• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dasty- :wink:

hujer- bolia ma prsia, su zvacsene a tvrde, ale to bude tym utrosom. Ved po 14 dnoch od oplodnenia snad este nemozeme mat nejake vyrazne priznaky :grinning: A vsetky tehotenske priznaky sposobuje progesteron a kedze sa denne dopujeme prirodzenym progesteronom, tak samozrejme, ze musime mat umelo vyvolane priznaky. ktore sa daju len tazko odlisit od tehonstva. Unavena byvam kvoli endometrioze, takze tam velky rozdiel nevidim a brucho ma boli od zakroku, takze tiez vsetko postarom.
4. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všechny :slight_smile:

konečně jsem se dostala k netu, začínám vás mít jako drogu, hned si musím přečíst, co je tady nového :slight_smile: :slight_smile:

To je fajn, že je další snažilka s //, sobček, gratuluju a neboj, teď půjdou hodnoty určitě nahoru :wink:

Dasty - jak je po IUI?
4. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda-dakujem. dufajme. Kazdopadne je to dobre znamenie, aj keby to tento mesiac nevyslo, tak aspon vieme, ze sa to da aj v nasom stave :wink:
4. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko mozem sa ku vam pridat aj ja :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, ja som bola na iui 15.2 a na krv teraz v pondelok,bola som u svojho gynekologa a HCG som mala 64,05 môjmu dr sa to nezdalo, ale keď som volala do iscaru, povedali mi, že všetko od 10 je pozitívne, možno preto mala sestrička také rozpaky, trochu ma ukľudnila, ale stále to nie je ono, viem presne ako sa cítiš. A potom som si aj tu na koniku našla tému hcg a tiež sú tam rôzne názory a hlavne je to veľmi individálnej u každej jednej z nás.No a je tam tabuľka, že hcg 14 dní po oplodnení je od 3 do 426 a podľa nej je to ok.Ja idem k dr opäť v pondelok, tak dúfam,že to bude minimálne 2000. :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teresa - vítej, čím víc, tím líp. :slight_smile:

Sobček - jj, já byla na IUI včera, dali mi ultroš a jsem po něm jak březí vlk, co sežral babičku. :unamused: snad to odezní

Jaké máte zkušenosti z ultrošem?
4. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, sobcek - určitě vám bude hcg stoupat a prolomíte to tady a brzo tady budem všechny těhulky :slight_smile:

ahoj terasa - přidej se!Taky vás čeká IUI?

zakajda - no trošku bolí břicho, ale jinak se cítím dobře.Ale trošku špiním :unamused:
Taky jsi včera špinila?
4. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - já po utroši byla vždy hrozně unavená.Večer v 19h se mě chtělo hrozně spát.
Taky mám utroš,ale až od soboty.A minule jsi neměla utroš???
4. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty - nešpinila, ale doktorka mě na to upozornila, že se to může stát. :wink:
4. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty- minule jsem neměla nic, ale teď můj doktor v caru má dovolenou, tak jsem byla u doktorky a ta mi ho dala, možná to s nim bude lepší.
4. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - jo mě taky dr. říkal, že můžu začít špinit a taky, že jo...
Ale je mě divný, že nemám přijít na krev.Od so beru utroš 17dní a pak si mám udělat test
a zavolat do CARU.Divný, ne?Všechny chodíte na krvičku???
Dakujem velmi pekne
dasty79 ja som uz bola na IUI v decembri 3.12
zakajda - jo utroš je určitě dobrej,aby se mimísek měl pořádně kde uhnízdit,aby měl pěknou podestýlku a v ní pěkně zůstal :dizzy_face: .Ale jsem po něm jak oblblá.Zavádíš ho a nebo polykáš?
4. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty - buď v klidu, já mám ultroš na 15 dní, bylo mi řečeno, že test si mám udělat za 3 týdny, což nevydržim a pak mám brnknout jak to dopadlo. Holt jinej kraj nijen mrav, všude to dělaj jinak.
4. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka- to si mala pekne cisielko oproti mojmu...Zajtra idem k mojmu gynekologovi na kontrolu, tak som zvedava, ze co on na to. Drzim palce, nech ti to v pondelok vyjde podla predstav :wink: :wink: :wink: Ja som tiez bola kuknut v teme HCG a videla som tu dabulku, tak v nej je vsetko mozne, tie cisla su diametralne odlisne, ked som si porovnavala viacere tabulky. Kazdopadne, teraz to uz neovplyvnime, len pekne papat utros a nerozculovat sa.

zakajda- No, ja som tiez tak vyzerala po zakroku a aj som sa tak citila... :frowning2: ale dobrych 5 dni...Potom som dostala velmi silne bolesti, to trvalo len jeden den, ale cely a teraz to boli uz menej ako po zakroku a brucho odpuchlo, takze celkom v pohode. Mna bolia z utrosu veeeeeeeeelmi prsia a brucho.

teresa- vitaj :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tak to jsme na tom fakt hodně podobně.Skoro stejně nám to dělali a skoro stejně budem testit :slight_smile:
Tak to jsi mě uklidnila - já právě četla, že každá má jít na krev ...
4. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty - zavádím.

Sobček - taky mě začínají pobolívat prsa, jako před mrchou. A to tě bolí celou dobu?
4. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teresa - a plánuješ další IUI? Já byla na prvním IUI týden po tobě, ale nevyšlo to, no nebudu házet flintu do žita, doufám, že se to jednou povede?

Tak holky ať máme co nejdřív všechny // :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda- ano. zacalo to este clostylom, ale po zakroku sa do z dna na den zhorsovalo. V okoli bradaviek to boli najviac a citim silne pnutie. Ked si lahnem na chrbat tak bolia najviac a na dotyk su velmi tvrde a az nejake horuce... :dizzy_face:
4. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - já ráno budu asi polykat a večer zavádět.

Utroš = příznaky podobné těhu, tak pozor na to.
Já za tu dobu snažení už měla snad všechny příznaky těhu.
Většinou po utroši bolej prsa celou dobu.

Ale nám se všem zadaří, že jo kočky!!! :slight_smile:

:slight_smile:
4. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda neplanujeme dalsie IUI nakolko toto bolo uspesne :slight_smile: hned na prvy krat
4. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek - to může být utrošem to pnutí prsou a nebo i těhu :slight_smile:
Já když byla těhu, tak jsem měla tak citlivý bradavky, že jsem nemohla spát vůbec na břiše :grinning:
4. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa- gratulujem. :grinning:
4. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa - opravdu?No to je nádhera!!!!! :slight_smile: Moc ti to přejem.
A moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak dlouho jste se snažili???
4. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty- utros a tehu maju tie iste priznaky, pretoze ich sposobuje progesteron, takze z priznakov sa tak skoro neda absolutne nic usudit...A po dnesku viem, ze ani krv nie je vzdy jednoznacna. :sweat_smile:
4. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek dakujem velmi pekne :wink:
4. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobček - tak to jsi mě moc nepotěšila, ale na druhou stranu, co by člověk neudělal pro //

dasty- manžílek si ze mě dělá srandičky, že pokud si budu zavádět, že nic nebude, tak to oblbnu, že polikám a bude klid. Zítra se vrací z hor, včer přijel jen na otočku do CARU, tak jsem na druhou stranu měla více času na sebe.

Nevlastní syn odjíždí na hory se školou, no nedá se tomu říkat hory, poblíž je kopec s čtyřsedačkovou lanovkou,tak doufám,že s manžílkem něco podniknem. :wink:
4. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznačné není koukám nic - ani příznaky, ani krev, ani testík.
Hodně holkám ukazoval dvě čárečky a nebyly těhu a nebo naopak měly dlouho jen jednu a nakonec byly těhu.

Takže nám nezbývá než čekat a věřit :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79 ano pravda hned na prvy krat sa to poadrilo za co sme vdacny a stastny
ja som chodila do centra od septembra a ma liecili
snazili sme sa 1 rok a 6 mesiacov
4. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Teresa- tak to gratuluju, to jsou hezké zprávy a nám to dává větší naději. :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok