• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cisilko: dívala jsem se na tvé album a musím říct že mám docela vítr z injekcí... bolí to??? jak jsi to zvládala??
3. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy, určite najprv IUI... IVF tiež nie je záruka, že to vyjde :unamused:
3. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko to je to isté ako to, že jej dr povedala že jej musí zaplatiť tých 7 tisíc. ved ona nemusi ked nechce a nebude ju mat pri porode nie?
nechápem kam toto naše zdravotníctvo speje... :unamused:

eimmy - aj ja chodím do iscare tu v BA a som spokojná... :wink:
3. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to je blbe... antolska by mohla byt riesenie, len aby ju z kramarov pustili a na antolskej vzali :rolling_eyes: je to tu veeeelmi zle :pensive:
eimmy, my s monikou sme v iscare v ba... urcite by to bolo pre teba jednoduchsie... aj v pripade iui, o ivf ani nehovorim.... a urcite to skus aj 2x :wink:
3. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli: kam chodíš v Praze??
3. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ ZKUSÍM prvně IUI a budu doufat že se nám příští týden zadaří...
3. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ked ju nezazmluvnuje, tak nemusi...
eimmy, kazda mame z injekcii strach, ale nie je to nic hrozne :wink: (baby, to som teraz frajerka, cooo?) :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: neumím si představit že si sama dobrovolně budu píchat injekce....
3. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

zakajda - držím celej den pěstičky, aby ti dnešní IUI vyšlo :slight_smile: Tak drž pořádně spermíci :slight_smile:

moni - jen běž do dalšího IUI :slight_smile: Pak by sis vyčítala, žes do toho nešla.
Do třetice všeho dobrého :slight_smile:

Já zííííítra jdu na to....
3. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - ved to ci by ju zobrali.. ale pride mi to strašne kruté odmietnuť tehu ženu ked ma problem... :frowning2:
3. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - ja chcem isť ale nie teraz... asi..
ked ja sama neviem co chcem..
sakra...
zasa som smutná..
Zuzka zle, babky v nemocnici.. nemôžem sa ani chviľu tešiť?
3. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babka, nie babky... :rolling_eyes:
3. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, poznam ten pocit... ale ja sa chcem tesit, takze napriek vsetkym polenam pod nohami budem bojovat a budem sa snazit usmievat...
videla som pekny citat: smart has the dreams, stupid has the stories... nemyslim to na nikoho konkretneho, ani nechcem nikoho urazit...
eimmy, zvladnes :slight_smile:
3. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - hej nech mi hádže polená pod nohy ale nech mi "nešahá" na babiku... :frowning2:
3. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy: chodím do Gestu na Prahu 5 a jsem spokojená :slight_smile:
3. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - to já znám, já když dostanu mrchu hnusnou, tak den nebo dvy dny jsem úplně na dně,že na vše kašlu,
ale pak už se těším na ovulku a na snaženíčko a modlím se aby to vyšlo.
Jen běž teď ještě jednou a pak si dej kdyžtak pauzu :slight_smile:
Ale podívej se, že to 3.IUI vychází :slight_smile:
3. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, hovorila som si to iste a musela som zvladnut aj to... poviem ti, ze dodnes s tym nie som vyrovnana :cry:
3. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty ja si tu pauzu musím dať povinne teraz.. tak preto nejdem :slight_smile: a čo bude potom neviem. no teraz sa bojím o babku. predsa je stara a zlomenina nie je pre takých ludi nič príjemné.. a keď by sa náhodou niečo stalo tak určite sa nebudem v smútku snažiť... :pensive: Ja som o moju babku prišla dávno. milovala som ju a to doslova. teraz mám mmm babku a veľmi ju lubim. Je to taká malá osôbka šťastia v mojom živote... som sa do nej zlbáznila lebo svoju babku už nemám. akurát včera sme jej tortu objednali, dla som jej vytvoriť pohladnice s jej vlastnou fotkou a ona možno ani na narodeniny doma nebude.. :frowning2:
a to som sa dnes táák tešila...
ma ten hore riadne skúša....
3. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, musis byt silna kvoli nej :pensive:
3. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty, ta zajtra držíme palce nech to víde :wink:

Enmy..no to je IVF čo mám v albume..tie ijekcie sú úplná lahoda, všetko začíbna po výbere vajíčok, tá neistota, či sa uchytí a všetko okolo..to je strašne včerpávajúce a ťažké na psychiku..a to nehovorím o tom ked 2x po sebe začneš krvácač skôr ako sa to začnne..takže pene ty len chod do IUI :wink:

Mon..tak tam sú pekný hajzli a platí sa len za lekára ak má nejakého vybratého a chce mať jeho pri pôrode :angry: a nebud smutná, viem, že toho je teraz na teba veľa ale slniekčo nám sveti a aj ked máš poci, že nevychádza tak vychádza v podobe tvojich známych, krotý ťa majú radi :wink:
3. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko v podobe vás :wink: u mňa :slight_smile:
3. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci budem sa snažť...
zajtra ideme za ňou. teraz su tam svokrine sestry...
3. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lúčim sa, drhám do druhej práce a kedže prídem až okolo 22h domov tak sa uvidíme zajtra..držte sa :wink:
3. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapa micka...
3. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo hovoríte na novú verziu MK?
3. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuľky,ďakujem všetkým.
Ja stále v neistote, nevieem, či sa tešiť alebo smútiť,hrozne sa bojím. Už som o jedno babatenko prišla a bolelooo to :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Moni neboj sa o babičku, moja si na Vianoce zlomila lonovú kosť, dr vravel,že sa to lieči asi polroka, no a v jej veku -84 aj dlhšie a už behá ako srnka. :slight_smile:
´Keď tak rozmýšľam nad tým Tvojím fotokurzom je to dobrý nápad, ja som prvý krát otehu keď som mala prvé skúškové obdobie.... zamestnáš si myseľ niečím iným a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile:

Tak si musím přečíst,co všechno jste tady dnes napsali, já se před chvílí vrátila z Prahy z 2 IUI, manžílek dorazil z hor, dali jsme si spicha u metra a vydali se do CARU. Poprvé jsem s ním byla i v odběrové místnosti a vůbec se nedivím, že z toho byl minule přešlej. Působilo to tam na mě hrozně. Manža pak odjel zpět na hory a já jsem si tam počkala. Vstříkli spermíky a šupky dupky z kozy. :unamused: :unamused:

Dostala jsem recept na Ultroš, ten mi minule nedali, akorát mi dali jen jednu krabičku, tak nevím, jestli si pak mám říct o další.

Dasty - zítra držím pěsti :slight_smile:
3. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki - práve by ju mali operovať tak to nebude nič príjemné :frowning2:

zakajda - držím aplčeky..
samozrejme aj makinka! neboj bude to v poriadku. ale verim. poznám ten strach. ja som prisla o dve ta sa tiez budem bat. ale netreba na to myslieť. :slight_smile:
3. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - neboj se o babičku.
Naber sílu - začni s tím kurzem fotografování - ono se odreaguješ a za chvíli budou // :wink:

Zakajda - jak ti je?Bolelo to?A tak odpočíváš?
díky, za držení pěstí
:slight_smile:

makinka - vím jaký to je přijít o mimi :frowning2:
Nesmutni a hlavně se nenervuj.
Uvidíš, že to dobře dopadne.
Zítra jdeš na krev?

Vendulak - zítra písni, jak jsi dopadla na krvičce.

Tak se jdu vykoupat a upravit :grinning: na zítra.
dobrou noc
3. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok