• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
gratulujem!
2. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ono to nie je až tak ružové, bola som na krvi u svojho gynekologa a jemu sa tá výška hcg zdá príliš nízka, takže uvidíme,v pondelok idem opäť na krv do iscaru aj k dr. Snáď to bude ok. :unamused:
2. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - to je fajn,že máš dobrou náladu.

Maki - gratuluju.

Já zítra druhé IUI, pokud to nevyjde, dám si měsíc pauzu a půjdu do třetího. :slight_smile:
2. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak som testla.... a je NEGATIVNY.... A cca hodinu po teste ma zacalo pobolievat podbrusko a teraz pre zmenu krize... to sa to nemohlo poponahlat? Ze by som akoze usetrila za test? :angry: Ak sa MS do rana nespusti, tak pojdem aj tak na krv, no vysledok je myslim uz teraz jasny. Som z toho zdeptana a neviem CO DALEJ ? 3.IUI? Laparka? Moje potestovacie heslo znie: "vsetko je na h...o, iba vcely na med"! Samozrejme, ze to pouzivam v este sprostejsej verzii....
Baby, neviete, ci sa da ist na IVF aj bez absolvovania laparky?
Makinka, gratulujem - som rada, ze sa to aspon niekomu podarilo. Kolke v poradi si mala IUI? A aky ste mali problem?
2. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, ste tu niekto? ? ? :cry:
2. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ste. :rolling_eyes: tak ani ja tu uz nebudem. Ahojte zajtra.
2. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, bolo to druhé IUI
a myslím, že IVF bez laparky sa nedá, poisťovňa to vyžaduje
2. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik makinka. som rada, ze sa aspon niekto ozval. :wink:
2. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ja som doma sama (teda so psíkom a babatenkom ak sa tam udrží) manžel je na služobke, takže času kopeec.
Ináč aj ja som bola pred pár dňami na tom rovnako, ísť na tretie IUI alebo laparka.Laparky som sa bála moooc, ale bola som rozhodnutá za to, aspoň by zistili,či som ok.
2. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo je tu niekto :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap.kuk IP :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, makinka tebe zo srdiecka gratulujem! Ty si mala IUI 15.2. pravda? Den po mne...
Chcem sa spytat, dnes ma teda cely den pobolievalo brusko a teraz vecer zacalo spinenie, teda uplne slabe krvacanie, ktory den mam brat za prvy den cyklu? Az zajtra teda???
Co mi radite?
2. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ja riešim tu istu otazku. ale teoreticky je mi to jedno, lebo prestávať merať, prestávam všetko čo sa dá sledovať...
je mi jedno kedy mi príde ms, je mi jedno kedy budem mať plodné dni.
z vysoka kašlem na to...

momentálne som nahnevaná na celý svet...

ale neplačem... držím sa....

a asi už ani nebudem..

idem ďalej...

mám hlavu hore....

...ale bolí to... stále to bolí... myslela som si, že je to za mnou... nie je.. je to moc čerstvé....
ale som na tom lepšie ako ráno :wink:

a vôbec....

kašlem na to!

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Monika ja to prave musim riesit, kedze idem do dalsieho IUI a potrebujem zacat brat clostyl. Ked nad tym tak rozmyslam, vcera to zacalo az vecer, cize nemoze to byt plnohodnotny den, co sa cyklu tyka, tak asi od dnes ratam, hm? Kto mi este poradi?
3. mar 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bubli tiež myslím, že dnes máš 1dc :wink: akú máš dávku clostilu?
3. mar 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka11...mne v GinFiv vravela doktorka ze 1 den je den kedy mas krvacanie 24 hodin...cize 1 den mas az dnes...tiez som sa na to pytala lebo 1 IUI ma caka po velkej noci... ak sa dovtedy nezadari spontanne...:wink:
3. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, babulky,
tak mne sa rano objavilo slabe spinenie, no aj tak za par minut vyrazim na krv. Vysledok je mi jasne uz teraz, ze z toho nic nie je. No uz nech to mam potvrdene aj z krvi.
Bublinka - rataj od dnes prvy den. Beztak bude dolezite, aky velky folikul (alebo folikuly :grinning: ) budes mat 14.DC - teda na folikulymetrii.
v555 - dakujem za IP a mas odo mna par otazok v IP :wink:
Tak sa zatial majte zienky snaziace! :wink:
3. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mi to neda - viete co je najhorsie: Ze ja uz ani plakat nevladzem ... :rolling_eyes: skratka, neda sa. nie je z coho. minulo sa. :frowning2: tak koniec s depresivnymi smajlami. odchadzam na "krf"! :grinning:
3. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

bublinka - ze tvůj 1DC určitě počítej až dnešek, už jsem několikrát řešila stejný problém jako ty, (volala jsem kvůli tomu i do Caru) a vždy mi bylo řečeno když začnu špinit až odpoledne ať za 1DC beru den následující

Já včera byla na první kontrole - Dr. byl celkem spokojený - folíci tam byly (sice nevím kolik, ani velikost) i sliznice prý roste - dávku mi nezvýšil (stále 150IU - fostimonu) a další kontrola ve čtvrtek, a pak v sobotu - objednal si mě raději obden, aby se nám to nezvrhlo na hyperstimulák.
3. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka mne raz lekar povedal, ze 1 dc sa rata az to plnohodnotne krvaca, takze ak je aj den predtzm len spinenie ten sa este nerata..... neviem ako si to mala vcera, ale asi by som ratala az dnes....
3. mar 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: skusim postupne a dufam, ze na nikoho nezabudnem :sweat_smile:
moni, zlaticko, som velmi rada, ze uz je lepsie. mozno prave toto-sustredit sa na vsetko mozne ostatne- potrebujes, aby bolo vsetko tak ako chces... velmi som na teba myslela, bolo mi vcera velmi smutno, ale verila som ti :wink:
bublinka, mne dr hovoril, ze je to az normalne krvacanie... raz sa mi to spustilo vecer tak som sa pytala, ci to mam pocitat a povedal, ze az dalsi den, ze tych par hodin je jedno...
makinka, wow! potichucky gratulujem a zelam ti, nech to vsetko pokracuje tak, ako ma.
maticap.-je mi to luto... moj nazor poznas, laparka...
petronelka, tak vidis, bude dobre :slight_smile:
marrad ajoj :slight_smile:
3. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kaci.... zdravim Ta ako?

matikap. jednoznacne chod na laparku, ja som sa jeje tiez bala ale ked som ju absolvovala, tak som si si nadavala, ze coho som sa vlastne bala....
3. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, celkom v pohode... akurat som stale ako balonik :sweat_smile: :rolling_eyes: a straaasne by som chcela nieco robit nech zhodim, ale mm nechce dovolit :sweat_smile: ty ako?
3. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa snazim nemysliet na tieto veci preto tu menej chodim...
co sa tyka sportovania, tak len velmi pomali sa rozbieham k nejakej pravidelnej cinnosti /dari sa mi len cez vikend/, ak neratam behacky po uradoch...
prave predavame byt a chceme zacat stavat, tak cele dni nieco riesim a pobehujem z uradu na urad....
3. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne... kde idete stavat?
3. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulky.tak jak se vede holky?Vůbec jsem neměla čas sem zaskočit a něco napsat dnes mám volno tak tu můžu být.jsou nějáké nové těhulky co moča jak to vypadá?
3. mar 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň

od nes zasa nepichám fraxiparine, prechádzam späť na tabletky.

Neviem čo mám urobiť, či ísť budúci mesiac do IUI alebo kašlať na to... momentálne sa cítim ako dobitý pes... som smutná, ale zároveň sa snažím byť silná...
3. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj moni, mozno by som sa skusila spytat dr, ze ako by to bolo keby som ostala tehu prirodzene, ci je tam sanca... a dalsi mesiac... teraz mas mesiac pauzu, zamyslala by som sa nad tym az ku koncu cyklu, uvidis ake budes mat pocity, ako sa budes citit...
3. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mooni tak asi to nedopadlo vid?to je mi líto :confounded:
3. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babulky :dizzy_face:

moni, pozerám, že sa tvoje nálady rýchlo menia, no ja verím, že to zvládneš, moc moc na teba myslím!!! Takže si sa rozhodla ísť do ďalšieho IUI či radšej pauza a fotokurz? Neviem či som to správne pochopila :confused: Každopádne žiadna z nás to tu nemá ľahké, všetky nejako bojujeme, aj keď určite každá z nás má aj chute poriadne s tým tresnúť a na všetko sa vykašlať... a začať žiť... no potom stále zasvieti v tej našej hlavičke taká mini kontrolka, že predsa len to nenechám tak a nevzdám sa, idem ďalej a budem bojovať, veď mimi je pre mnohé z nás asi to najdôležitejšie v živote (manželov a priateľov nerátam samozrejme :wink: ... ja sa stakýmito depkami a pocitmi nespravodlivosti borím už takmer dva roky, pravidelne každý mesiac... no nevzdávam sa a vďaka babám tu na koníku to ide akosi ľahšie :wink: moc moc moc držím palčeky a prajem veľa sily!!!

makinka, to je super správa, tak konečne sa to trochu prelomilo!!! opatruj sa, verím, že to bude ok :dizzy_face:

maticap, mrzí ma to :unamused: čo tak laparka?

bubli, podľa môjho dokiho je prvý DC až vtedy, keď krvácam, špinenie sa vraj neráta :confused:

marrad, kačiatko, ja som mala teraz také priberacie obdobie, chcela som niečo pribrať a tak som moje športové aktivity obmedzila na minimum, a tiež kvôli tým IUIčkám, no pohyb mi veľmi chýba a tak sa aspoň doma občas trochu vybláznim na orbitreku :wink:
3. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok