• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
zakajda - včera jsem to četla, že tvůj manžílek si odskočí z hor.Odhodí přaskáče - nechá v CARU spermio
a už zas frčí zpět :grinning: Dnes jsem to cestou do CARU vypravovala mému manžílkovi, tak se řechtal taky :grinning:

terasa - je další důkaz, že se dá otěhu i po IUI :slight_smile: Moc si nás potěšila :dizzy_face:
4. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa super, gratulujem Ti!
4. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty- presne tak :wink: Nemozeme sa spolahnut na priznaky, pretoze telicko je tak oklamane tymi vsetkymi vecami, co do seba davame :sweat_smile:
4. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek - jo jo je to tak.Nebudem se hlídat a kontrolovat a je to :slight_smile:

Ale já to stejně nedokážu - za týden se budu hlídat, jestli nemám citlivější prsa, nebo větší chutě,.. :grinning:
4. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám doma mého manžílka, tak mu jdu nachystat nějakou véču.
zatím holky
4. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty- tak přeju dobrou chuť, :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jdu taky něco pojíst, zkontrolovat synátora, zítra jdeme k zubaři, to zase bude boj, dostal i prášky na zklidnění,abych ho tam dostala.
4. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek, dasty - gratulujem! :wink: Vdaka vam mozem verit, ze sa to moze podarit! :grinning: Drzim vam palciaky!!!
4. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terasa - prepac, zabudla som aj Tebe zablahozelat. :wink: Palce drzim samozrejme aj Tebe! Vlastne vsetkym nam snazilkam! :dizzy_face:
4. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap- kujem :wink:
4. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babulky, poslusne hlasim: menzes dorazil! Salutujem a odchadzam! :sunglasses: Pekny vecer.
4. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký večer

tak jsem dorazila domů po kontrole - Dr. mě moc nepotěšil,v úterý to vypadalo že je vše na dobré cestě a že budeme asi snižovat dávku injekcí (že reaguu dobře) ale dnes tam žádný pokrok nebyl, od úterý se velikost folíků prý skoro vůbec nezměnila - tak že mi zvýšil dávku a to na 225 IU - další kontrola v sobotu

cisielko - jaké dávky jsi si páchala?
4. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelo - jaké injekce si pícháš?
4. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - fostimon
4. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo, já měla Menopur, při prvním IUI jsem moc nereagovala, píchala jsem si 11 dní a to první dva dny a poslední dva dny dávku zdvojenou, teď mi dal 4 dny zdvojenou a pak po jedný a 7 den po ms jsem měla folíky 20 cm.
¨
Tak držim pěsti - oni se folíky vzpamatují :wink:
4. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam velmi pekne vsetkym :wink:
4. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda-20cm to je trošku veľa,nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555- máš pravdu, chybička se bloudila 20mm. Jak se vede?
4. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - já stimuluji na IVF
4. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela - tak to držím palečky aby to vyšlo. :wink:
4. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - díky, stimulovala jsem 3krát na IUI a ani jednou k němu nedošlo - moc jsem nereagovala, tak se bojím že nebudu reagovat ani teď i když ty dávky jsou o poznání větší
4. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak som opat tu,teraz uz na dlhsie ako rano...
kaciatko som rada ze sa mas fajn a konecne sa dostavas do normy...
bobi,este to nezatracuj...aj ja si mam urobit test...
cisielko,ja som celkom ok,len par dni mi bolo spatne-mierna hnacka,krce,ale uz je ok...
4. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakajda,mam sa v celku fajn dnes druhy den stimulujem na IUI :wink: :wink: :wink:
4. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste???
4. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre ranko...
dnes by som vas aj ja chcela povzbudit,rano som testikovala dvoma roznymi testami a hned vybehli krasne dve kolajnicky...bola som prekvapene aj ked som sa citila inak ako pred ms...som stastna aj sa bojim aby vsetko dobre dopadlo,v pondelok pojdem asi na krv...babulkynevzdavajte sa,ja som 15mes neverila a je to tu...drzim vam vsetkym palceky a budem tu s vami vzdy ked budem moct
5. mar 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

xena - gratuluji, držím palečky ať krev v pondělí vše potvrdí
5. mar 2010 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem....ja tomu verim,citim to a som ten typ ze ked nie som tehu tak mam snehobiely test a ked ano je tam nieco tak som to mala dva krat a tisickrat nic :slight_smile:
5. mar 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé to je krásně povzbudivá zpráva hned po ránu! :grinning: Xeni moc a moc gratulujuuuuuuuuuuuu :wink: :dizzy_face:.
5. mar 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak dakujem...a vsetkym prajem to iste :slight_smile:
5. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak koukám, že se s těhulkami roztrh pytel..asi přichází jaro..no i když to moc venku nevypadá..Moc všem gratuluju, xena-2 silný kolejnice,to je nádhera, kolikátý DC? Kolikáté IUI si měla? Asi by to chtělo aktualizovat tabulku!
5. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok