• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby, mozno uplne odveci otazka, ale:

ked idem na iui, lekar vacsinou pred tym robi ultrazvuk...predpokladam, ze sa tam da zistit, ci prebehla ovulacia...ano?

ak uvidi, ze neprebehla, ma vyznam robit iui?
3. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, ani mne... :unamused:
3. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne iui bez laparky urobil, ale povedal 2x a laparka... nakoniec som si ju vypytala po prvom...
gerdusha, mne uz sono tesne pred tym nerobili... vies ak neprebehla, neznamena to, ze neprebehne o hodinku, dve, pat... neviem... asi to tazko nacasovat...
3. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Zakjada..drž sa dnes nech s drobec riadne zahrizne :slight_smile:

Makinka..gratulujem ti k tehu :slight_smile:

Maticap..obímam ťa nech to dopadne ako chce sme tu pre teba :wink: čo sa týka laparky, ak nemáš nejaký problém, že by si edela o tom, že je to upchaté alebo hlavne zrasty tak sa dá v pohode IVF aj bez laparky...nieje stým problém, väčšinou posielajú na laparku až vtedy ak sa nepodarí 1IVF..ale ka vieš, že tam niečo máš, chod najskôr na laparku, ja som nešla a ako som doapdla pri KET ale je to na tebe :wink:

Petra..hlavne veľa pi, nezabúdaj to dodržiavať aby si ten hyperstimulák nedostala, čo som počula nieje je to sranda..takže veľa pi, a ja tiež nemusím lekárov ale tá narkoza je ok :wink:

Marad..ahoj, ako ste na tom?

Bublinka...1DCje až ked sa krvácanie rozbehne, teda ak by sa rozbehlo už aj včera večer aj tak sa to neráta, takže až dnes je 1DC ale musíš začať riadne krvácať :wink:

Mioni..zaltko, si úžasná a silná vieš to? som na teba nesmierne hrdá a som strašne rada, že som spoznala niekoho tak bojovného a úžasného ako si ty..hlávku hore..ja som si dala tiež apsu stým, že neriešim kedy pôjdem do ďaľšieho boja, ked príde tá chuť tak pôjdem zatial to ale neriešim..

Kači..a ty ako, bruško rastie, vajce sa zahrizlo?
3. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - neviem či som až taká silná, no nemôžem stále plakať. Včera som moc moc moc a už potom som nemala silu na to. Vlaste som už ani slzy nemala :grinning:
Ale snažím sa postaviť kvôli vám... Kvôli babám, ktoré ma v živote nevideli a pomáhajú mi viac než kamošky :wink:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac než kamošky s ktorými sa stretávam .. tam malo byť...
3. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, brucho rastie, ale skor som nafuknuta :grinning:
moni, si silna :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kazda zena, ktora si tymto celym prejde a nevzda to musi byt neskutocne silna :wink:
3. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, dakujem...aspon tebe...

inak vidim uz niekolko dni, ze je tu tvrdy ignore na novopriselkyne, na tie zeny, ktore maju otazku k teme...myslela som, ze na to bola tato tema otvorena...najma kvoli tomu...

tvarite sa ako skusene najlepsie kamaratky, ktore vedia vsetko a nepotrebuju sa podelit o rady ci skusenosti...ale na to sluzia ine fora....myslim...

pekny den...
3. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha, az take zle to snad nebude :rolling_eyes: :confused:
3. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdi, no taaak :angry: čo sa týka sona pred IUI, mne ho robili a ovu ešte neprebehla... akurát bola predo dvermi :grinning: tak mi to spravili... myslím, že ak ovu prebehne, môže to byť už neskoro :confused:
3. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..každá, ktorá bojueje je silná, pretože sa nevzdáva..tak hore hlávku sme tu preto :wink:

Gerdusha...hm čo ti nato poviem...ja som tvoj príspevok nevidela, asi to bolo z toho dôvodu, že ked som písala taký dlhý príspevok tak ty si vtedy písala na tému...mylsím, že tu vôbec nieje problém stým aby biekto niekomu poradil skôr naopak...ak si to mylsíš tak mato mrzí ale vôbec to tak nieje :confused: ja osobne si mylím, že pred IUi ideš na sono aby videl či sú tam folíky a aké sú veľké, len v tom prípade sa robí IUI, ak tam niesu tak nemá význam robiť IUI :wink:

Kači...enboj, nie na dlho budeš nafúknutá :slight_smile:
3. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, ako sa mate? :wink: Petronela drzim palce :slight_smile: a aj vam ostatnym.
Gerdusha k tvojej otazke - myslim, ze najpresnejsie zistenie ovlky je z krvy podla hladiny LH. Mne robili posledny uzv 2 pred iui a potom uz len krv. Bez ovulky jej iui zial bezpredmetne...
3. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, no moze byt neskoro aj nemusi... nikto nevie odhadnut ako dlho uz je folik prasknuty... proste podla mna je tam x moznosti a nikto nevie co sa tam presne deje...
este ma napadlo k tej uspesnosti, aj pri ivf nie su vsetky vajka schopne oplodnenia... nikde teda nie je napisane, ze ked folik je, praskne a stretne sa s bojovnikmi, tak je schopne oplodnenia... zoberte si ako dopadla marrad na ivf :pensive:
cisielko, no duufam :grinning:
3. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdusha - ja keď neviem odpoveď málokedy odpovedám.. ja veľa vecí neviem a stále a často sa tu báb pýtam.. som neskúsané vo veľa veciach, ale jedno Ti viem povedať na 100%. Všetky baby čo sú tu sú super. To, že Ti hneď neodpovedali nieje o tom, že by Ťa ignorovali...
Ja si na ne dopustiť nedám a dúfam, že zmeníš názor aj ty.
To, že sa tu do nás teraz "obuješ" neviem či je správny prístup. ale je to každého vec.
Len ma mrzí, čo si myslíš o týchto skvelých babách!
3. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak teraz si to vystihla :slight_smile: ja tiež niekedy nereagujem len preto, lebo proste neviem, veľmi rada by som pomohla každej z nás, sme tu predsa na jednej lodi, no občas reagovať jednoducho neviem... všetky sa tu učíme...
3. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Babulky :slight_smile:

pamatate si na mna este ?

Ell mas krasne brusko :wink: uz ste si vybrali mena ?
3. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami dakujem, jasne ze pamatam na teba :slight_smile: ako sa mas? Brusko rastie riadne a uz len 4 dni robim a potom som na MD :wink:
3. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam sa fajn :slight_smile:

chcela som vas pozdravit a poslat vam troska pozitivnej energie :slight_smile:

po mojich troch neuspesnych IUI posledna v oktobri a potom ako nam povedali, ze jedine umele oplodnenie ... tak ... som si v pondelok vecer robila testik a mam //

tak so vas bablky chcela pozdravit a povedat vam, aby ste sa nevzdavali :wink:
3. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami gratulujem to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami..ahoj ja nepamäútám ale gratulujem :slight_smile:

Ell.ty už ideš na MD? to nieje nejako skoro?

Kači..nádej je vždy :wink:
3. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
C isielko idem, lebo s dvojickami som aj tak rada ze som nebola PN napr uz od zaciatku. Proste posledne 3 mes musim byt doma tak mi dr kazala a vzhaldom na ten chaos co mmomentalne nastava v robote som aj rada lebo stres to nie je na mna teraz :wink:
3. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - supéééééééér zprávička, moc moc držím palečky a gratuluji

ell - zdravím
3. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a jsi stále v Belgii a nebo už jsi na Slovenku?
3. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela som v belgicku, na SK pojdem az po porode akonahle to bude mozne :wink:
3. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :wink:
aspon je vidiet, ze aj lekari sa mozu mylit .... my sme umele odmietli a aha :slight_smile:

Ell, strasne rychlo leti ten cas ... drzim ti palceky, nech vsetko dobre dopadne a nech su chlapci zdravy ako buk :wink:

Cisielko :slight_smile: nevryla som sa ti do pamati :slight_smile: no co uz :wink: ale drzim ti palceky :wink:
3. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami dakujem :wink: mne sa ale zacina zdat ze sa to straaaaasne vlecie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dakujem :slight_smile: moooc a drzim paste :wink:

Ell, koniec sa dost vlecie ... aj prvy pol rok s babatkom :wink: ale potom to letiii
Ja uz mam doma strbaveho predskolaka a neviem kedy sa nim stal :grinning:
3. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja vieeem, nadej je a ja ju nepustim, ostane pekne tu so mnou :grinning:
kasami, gratulujem, bodaj by tych stastnych koncov bolo co najviac :dizzy_face:
ell, wow, mam pocit, ze len teraz si bola na iui :sweat_smile:
3. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - jeeej to je super.. si mi toľko nádeje teraz vliala do srdiečka.. Ja totiž tiež odmietam umele opl..

Strašne moc gratulujem a moc moc držím palčeky!!!!!

ell - bože už MD? Strašne to ubehlo... :wink:
3. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

prepáčte mi, že som Vás tu zanedbala ale bola som veľmi zaneprázdnená a na koníka mi neostal čas. Vrátil sa mi brácho z Anglicka a nechal mi tu moju malú neterku tak sa teraz o ňu starám.

Ani neviem čo je tu nové, nájde sa nejaká dobrá duša, ktorá mi to všetko zrekapituluje????

Moni ako si dopadla???
3. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok