• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte holky!
Moni věřím že tohle je hrozné rozhodování. Taky sem to tak měla. V té největší bolesti si člověk řekne že už na to sílu dál nemá, že už na ko kašle. Jenže pak se malinko sebere a ta hrozná touha po miminku je tu dál, prostě ta nikam nezmizela, nejde odložit. A my jsme baby silný (pochybuju že to co my by zvládli chlapy :grinning: ) a vrhneme se do toho boje znova. A já být tebou, i sebou, protože jsem ve stejné situaci vlastně, tak do toho jdu hned zase znova. Jo jsou to nevy a bolí to, hrozně moc, ale prostě to miminko chci tak moc že jsem schopná pro něj tohle všechno vydržet a určitě i mnohem víc! A víc by mě pak dál asi ničil ten celej měsíc nečinnosti :frowning2:.
Ale to říkám jen jak bych se zachovala a zachovám já, rozhodně musíš ty sama vědět na co se cítíš, jestli do dalšího boje jo nebo ne. A co manža na to? Mluvili jste o tom spolu? Moni moc ti držím palce ať najdeš co nejdřív zase všechny síly a ať je zase líp! Ať už na fotokurzu nebo při boji v IUI :wink:.
3. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu, presne to, ja si tiež koľkokrát poviem, že na to kašlem, no potom sa mi ten mesiac zdá strašne dlhý, prídu pocity nečinnosti a že ja tu len tak sedím a nič nerobím, tak ako vravíš, tá túžba po mimi sa odložiť proste nedá, tá tu stále je, to len my sa ju snažíme niekam potlačiť a navrávame si, že sme v pohode... no častokrát to tak nie je :cry:
3. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aktualne vysledky z krvi: negativne. Moj Dr. je na dovolenke a mozem ist k nemu az v pondelok. Takze mam tieto moznosti: bud zacnem brat od 3.DC clostilbegyt, alebo to necham tak a pockam na pondelok a uvidime, ci dame mesiac pauzu alebo ideme na laparku. Najhorsie je, ze ja sama neviem co chcem. Neviem. :confounded: V hlave mam ako po vybuchu - prazdno.
3. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně s Vámi holčiny souhlasím, já bych taky asi nečekala na další cyklus - Moni já bych do toho šla znovu, a znovu a znovu. Záleží ale také na Dr. u mě otěhotnět přirozenou cestou je takřka nemožné - a na co čekat. Ale jestli je u tebe šance že by to mohlo vyjít i bez IUI jen třeba se stimulací - to je na zvážení. Takždopádně se vrhni na focení, přijdeš na jiné myšlenky a zaměstnáš mozek - psychika je strašně důležitá a někdy i rozhodující. Jo, Moni a co ta tvoje cukrovka, nebo co jsi to měla ještě za probél?
3. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu napsala jsi to krásně a je to tak.maticap já dnes beru už čtvrtým dem clostil ještě zítra a pak utz v úterý jsem zvědavá zda mi pomůže na folikuli,myslíte,že se může stát,že by po clost.nebyl folikul a byl aovulák?
3. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - chcela som ale dr ma dovolenku tak jej zavolám buduci týžden že čo ona navrhuje... som zvedavá..

bobi - tie zmeny nálad budú asi MS.. xixixixi chvíľu mi je dobre, chvílu by som plakala.. ale našťastie už nemám čo :grinning:
a aj mne pomáha prístomnosť týchto skvelých báb tu na koníkovi . samozrejme aj teba rátam :slight_smile:

delf - no nevyšlo a ja som táák moc verila... bola som si tým istá. čo už...

vendu - ja viem, že budúci mesiac mi to už nedá, ale ten kurz bol dosť drahý a ja sa skúsim naň zamerať aby som ho dokončila, pretože ho budem končiť skúškou. Zatiaľ som rozhodnutá neriešiť to aspoň tento mesiac. Uvidím čo mi napadne potom.. to je také, že nevieš čo ti práve bude behať hlavou.. presne ako píšeš :wink:

matica - sme na tom rovnako s tým výbuchom :wink:

peti - ja musm čakať na ďalši cyklus bo dr má dovču a sestrička mi včera vravela, že musím dať pauzu...

