• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kenya - avoj.. ja nič.. :frowning2:
možno nabudúce.
kaci - ma za sebou IUI :slight_smile:

a makinka je tehu :wink:

petronelka a kasami sú späť pri nás :slight_smile: neviem teda či si ich poznala ale su tu :slight_smile:

matica - negat. :frowning2: tiež a myslím, že ešte niekto.. jaaj bublinka tiež. :frowning2:
myslím že som to dala dobre...
a neviem či všetko... tak hádam hej
3. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ell už pôjde na MD :grinning:

sa tešíme... :wink:
3. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj zlatý utrogestan....
to jendo mi z neho bude veeeľmi chýbať.... :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya..ahoj, tak takto pekne si ty zaneprázdená :slight_smile: ja by som ti to aj zhrnula ale sama v tom mám chaos :rolling_eyes:

Kači..tak sa mi to páči :grinning:

Ell..teda, to som ani nevedela, hlavne si teda dávaj pozor a doma už budeš len vegetiť a snami na koníku fingovať :grinning:

Kasami..bohužial nie ale každé tehu je pre nás všetky úžasnou nádejou :wink:
3. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, asi som nepochopila, co z utrosu ti bude chybat?
cisielko, si myslela, ze ju necham sa niekde flakat? :grinning:
3. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..no ešte to aby sa len tak niekde poflakovala, no to iste, žiadne také :grinning:

Moni, tak toto som ani ja nepochopila, asi si s Kači sedíme na vedení :grinning:
3. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja si na vedeni nesedim, ale mozno ta nadej... sedi tu zduta, ze chce ist na vylet a ja som to zatrhla :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači, tak ked si nesedíš na vedení tak potom ako to že si nepochopila našu Moniku?
3. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no že keď som brala utroš nemala som moje problémy s mliečnymi výrobkami :grinning: :grinning:

dnes som si dala (ako každý deň ) jogurt a už som dva krát bola.. všetko ma bolí.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mi na nom sedi ta nadej :wink:
3. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - kaci si na vedení nesedí bo jej tam sedí tá nádej :grinning:
3. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam taky pocit, ze ked si toto niekto precita, tak nas odporuci nie do car, ale na najblizsiu psycho kliniku :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak nič..tak ja si sedím rriadne na kábli, mne to pomaly dochádza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moni, budeš mať aspoň čisté črievká :grinning:
3. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moc sa na vas myslela a chcela som vam povedat, ze to ide aj ked lekari mozno povedia nie ...

My s manzelom sme umele nechceli podsupit, lebo uz jedneho drobca mame, a sme si povedali, ze budeme vdacny za neho a nebudeme to uz silit, a moja naj kamoska chodi ... chodi a stale sa im nedari ... a vidim ako sa trapi a co tie vsetky hormony vedia spravit s telom a dusou ... velmi by som jej chcela pomoct a neviem ...co ma moooc mrzi ...

co sa tyka mna, tak len dufam, ze nam to tentokrat vyjde .. o druhe babo som prisla v 8tt a zajtra ma caka hematologia ... uvidim co mi povedia, ale verim, ze toto mimco je silny bojovnik, a ze to so mnou dobojuje do uspedneho konca :wink:
3. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som na FB vyhrala súťaž!!!!
:sunglasses:

a kači - ved mna už dávno posielali.. :grinning:
3. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami, my tiež po troch IUI... teraz už vraj len IVF :frowning2: no dala si mi nádej :wink: ďakujem!!!
3. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej a teraz mi konečne prišlaa pozváááánka na kurz!!!!! konečne!!!!!!!!!!!!!!

ja sa teším..
asi zasa začnem ľúbiť život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami, ono to bohuzial asi nie vzdy vyjde... asi zavisi od toho preco lekari povedia nie :pensive:
moni, aku? no teba hej, ale sme na to zrele viacere :grinning:
3. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..no my sa tam pošleme asi samé :grinning: lebo myniesme normálne ale totálne švahnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kasami...je to jrásne ako sa vám to podarilo a ako ste sa k tomu aj tsavli..teraz tu dávaš mnohým z nsá nádej, že to ide aj normálnou cestou :slight_smile:

Mon a čo si vyrarla? ja si práve robímIQ test :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi..vidíš, nádej ej tu stále s nami :slight_smile:
3. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrala som tričko zo stranky mamimo.sk :grinning:

kaci aspon tam nebudem sama :grinning:
3. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielkooo, take nieco predsa nikdy nemozes povedat na hlas... sme predsa uuuplne normaaaalne :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
bobi, nikdy nevies... mozno ti este navrhnu nejake vysetrenia... alebo sa zacnes pripravovat na ivf a zrazu ho nebude treba... nikdy nevies... posad nadej pekne vedla seba a ver :dizzy_face:
3. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, baby, popíšete tu toho toľko :angry: ja musím aj pracovať, normálne vás nestíham :angry:

moni, blahoželám :wink:

cisielko, u teba čo nové? :slight_smile:
3. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi čo posad, roztiahni ju na posteľ a ver :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, už tu sedí :wink: a rovno na mne :grinning:
3. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi dakujem... :dizzy_face:

cisielko práve počúva mmm Rytmusa a nič iné ma momentálne nenapadlo na to čo si napísala iba že:
tak toto si zabila :grinning: :grinning:

mmm na mňa pozerá že čo sa rehocem...

no šak že roztiahni nádej na posteľ... :grinning: :grinning: :grinning:

naozaj dr. Chocholoušek by mal z nás radosť!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všechny bojovnice :slight_smile:
jdu se na vás podívat. Jsem 5 dnů po IUI, takže ještě devět dní do testu.
Bolí mě strašně prsa a legračně lechtá v podbříšku, jinak nic. No, prsa mě bolely hned první den po IUI, to připisuju tomu pregnylu..Nějak nevěřím, že to vyjde, ale zabývám se jinýma věcma, ať na to moc nemyslím.

Jinak jak jsem pochopila, Utrogestan vysadit, až když dorazí MS, je to tak??
3. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlisa mne ho kázali vysadiť až mi oni zavolajú, že je to negat.
3. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..ja som si ani riadne neuvedomila čo som to tu zase trepla...teraz s atu zase ja rehocem..bože ja fakt niesom čistá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspoň je veselo :grinning: inak gratulujem k triku :slight_smile:

Bobi..dúpfam, že je to ok?

Pavlisa..držím ti silno palce, je to na odbrej cetse ked sa snažíš nato nemysleiť aj ked viem, že to nieje jednoduché..tak ti držíme palce :slight_smile:
3. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlisa, ja tiez idem najprv na krv
3. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě zatím z Utroše nic není, takže mi to nějak nevadí to do sebe cpát, jen se ptám, protože si nemůžu vzpomenout, co mi Dr. říkala, ale snad to mám někde doma napsané ve zprávě..
rozhodně mám přijít za 3 týdny od IUI na krev, takže asi potom vysadit, kdyby nedorazila.
moni, děkuji :slight_smile:
3. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok