• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Moni- neboj, babička je určitě bojovnice jako ty. Držim jí pěsti :wink:

Já jsem před lety spadla z kola, na dvakrát si zlomila kyčel, teď jsem po 7 operacích, nevýhoda je, že mám kyčel úplně nehybnou, tak si dokážeš předtavit jak šílim na gyndě, když nedám nohu tam kam oni chtějí, dneska mi jí přidržovala sestřička, trapas.
Dasty - to nebolí :slight_smile:
3. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty to s tou krvičkou mělo být opravdu na mě??? :confused: :grinning: Já jsem dneska sice 14 dní od IUI a 13DPO, ale pokud mrcha nedorazí tak na krev do CARu mám jít až 10.3. čili 3 týdny od IUI :wink:.
Zítra mě čeká z doktorů akorát zubař! A moooooooooc se bojim! :frowning2:
3. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi povedzte či mňa tam hore niekto naozaj tak skúša alebo ma trestá???

nestačí, že kamoška v nemocnici, babka v nemocnici.. ďalšej kamoške viezli maminu včera na pohotovosť(našla si hrčku a oni jej našli ďalšiu) a teraz daľšej kamoške tatina..
sú to baby, ktoré mám veľmi rada, ktoré mi pomáhajú tak ako vy tu...
ja naozaj už nechápem...
ako sa mám pozbierať keď každých 12 hodín dostanem ranu pod pás od života posledné tri dni?
To som naozaj taká zlá? Naozaj si nezaslúžim byť chviľu šťastná?! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Toto je už na mňa veľa.... naozaj veľa...

Babika sa stále pýta na mmm.. bojím sa. Ona ho má najradšej so zvšetkých a stále sa naňho pýta. Ja sa bojím.. veľmi sa bojím... Ja vymením dieťako aj na rok kvôli nej. Bože prečo ma tak trestáš.. Čo som urobila zlé? Je zlé, že chcem byť šťastná? Je zlé, že tak veľmi túžim po dieťatku? Je zlé, že žijem? alebo???...
Ja už nevlázdem...
Kočky prepáčte mi to... ale je toho už veľa....

mám vás moc rada....
3. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,,,,dlho som tu nebola,som pracovne vytazena ze nestiham ani zit...vcera som mala este hnacku a krce tak som vecer nevladala...
citala som vas aspon teraz...
moni mrzi am to,ale nevzdavaj sa...
kaciatko ako sa mas??
bobi ako sa citis?kedy ides na krv?
ostatne babulky co som zabudla ako sa mavate???
4. mar 2010 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak sme sa s mm dohodli, ze dame posledny (3.) pokus na IUI. Resp. kedze je dr. na dovolenke a budem s nim az v pondelok, tak zacnem uzivat clostil (ked sa MS uraci prist) a potom uvidime, ci sa budeme snazit sami doma alebo teda 3.IUI. Ak to nevyjde, tak asi laparka. Kazdopadne budem zistovat, ci sa da spravit IVF bez laparky a co na to poistovna. Ak by to slo, tak mozno obideme aj tu laparku. A vobec. :grinning:
v555 - pozri IP :wink:
Musim sa ist tvarit pracovne, tak pekny den!
:grinning:
4. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tedy vy jste spisovatelky, vás dočíst - to bych v práci asi nic neudělala, tak vás alespoň všechny spolubojovnice zdravím a přeji hezký den.

Já včera byla na předoperačním vyšetření - vše je O.K. - tak hurááááá do narkózy :sweat_smile: Dnes jdu na druhou kontrolu (v 15:30) - tak jsem zvědavá jak mršky rostou a hlavně kolik? - držte mi palečky
4. mar 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko princezničky :dizzy_face:

moni, je mi to ľúto, ak raz začne smola, tak to už ide, sakra :angry: no neboj, každé zlé obdobie vystrieda raz lepšie, ktovie čo na teba v blízkej dobe čaká :wink: ja si vždy vravím, ak sa nedarí, že toto je tá obeta, ktorú mám zvládnuť, aby som si zaslúžila to čo príde... takže ver, ono slniečko raz vyjde a bude zasa všetko super :dizzy_face:

xeni, ja na krv nejdem, ak nedôjde ms, mám si spraviť test, to je všetko :unamused: dnes som 10DPO, včera večer ma začali už aj bolieť prsia, takže mrška je za dverami... vždy sa takto prihlási :angry:

maticap, takže predsa sme ťa neprehovorili do laparky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to máš super, že ti IUI spravia aj bez nej, mne nechcel doki spraviť ani jedno :unamused: No možno akurát teraz vám to vyjde, do tretice všetko dobré, nie? :wink:

petronela, a aký zákrok ťa to čaká? :confused:
4. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
moni, neboj, zasa bude dobre, predsa nemoze byt stale len zle :wink:
xena, mam sa celkom fajn, vsetko ok :slight_smile:
maticap. tak drzim palce, aby to tretie bolo uspesne a aby si si vyhla laparke ked sa jej tak bojis
petronelka, drzim palce na kontrolu
bobi, este nestras :wink:
4. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Makinka...všeto bude dobré...

Dasty drž sa dnes, nech to všetko dobre doapdne :wink:

Zakjada...tak pfuj pfuj

Xena..ahoj, čo ty máš nové?

Maticap..super, a ako som písala IVF sa dá aj bez laparky, ale ka tam máš nejaké problémy treba sa ordaiť s dokim :wink:

Petra..tak s adrž, som zvedavá ako foliky krásen rastú :slight_smile:

Bobi..netáraj, bude alebo..musíš veriť :wink:
4. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..zaltko..ja viem, že je to ťažké a máš rada aj svvoje kamarátky ale nemôžeš si brať každé bremeno čo sa stane, to nejde..musíš sa nad povzniesť, viem, že si smutná ale takto sa zblázniš..ako sa má babka?
4. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj devcatka.

Moni - bez komentare, ty si teda uzivas.... bude lip, ver!

Co nase testovatelky, ted to tady utichlo? :confused:
4. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahoj :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - čeká mě IVF - tak že nejprve puknce (pod narkózou)
4. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3, no prehovoril ste ma na laparku a aj neprehovorili :grinning: . Uz sa pomaly psychicky pripravujem na to, ze ju asi absolvujem, no pokial by sa jej dalo vyhnut.... :grinning:
cisielko, dik sa spravu - uvidim co "dotoooore" - snad nebude nas...ty. :wink:
Inak, MS nikde.... spinenie mam, prsia bolia menej (ale citim ich), tak som zvedava, kedy ta "slava" vypukne. :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, laparku by si zvládla. Aspoň by si vedela, že tam máš všetko v poriadku. No ak by sa podarilo aj bez nej, bolo by to super. Prajem veľa šťastíčka :wink:

cisielko, kači, ja nestraším, ale cítim mršku ua dverami, takže tak :angry:
4. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, schmatni nadej pod pazuchu a chodte vyhnat mrchu prec spred dveri :grinning:
maticap. ja ziskavam pocit, ze cim viac veci sa vyluci, tym je vacsia sanca na uspech... preto by som na tu laparku isla aj keby si isla do ivf... ak mas zrasty, nepriechodne vajickovody, moze to sposobovat problemy... ale drzim palce, aby si nepotrebovala ani ivf ani laparku :dizzy_face:
4. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, a k tomu ešte poriadne roztiahnem nádej a je to :wink: že, jani? :grinning:
4. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, najprv ju vyzente a potom nadej roztiahni na dvere, aby sa mrcha ani nepriblizila :grinning:
4. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi pisala kamoška (veľmi dobrá) (také moje slniečko) že je drahý havaroval a leží v nemecku v nemocnici...

bože za čo to mam ..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ako ti pisala cisielko, nemozes si brat na seba vsetky nestastia ludi okolo teba... pokus sa hladat nieco pekne
4. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko, bobi - mate pravdu. Nie som este na 100% rozhodnuta co teraz (ale asi to 3.IUI), no je mi jasne, ze po dalsom nevydarenom pokuse asi nebude inej cesty...ako ist na laparku. :angry:
A MS sa asi spusta - au, au :unamused:
4. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendu a jak to s teobu vypada? mrcha se hlasi nebo vubec? ja mela vcera normalne horecku vecer a dneska uz vubec nic.. :confused: nechapu to... takze se mi rano zvedla trochu teplota, tak jsem rada graf vypada hezky, ale asi to bude jenom tou horeckou :grinning:
4. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti ahoj! Já zrovna svůj dnešek vypisovala holkám na diskuzi o štítné žláze. Chodím hlavně tam :wink:. Tak kdyžtak pojď juknout tam mezi nás :wink:.
No a třeba ta horečka u tebe taky měla svůj důvod :wink:.
4. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..ahoj a ty čo žienka moja..už si rozmýšlala či budeš testíkovať lebo počakáš do krvičky?

Bobi, no aj na dvere sa dá roztiahnuť ale na postel to bude lešpie :grinning:

Maticap...ak tam nič nebudeš mať tak je podľa mňa zbytočné ísť na laparku ale ako hovoríš uvidíme čo povie dotoréééééééééééé :slight_smile:

Mon..ja to už nekomentujem..ak budeš takto pokračovať tak sa naozaj ocitneš v bláninci, lebo všetku ťarchu sveta nedokáže nikto uniesť, bohužial život vie byť aj krutý :unamused:
4. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no, ze si ma aj vsimnes :grinning: :grinning: :grinning: najradsej by som vydrzala az do krvi...
moni, ja som bola taka ista ako ty... trapila som sa kvoli kazdemu problemu mojich priatelov a svojich som mala tiez habafuk, dost zle som dopadla-nie blazinec to nebol :wink: (myslim, ze to trapenie malo na tom tiez svoj podiel)... a vies co je najlepsie? ze ich problemy sa vyriesili a zrazu ma nepotrebuju :sweat_smile: :unamused: (nehovorim, ze take su aj tvoje kamaratky)
4. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači...no šimla všimla :grinning:no tak držím palce aby si vydržala ale ka nevdržíš tak kedy to bude? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, veru nieje dobré aby si si brala na seba aj iné problémy, dosť máš svojich vlastných a tie ti nikto nevezme :wink:
4. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, vydrziiiim! krv mam buduci piatok...
4. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, necitala som vsetky Tvoje prispevky, ale aky mas problem so stitnou zlazou? Ja mam totiz hyperfunkciu.... sice som stabilizovana, beriem obden 1 tbl. propycilu, no aj tak stale premyslam, aky to ma vplyv na otehotnenie.... :wink:
4. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati mě zjistili při hormonálním profilu zvýšené TSH, tak mě tamodsud odeslali k endokrinoložce. A mám tedy naopak hypofunkci štítné žlázy. A doktorka se tedy divila že se na to nepřišlo už dřív i kámošky už se mě kdysi ptali jestli s ní něco nemám že jsem za poslední 3 roky tak moc přibrala :unamused:. No a teď tedy beru Letrox 6tablet týdně. Zrovna příští týden tam mám jít na první kontrolu po dvou měsících tak jsem na to sama hrozně zvědavá :slight_smile:. A jinak štítka má prý veliký vliv na otěhotnění. Ale pokud jí máš už delší dobu stabilizovanou tak to podle mě je O.K. :wink:
4. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, dik za odpoved :wink: Inak, pri hypofunkcii sa vraj da lahsie otehotniet ako pri hyper. No ale kedze som stabilizovana, tak snad to uz nebude robit problemy. :angry:
4. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok