• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Mati taky jsem to někde slyšela. Ale i zase opak že s hyper se otěhotní snáž, ale může pak za hodně potratů :frowning2:. Ale tedy máme na diskuzi o štítce tady těhulku, které na hyperfunkci přišli až na začátku těhu, myslím že i docela pozdě někdy po 8tt (ale to si nejsem úplně jistá) a i pak dál měla chvíli šílený hyper hodnoty, ale už je myslím za půlkou těhotenství a štítka už je stabilizovaná a ona i miminko jsou úplně v pořádku :wink:.
Věřím že i my se takhle dočkáme :wink:.
4. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mam vysledok z krvi. Test je pozitivny, ale oficialne tehotna este nie som, pretoze hladinu HCG mam 7 neviemčoho a tehotnosť sa začina od 10 jednotiek neviemčoho....Tak teraz neviem...Na dalsiu krv az v stredu....Moze to byt tym, ze na zakrok sme boli 19.2 a ako tak pocitam, tak dnes by mozno nemal byt 14, ale len 13 den? ja neviem, ako to beru....Alebo sa obavam mimomaternicoveho....Neviete, aka by mala byt hladina toho testu? Sa do stredy zblaznim..
4. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, tu hodnotu ti rekli po telefonu?
4. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, sobcek, potichucky gratulujem :dizzy_face: kam chodis do car? neviem ti poradit, jedine snaz sa byt v klude, je to dolezite... kam chodis do car?
to te teda pekne vystresovali, fakt. rady tipu bud v klidu ti davat nebudu, holt budes muset pockat na kontrolni odbery, ale jsou to blbky, kdyz te tak vynervovaly
murasek, tu radu som nemyslela zle...
alimak isla takto na opakovany test, teraz myslim aj makinka...
4. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodim do Gyn-Fiv v BA...No, povedali to do telefonu, mala som si volat pre vysledky a sestricka povedala len to, te test je pozitivny, ale zatial nie sme oficialne tehotni...No to je mi uz sprava....No, vyzera to tak, ze budem do stredy asi veeeeela spinkat, lebo skor skoncim na psychiatrii ako na porodnici..)) Ani neviem, ci sa mam tesit...
4. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci, nebyla to reakce na tvuj prispevek :wink: jen bylo dle me brzo na krev a zbytecne sob vystresovali...
4. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, ok, beriem. viacere car robia test po 2tyzdnoch... ja tiez tak idem...
4. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobi, treba jsi si to spatne vylozila nebo ona te informovala zle. Preci je jasne, ze pozitivnim testech, krvi apod to teprve zacina. Az uvidi na utz mimo kde ma byt a se srdickem, pak bude vesti klid.
hodne stesticka :dizzy_face:
4. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobček.tak teda..no ja sa potichúčku stebou teším ale to už len čo sú za výsledky..želám ti pevné nervy do stredy :wink:
4. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a sobček byla na kolikátem IUI?????
4. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek- Ona bola podla mna viac v rozpakoch ako ja :grinning: Povedala, ze test je pozitivny, ale je to prilis nizka hladina na to, aby mi mohla povedat, ze som tehotna. A este sa ma pytala, ci som nezacala krvacat. Tak som vravela, ze nie. Dalsie instrukcie boli nevysadit Utros a prist na krv v stredu. Chapem, ze pravdepodobne ide z ich strany o taky maly alibizmus. Ja by som sa asi tiez vyjadrovala opatrne na jej mieste, ved predsa, ak by to bolo napr. na odchode (co dufam, ze nie je), tak musi predostriet aj takuto moznost, a do telefonu sa to asi ani inak neda oznamit..

kaciatko - no, spominam si, ze vcera makinka nieco pisala, ze ma nizku hladinu HCG, ale jej asi povedali, ze je tehu...
4. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - tak potichucky dakujem :wink:

eimmy - to bolo nase prve IUI
4. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek: tak to by bola paráda keby ti prve IUI vyšlo
4. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy - no, bola by...My sme uz mali jedno mimomaternicove a sme po preliecenej endometrioze, tak dufam, ze po viac ako dvoch rokoch sa crta nejaka nadej...
4. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: moc ti budem držat palce....
4. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás čeká příští pondělí ultrazvuk a pak se dohodneme kdy UIU jestli čtvrtok či pátek..
4. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem snazilkam
:slight_smile:
4. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek,ty si ešte na uplnom začiatku a možeš mať taku nizku hladinu ale teraz ona bude prudko stupať :wink: na test je to velmi velmi skoro,ved krv sa berie až na 14-15DPOa to je vela dva dni hore-dole.Veď baby čo im beru krv ale tie ktore spontanne otehotnuju nie ako my :frowning2: tak idu na krv až ked im mrcha meška 2 tyždne a vtedy su už hodnoty oklo 10000neviem čoho ale každa nemocnica lepšie povedane labak ma ine hranice,ine hodnoty takže je to ťažko povedať aka je najnižšia hodnota pozitivneho tehu.
4. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimmy - ďakujem a drzim palce aj ja :grinning:

v555 - no, ja som tiez tak myslela, ze to bude pravdepodobne dost zavisiet od labaku, pretoze som nasla kadejake tabulky na nete a niektore sa dost lisia v tom, aka ma byt hladina HCG v jednotlivych mesiacoch. Dokonca som nala taku, kde sa uvadza hladina po 3 tyzdnoch od styku 5 až 50, tak ktovie, kde je nejaky zlaty stred..
4. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrala -ahoj :wink: Dnes nas tu nejak nie je vela, tak ta aspon ja privitam.. :grinning:
4. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sobcek tak gratulujem a dufam, ze bude vsetko ok.
4. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer - zatial len tak potichy dakujem...este nic nemame iste.. :unamused:
4. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som to tak aj napisat, ja pojdem asi na dalsi stvrtok o to by som mals byt uz 15 DPO, den IUI nepocitam
a robila si aj test, skus rano urobit a uvidis
4. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer- no, ja som praveze zen zakroku pocitala a asi som nemala, lebo to je potom dnes len 13 DPO a 27 DC...Chod radsej ten 15 DPO, nech nemusis stresovat ako ja teraz :wink: Test som robila dva dni dozadu t.j 11 DPO a nic...Mala som citlivost 10 jednotiek a kedze mam dnes len 7 jednotiek, tak mi ani nic nemohlo ukazat, ale pokial mi nevyjdu ciarky cez vikend, tak to uz bude nie velmi dobre..Ale brucho ma stale boli..Nie tak velmi ako po zakroku, ale boli...Asi to bude utrosom, pretoze to boli v okoli vajecnikov, ale aj tak velmi blby pocit.. :unamused:
4. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne odpocivaj a nemysli na to aspon sa o to pokus a skus si v sobotu rano urobit test a uvidis, mozno si mala aj neskor ovulaciu alebo sa vajko neskor uhniezdilo ved je pisane, ze sa moze uhniezdit od 5 do 10 dna a az po tom co sa uhniezdi tak sa zacne vylucovat ten hormor Hcg
4. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer- OK, beriem si tvoju radu k srdcu a budem veeeeeeelmi intenzivne odpocivat :grinning:
4. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Je něco nového?

sobcek - potichoucku gratulju :slight_smile: Pěkně odpočívej a uvidíš, že se brzo // objeví.
4. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna zatial nic nove a snazim sa nejak moc nekontrolovat, aby som vsetko nepripisovala k moznemu tehotenstvu, aby to potom tolko nebolelo ak by to nevyslo

sobcek a aj mas nejake priznaky, bolesti prs, krizov alebo nieco ine
4. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok