IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
3. mar 2010
cisielko - 😃 😃 😃 😃 😃

juj ma bude brucho bolieť...
ell
3. mar 2010
Cisielko, jasne ze budem s vami tu ked budem na MD 🙂 😃 este prezit tento a buduci tyzden do stredy a je to 😃
bobi3
3. mar 2010
cisielko, jasné, už sme sa roztiahli obe, aj nádej, aj ja 😃 😃 😃
kaciatko81
3. mar 2010
bobi bacha aby ta nepridusila 😃 😃 😃
cisielko
3. mar 2010
Pavlisa, zabudla som..Utroš vysadíš až po kontrole albo ked ti to doki povie 😉

Ell.to ti ubehne tak rýchlo že sa ja nudiť budeš doma 😉

Mon..neboj, a to ešte nič nieje..ked ma chytí taký riadny amok tak to len bude 😃
monika0001
3. mar 2010
práve mi pisala kamoška - som jej hned volala, že v piatok asi porodí. Chudatko moje.. tieto BA pôrodnice su desne. Nenávisím ich!!! ]-(
kaciatko81
3. mar 2010
monika? =-) :-N
bobi3
3. mar 2010
moni, a kde bude rodiť?
cisielko
3. mar 2010
Bobi..tak to je super, baby berte si z Bobi príklad 🙂

Mon..a prečo sa zlostíš?
monika0001
3. mar 2010
kaci - no v piatok šla do nemocnice na pohotovost. teda volala si sanitku bo mala veľke bolesti. Boli na nu nepríjemny a vobec ju nevyšetrili. POtom prišla do izby taká mladá dr a odo dverí jej zamlátila, že to je zápal močového mechúra.. ]-(
ked volala svojej dr tak až potom ju ako tak vyšetrili..
No poslali ju domov s tým, že si ju tam nemozu nechat bo sa neotvára.... a tak jej zavolali sanitku. 4,5 hodiny sedela na chodbe a čakala na sanitku a keď ju konečne doiezli domov tak si do nej pýtali peniaze za odvoz...

v sobotu začala krvácať a znova si volala sanitku. Tento krát si ju tam nechali bo sa už otvorila na 1 cm. doteraz tam leží chudatko moje...
no a dnes sa rozhodlo, že v piatok jej budu brat tu plodovú vodu z bruška. Ona strašný strach bo keď prvý krát bola v nemocnici dvom maminám to robili a na dalsi den im zomreli deti.. strašne sa bojí.. a ešte ju ani nechcu odrodiť cisárskym čo ona musí..
debili su to...

a práve som sa dozvedela, že mmm babka (teraz bude mať tých 85 rokov) spadla a ma niečo zlomené, je v nemocnici... prečo ja musím toľko trpieť??? 😞 😞 😞 😞
monika0001
3. mar 2010
kramáre zasraté..
nenávidím to tam...

okrem toho chce jej dr 7 tisíc za pôrod.
stačí vám?
Od slobodnej maminky... ktorá aj tak má ešte s termínom čas? len dr ide na dovolenku tak asi potrebuje peniaze a idu jej to rýchlo vybrať.. svine 😞
cisielko
3. mar 2010
Moni..v tom prípade by som okamžite zmenila nemku ale okamžite...na sk je plno dobrých nemocníc a kým nemá bolesti tak by som neváhala ani sekundu :-| júj chúdatko babka, skoré uzdravenie jej želám :-o
kaciatko81
3. mar 2010
moni, naco amnio, ked uz ma rodit?
bobi3
3. mar 2010
moni, a hlavne, že sanitky chodia za inými (nechcem sa tu vyjadrovať akými našimi spoluobyvateľmi) kedykoľvek a zadarmo... stačí si pozrieť 112 ]-( za akými rôznymi opilcami a feťákmi... je to jeden des... a my všetci to platíme... no ke´d potrebuje tehotná, tak sanitku si musí zaplatiť, to som počula už viackrát... a to nehovorím ako s ňou potom jednajú ]-(
monika0001
3. mar 2010
kaci - lebo ona by ešte nemala rodit.. to chcu zistit ci je maly v dostatočne "zrelý" na to aby ho dali von..

bobi - hej 112 pozerám ]-(
monika0001
3. mar 2010
ved vravim ze dr ide na dovču a asi potrebuje peniaze a preto sa rozhodli že ho vyberú..
eimmy
3. mar 2010
holky vyšlo některé vůbec IUI ???
eimmy
3. mar 2010
já mám jít cca okolo 10-12.3. ale když si to tu tak pročítám tak nevím zda rovnou nezačít IVF
monika0001
3. mar 2010
eimy ak máš šancu ísť na IUI chyť sa jej. vieš čo by dali iné kočky za to... chyť a nepusti..
Jasné, nemusí to vyjsť. ale aspoň budeš mať pocit, že si to skúsila 😉
eimmy
3. mar 2010
😞 nooo tedy ta úspěšnost nic moc 😞
kaciatko81
3. mar 2010
moni, utekala by som kade lahsie ]-(
eimmy, urcite by som skusila najprv iui 🙂
monika0001
3. mar 2010
eimmy - nesmieš to tak brať... treba to skúsiť!!! 😉
eimmy
3. mar 2010
jj zkusím to... snad se na nás štěstí usměje..
eimmy
3. mar 2010
domluvila jsem se s lékařem že zkusíme 1x IUI a pak OVF kdyby to nevyšlo ... jen to mám ted těžší s dojížděním bydlím čerstvě v Bratislavě a do Prahy je to trošku z ruky,.,...
monika0001
3. mar 2010
kaci hej ale kam pôjde ked sa otvára a nikoho nema kto by ju odviezol. my sme bez auta neviem jej teraz pomoct a serie ma to.. no z ružinova ju v bolestiach a s krvou medzi nohami vyhodili ze ku nim nepatrí.. tak kam ma ist. ešte rozmýsla nad antolskou.. sakra keby som mohla hned ju preveziem.. juj..

a včera na nu chceli policajtov volať. lebo chudatko z tých nervom sa ona zbalila ze ide domov a oni ze zavolaju policajtov. staci ti?
Tak nech sa do riti o nu riadne staraju...
monika0001
3. mar 2010
eimmy a prečo teda neprejdeš do nejakého centre v BA?
cisielko
3. mar 2010
mON..JA BY SOM ICH POSLAla len tak šunky fajčiť, to je moja vec či idem domov ]-(

Bobi..ja tiež kukávam, niekedy mám fakt dosť ]-(

Eimmy...ak nemáte nejaký vážny problém ani nerozmýšlaj že by si nešla skúsiť IUI..je to oveľa menej náročné ako IVF, ver mi..ja by som zato dala všetko aby som mohla ísť IUI a nie IVF...je tam malá úspešnosť ale ani pri IVF ti to nikto nezaručí, že sa to podarí 😉
eimmy
3. mar 2010
začala jsem se lečit v Praze tak proto to zde chci dotáhnout do zdárného konce a ISCARE je jedna z nejlepších klinik na léčení neplodnosti nechci proto začínat někde od začátku...
pavlisa
3. mar 2010
eimmy: mě to za týden vyjde 🙂

já být tebou, zkusím to, opravdu..nic to není, za pět minut jdeš domů.
Já to prostě nevzdávám a jdu do dalších IUI, když to teď napoprvé nevyjde.

a spoustu holek tady taky a všechny věříme a zkusíme to před tím, než do sebe nacpeme před IVF hormony.

Nevím, v čem je u vás problém a jak dlouho se snažíte, ale pokud ti to Dr. doporučil, tak to zkus, držím pěstičky
😉

Začni písať odpoveď...

Odošli