ja sa budem teraz spoliehať na to, že sa nám to počas kurzu podarí prirodzene.. ale najprv som si dala závezok, že schudnem aspoň 2 -3 kilá. To mi aj dr odporúčala a ja som nadobudla pocit, že to bude tým, že som taká guľa :grinning:
Ale je to dobré... ten pocit v sebe chovám a aspoň začnem so sebou niečo robiť :grinning:

a hej mala som ja problém, ale nerieši sa to. asi to nie je také zlé.. na začiatku ma tým strašili ale teraz sa to nerieši, tak neviem... :unamused:
3. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když tělo nás tak dokáže oklamat a to je děsné moni taky mě to štve člověk si je jist že to vyšlo,všechny příznaky a nic herdek,
3. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni :grinning:, já si dala taky závazek že když už teď IUI nevyšlo tak musím hubnout :grinning:. Tak se do toho dáme spolu! :wink:
A fotokurz je podle mě super! Já chodila loni na začátku léta na rekvalifikační kurz a vzpomínám na to taky moc ráda, byla jsem v té době tedy hodně zaměstnaná, zaneprázdněná a kupodivu mi to mnohem víc vyhhovovalo a bylo líp :wink:, prostě člověk nestačí tolik myslet na tu prázdnotu co v srdíčku má po miminku. A focení je úžasná věc, taky jsem to chtěla zkusit, takže věřím že budeš mít krásný měsíc! A ne jen ten jeden!!! :wink:
3. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - cvičení je taky super relax, já bych bez něj nevydržela, bála jsem se že mi bude blbě při stimulaci a nebudu moc vypotit své tělo, ale zatím je vše O.K. a dr mi nic nezakázal, ale po punkci bych asi měla být trochu v klidu co? §§Holčiny zakazoval Vám dr. při stimulaci nebo po IUI popřípadě po ET (KET) cvičit?
3. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu - trvá to tri mesiace :grinning: takže to bde super.. a dúfam teda, že budem mať tiež tak zaneprázdnenú hlavu tým :grinning:
To by som brala teda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé já bych to potřebovala zas na opak mě doktor tvril,že bych měla přibrat no tak se snažím ale jde to blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, viem, ze je dr na dovolenke... teraz ti povedali, ze stimulovat nemozes, cize kludne mozes pockat na nu a ist sa porozpravat... ono iui sa da spravit aj bez stimulacie a s pregnylom... a clostil vraj posobi este aj dalsi cyklus... a to, ci do toho pojdes hned bez stimulky alebo dalsi mesiac so stimulkou zavisi aj od toho ako sa budes na to citit, aspon podla mna :sweat_smile:
maticap. mne laparka pomohla aspon psychicky... viem, ze tam nie je "mechanicka zabrana" preco by to neslo... asi by som nevahala...
a do toho chudnutia idem s vami :grinning:
Moni celé měsíce, jo? :grinning: Tak to doufám, že budeš mít fakt krásné!!! :wink:

Petronelko já nevím, ale slyšela jsem od holek co byli po IVF že prostě má být "klidový režim" tak asi bych to s tím cvičením pak moc nepřeháněla... :wink:
petronelka, mne v podstate nezakazal, len povedal, ze mozem ist tak na 50% lebo by som nemala byt uplne unavena, vystavena
3. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ideme hromadne chudnúť? :grinning:

Alebo ja viem čo... každá dáme jedno kilo dobrovoľne Delf.. :grinning:
juj keby to tak šlo.. :grinning:

že zostavíme tabuľku ktorá koľko váži a koľko schudla a tak? Jej to by sa mi hneď lepšie zhadzovalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já to moc nepřeháním, ale jsem strašný nezmar asi jsem závislá na endorfinech :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky dakujem vam za odpovede, tak teda O.K. dnes som prvy den cyklu...cize 12 DC a folikometria vychadza na nedelu :slight_smile: uvidim, ako sa dohodnem s Dr.
Odpoved pre Nelu, ja beriem po pol tabletku clostylu 2x denne 3. - 7 DC
3. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tabulku eeeee
petronelka, no ja ked tak nadoraz, ked to necitim sa mi to nerata... preto mm nechce dovolit :sweat_smile:
3. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - to já já mám se umím taky za potit, ale že bych po cvičení musela padat na hubu, to ne. já si jdu ráda zaběhat, in-line, kolo, sem tam nějaké posilování hlavně na zadek a břiško. ale třeba na aerobik by mě nikdo nedostal ani za nic
3. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, mne doki povedal po IUI, že dva dni si mám dať kľud, žiadne cvičenie a taaaak :unamused:

a nechcete týc pár kilečiek prihodiť mne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja práveže musím asi trochu nabrať :unamused:
3. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé bubliklo tak to máš přesně jao já s tím clostíkem a mě vychází 12dc na úterý :grinning:
3. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ja aj 10...vobec mi nebudu chybat :slight_smile:
3. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, kludne :grinning: povedz kolko :grinning: :grinning: :grinning: preco dva dni?
3. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

nevím, jestli je nějakej špatnej den, ale já nejsem schopna v práci nic kloudnýho dělat. Jsem 1den po IUI a jediný, co dělám, je zjišťování informací o úspěšnosti.. ani nevím , jestli jsem měla ovulaci nebo ne... Takže otázky zní: 1.Po hcg injekci dojde k ovulaci vždy? 2.Ovlivní injekce hch nějak BT? 3.Ovlivní injekce hcg ovulační test? 4. Proč je IUI ve většině případů tak málo úspěšné, když vajičku spermije dodáme přímo pod nos? Ach jo, 14 dní nevydržím, už se vidím, že testuju 10DPO a zase nic.
3. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, 10 je asi už moc, stačia také 2-3kg :wink:

kači, neviem prečo dva dni, proste ten deň zákroku plus deň po tom... :confused:

garp, ja tiež stále pátram po tom, prečo je tá úspešnosť taká malá :confused: je to na porazenie :angry:
3. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky... koukam Vendu, ze se ti teplotka trosku zvedla to je super... :wink: , ale porad mam pocit, ze uz tom neveris.. :(... citis tu mrchu v kostech? :( snad ne si takove moje zelizko v ohni a porad doufam, ze z toho neco bude :wink:
3. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja ti tiez dam kludne aj 10... nakoniec z nas budes najvacsia baculka :grinning: :grinning: :grinning: ja to cele nejako nechapem... po ivf radia par dni klud, to sa ma embryjko "zavrtat"... ale po iui sa to deje az po 4-5 alebo kolko dni, nie?
ta uspesnost je fakt na figu... ale co urobime? :rolling_eyes:
garp, ja myslim, ze pregnyl a utrogestan teplotu ovplyvnuju, ale je to len moj nazor, nicim nepodlozeny...
ja som zatial odhodlana netestovat
3. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - já nechci hubnout (mám cca 65 kg na 178 cm) - já jen potřebuji pohyb - skvěle se u toho odreaguju, dobyju baterky - vyčistí se my hlava a přijdu na jiné myšlenky - bez toho být nemůžu
3. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, 10 je veľa, aj keď ja by som nejako pribrať nepotrebovala, to len môj drahý stále vraví, že by som mohla čo to nabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri výške 162cm vážim 46kg, asi je to málo, neviem :confused: no ja sa cítim dobre

petruš, ja tiež cvičievam presne kvôli tomu dobrému pocitu, hýbať sa proste musím :pensive:
3. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dievcata mne lekar IUI ani urobit nechcel bez laparky....
3. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok