a zrazu bude bôbik v brušku. :wink:
No na tie fotky sa teším, aj ja chceeeem fotkyyyyyy.
Bubli, ty ma tiež mrzíš parťáčka. :frowning2:
2. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maki - a co ty, jak dopadlo IUI?
2. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka ved foto možme urobiť kedykoľvek.. budem lacná na vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zakajda - snažím sa mať dobrú náladu a darí sa mi :wink:
2. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki - ? nepochopila som :sweat_smile:
2. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokračovanie vety SOM TEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok