• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cisielko - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juj ma bude brucho bolieť...
3. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, jasne ze budem s vami tu ked budem na MD :slight_smile: :grinning: este prezit tento a buduci tyzden do stredy a je to :grinning:
3. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasné, už sme sa roztiahli obe, aj nádej, aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi bacha aby ta nepridusila :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlisa, zabudla som..Utroš vysadíš až po kontrole albo ked ti to doki povie :wink:

Ell.to ti ubehne tak rýchlo že sa ja nudiť budeš doma :wink:

Mon..neboj, a to ešte nič nieje..ked ma chytí taký riadny amok tak to len bude :grinning:
3. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi pisala kamoška - som jej hned volala, že v piatok asi porodí. Chudatko moje.. tieto BA pôrodnice su desne. Nenávisím ich!!! :angry:
3. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika? :confused: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a kde bude rodiť?
3. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..tak to je super, baby berte si z Bobi príklad :slight_smile:

Mon..a prečo sa zlostíš?
3. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - no v piatok šla do nemocnice na pohotovost. teda volala si sanitku bo mala veľke bolesti. Boli na nu nepríjemny a vobec ju nevyšetrili. POtom prišla do izby taká mladá dr a odo dverí jej zamlátila, že to je zápal močového mechúra.. :angry:
ked volala svojej dr tak až potom ju ako tak vyšetrili..
No poslali ju domov s tým, že si ju tam nemozu nechat bo sa neotvára.... a tak jej zavolali sanitku. 4,5 hodiny sedela na chodbe a čakala na sanitku a keď ju konečne doiezli domov tak si do nej pýtali peniaze za odvoz...

v sobotu začala krvácať a znova si volala sanitku. Tento krát si ju tam nechali bo sa už otvorila na 1 cm. doteraz tam leží chudatko moje...
no a dnes sa rozhodlo, že v piatok jej budu brat tu plodovú vodu z bruška. Ona strašný strach bo keď prvý krát bola v nemocnici dvom maminám to robili a na dalsi den im zomreli deti.. strašne sa bojí.. a ešte ju ani nechcu odrodiť cisárskym čo ona musí..
debili su to...

a práve som sa dozvedela, že mmm babka (teraz bude mať tých 85 rokov) spadla a ma niečo zlomené, je v nemocnici... prečo ja musím toľko trpieť??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kramáre zasraté..
nenávidím to tam...

okrem toho chce jej dr 7 tisíc za pôrod.
stačí vám?
Od slobodnej maminky... ktorá aj tak má ešte s termínom čas? len dr ide na dovolenku tak asi potrebuje peniaze a idu jej to rýchlo vybrať.. svine :frowning2:
3. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..v tom prípade by som okamžite zmenila nemku ale okamžite...na sk je plno dobrých nemocníc a kým nemá bolesti tak by som neváhala ani sekundu :unamused: júj chúdatko babka, skoré uzdravenie jej želám :astonished:
3. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, naco amnio, ked uz ma rodit?
3. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a hlavne, že sanitky chodia za inými (nechcem sa tu vyjadrovať akými našimi spoluobyvateľmi) kedykoľvek a zadarmo... stačí si pozrieť 112 :angry: za akými rôznymi opilcami a feťákmi... je to jeden des... a my všetci to platíme... no ke´d potrebuje tehotná, tak sanitku si musí zaplatiť, to som počula už viackrát... a to nehovorím ako s ňou potom jednajú :angry:
3. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - lebo ona by ešte nemala rodit.. to chcu zistit ci je maly v dostatočne "zrelý" na to aby ho dali von..

bobi - hej 112 pozerám :angry:
3. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vravim ze dr ide na dovču a asi potrebuje peniaze a preto sa rozhodli že ho vyberú..
holky vyšlo některé vůbec IUI ???
já mám jít cca okolo 10-12.3. ale když si to tu tak pročítám tak nevím zda rovnou nezačít IVF
3. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimy ak máš šancu ísť na IUI chyť sa jej. vieš čo by dali iné kočky za to... chyť a nepusti..
Jasné, nemusí to vyjsť. ale aspoň budeš mať pocit, že si to skúsila :wink:
3. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: nooo tedy ta úspěšnost nic moc :frowning2:
3. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, utekala by som kade lahsie :angry:
eimmy, urcite by som skusila najprv iui :slight_smile:
3. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy - nesmieš to tak brať... treba to skúsiť!!! :wink:
jj zkusím to... snad se na nás štěstí usměje..
domluvila jsem se s lékařem že zkusíme 1x IUI a pak OVF kdyby to nevyšlo ... jen to mám ted těžší s dojížděním bydlím čerstvě v Bratislavě a do Prahy je to trošku z ruky,.,...
3. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci hej ale kam pôjde ked sa otvára a nikoho nema kto by ju odviezol. my sme bez auta neviem jej teraz pomoct a serie ma to.. no z ružinova ju v bolestiach a s krvou medzi nohami vyhodili ze ku nim nepatrí.. tak kam ma ist. ešte rozmýsla nad antolskou.. sakra keby som mohla hned ju preveziem.. juj..

a včera na nu chceli policajtov volať. lebo chudatko z tých nervom sa ona zbalila ze ide domov a oni ze zavolaju policajtov. staci ti?
Tak nech sa do riti o nu riadne staraju...
3. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy a prečo teda neprejdeš do nejakého centre v BA?
3. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mON..JA BY SOM ICH POSLAla len tak šunky fajčiť, to je moja vec či idem domov :angry:

Bobi..ja tiež kukávam, niekedy mám fakt dosť :angry:

Eimmy...ak nemáte nejaký vážny problém ani nerozmýšlaj že by si nešla skúsiť IUI..je to oveľa menej náročné ako IVF, ver mi..ja by som zato dala všetko aby som mohla ísť IUI a nie IVF...je tam malá úspešnosť ale ani pri IVF ti to nikto nezaručí, že sa to podarí :wink:
3. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začala jsem se lečit v Praze tak proto to zde chci dotáhnout do zdárného konce a ISCARE je jedna z nejlepších klinik na léčení neplodnosti nechci proto začínat někde od začátku...
3. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy: mě to za týden vyjde :slight_smile:

já být tebou, zkusím to, opravdu..nic to není, za pět minut jdeš domů.
Já to prostě nevzdávám a jdu do dalších IUI, když to teď napoprvé nevyjde.

a spoustu holek tady taky a všechny věříme a zkusíme to před tím, než do sebe nacpeme před IVF hormony.

Nevím, v čem je u vás problém a jak dlouho se snažíte, ale pokud ti to Dr. doporučil, tak to zkus, držím pěstičky
:wink:
3. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok