• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
xena, moc, moc gratulujem :dizzy_face: strasne by som sa k vam chcela pridat :sweat_smile:
5. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: No vidim, ze sa stehotnieva, dufam, ze tu ten virus este nejaky ten mesiac, dva vydrzi :slight_smile:
Gratulujem tehulkam!!!
5. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Xen..gratulujem ti..nádherná správa :slight_smile:

Terasa vitaj..a gratulujem ti..vidíte baby aj na 1x sa to dá :wink:

Petra...nepanikár...preto s achodí na tie kontroly aby videli ako folíky rastú..takže neboj nič, bude to dobré..ja som si pichala asi 115IU, už si to dobre nepamätám, mne nič nepridali lebo aj som to mala ok, no ak nerátam to všetko potom..ale kati tiež zvyšovali dávku, takže klud, bude to ok..kedy máš kontrolu?

Kači ahoj..jak se vede?
5. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko :slight_smile: dobre, dakujem. ty ako? ako pribudaju tehulky, tak sa zacinam bat :sweat_smile:
5. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..ja dobre..tak ja nič neriešim takže ma ani nič netrápi :frowning2: :grinning: ako báť, ved to je práveže dobre lebo ty sa k nim pridáš...kde si nechala nádej, roztiahnutú doma na posteli či čo?
5. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hoky, tolik pozitivních zpráv hned po ránu,

xeni gratuluj moc!!!!!!! byla jsi na IUI 18. 2. ? a už ti testík vyšel pozitivní? to jsi mě nahlodala se testnout:slight_smile:)
5. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, nadej ma dnes poslala kade lahsie, ze sa jej nechce vstavat :rolling_eyes: mam strach, ze babatka na tento mesiac sa uz minuli :sweat_smile:
5. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiíííííííííí...ale čo to tu je, to ani nehovor a už viac niečo také ani len nevyslov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jet o jasné? lebo si ťa nájdem, vystopujem a nakladiem ti na zadok :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je to 50 na 50 a my veríme, že je to tých krásnych 50..porom ked to nevýde, potom môžeš plakať jasné???????

Sunnyk..ahoj, tak potom na čo čakáš?
5. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko,

kolikátý DC JSI? Jinak mě hodně pomohlo, to jak sobček psala, že na příznaky se máme vyprdnout, že všechny příznaky dělá ten zatracenej utrogestan. Mě tedy dává zabrat dost, jsem strašně unavená a nervní..někdy mě napadá, že se na to už vybodnu. Blbý je, že ani můj přítel už z toho mého "hormonování" není nadšenej. Sexuální náružuvist nulová, permanentní nasranost 100%. Včera jsem mu dokonce řekla, že se rozejdeme, že to nemá smysl..No a to IUIuju teprve druhý měsíc. Máte někdo stejné pocity, nebo si to beru tak jen já?
5. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasneeee!!! :slight_smile: to, co som ti vcera slubila, mas uz potvrdene aj od mm :wink:
5. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - další kontrola je zítra (hned ráno 9:10) bojim se že to bude zase bez reakce a jestli mi stopnou i IVF a co pak dál? - NIC :cry:
5. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko já mám strach že zase uvidím je tu jednu čárku, takže vyčkávám, chtěla jsem vydržet ještě tak týden..:frowning2: moc se mi do toho nechce, mám už před sebou jen jeden poslední pokus IUI totiž..
5. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj garp, som presne tyzden po iui, cize by to malo byt 21dc... ja sa nejako nepozorujem, ved som este tehotna nebola, tak neviem ako sa mam citit :grinning: a co sa pocitov tyka, je to u mna to iste, keby bola sutaz o najfuriovatejsiu furiu, tak asi jednoznacne vyhram :sweat_smile: :grinning:
petronelka, neboooj, raz to predsa musi dopadnut dobre. moc drzim zajta palce!
5. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky...môžem sa pridať k Vám? Momentálne čakám na IUI... :slight_smile: a mám celkom dosť otázok ohľadom toho..., no a vy ste tu už väčšina ako pozerám po.., takže by ste mi mohli trošku objasniť ako to všetko prebieha...už teraz ďakujem za prípadné odpovede.. :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky slavu, co přesně tě zajímá?
5. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kAčI..NO VED PRETO, Už SOM SI MYLSELA, žE NAOZAJ ťA MUSíM TROšKU PONAťAHOVAť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to vážne, to je supeéééééééééééééééééééér..júj už nech je teplúčko :grinning: :grinning: :grinning:

Garp..mylsím, že každá z nás má toho občas plné zuby, treba však vydržať a snažiť sa nato nemylsieť...viem, totálne nereálne ale treba to skúsiť...a myslím, že slovo rozchod nieje dobrá voľba :confounded:

Sunnyk..to má každá z nás..musíš sama vedieť ako sa cítiš, či na ttsík alebo nie..je to len a len na tebe :wink:

Petra..tak zajtra držkám palce...nemsieš nato mylsieť, že nebudeš reagovať, jasné, že budeš preto ti zvýšili dávku..bude to dobré..nemusíš mať predsa 10 vajok, stačí pár len nech sú vysokej kvality, na ich počte ale vôbec nezáleží :wink:
5. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk no napríklad na ktorý deň cyklu sa robí IUI? Či to záleží od veľkosti folíkov?
5. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavu já osobně chodilm vždy 10 DC na kontrolní UTZ a podle velikostí foliků mě objednají na IUI, jeden cyklus jsem byla 14 den na 1 iUI a 16 den na 2 IUI pro vyšší úspěšnost, nepovedlo se, a ten minulý cyklus jsem byla už 12 a 14 den....takže je to různé, taky asi záleží jestli se jedná o cyklus přirozený nebo jestli stimuluješ nějakými hormony
5. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - mě by stačily i 2 super kvalitní vajíčka, ale to právě není můj případ, já jich tam mám jak máků, na UTZ jsem je i viděla - na každé straně minimálně 8, ale strašně malinkýýýýýýýýýýýýýýýýýý :frowning2:
xena-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,to je povzbudenie pre nas všetky,huráááááááááá,strašne sa tešim aj ked je to síce velmi skoro ale je to tam :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
GRATULUJEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
krásne ránko princezničky :dizzy_face:
cisielo já se právě necítím vůbec, počkám ještě týden a pak si test udělám v případě že nedorazí MS:slight_smile:) jsem už tak trochu pesimista po tom všem takže si nechci dělat plané naděje:frowning2:(
5. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk no ja pôjdem na UTZ v pondelok, to budem 11 DC a včera som dobrala clostil, ale inak mávam všetko v norme aj bez neho, len sa akosi nie a nie zadariť, tak to chcem vyskúšať takto... :wink:
bobi achoooj, Ty tu tiež chodíš? :wink: sa tešíííím :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, aaaaano, vaaaazne :slight_smile: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavulienka..vitaj..baby ti určite poradia, ja jedine ak IVF..to mám zasebou :wink:

Petra..tak ked ich je tam dosť tak mi nehovor, že ich aspoň 5 nebude tak ako má..ono aj tým, že ťa sledujú budú čakať kým narastú, takže enboj..a skús aj ty vytiahnuť nádej, roztiahni ju raidne a trošku ver..,usíš veriť, iank je to všetko na hovno..prepáč za výraz :wink:

Sunnyk..no vidíš..takže teraz sa vytešuj a ked neprídem M šup na tetsík, vidíš ako si to sper vymyslela :slight_smile:

Bobi..ahoj
5. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavu to bude dobrý jestli i bez clostilu funguje vše jak má, já mám právě pocit že teď poslední IUI mi udělali moc brzo, teď koukám do kalendáře a opravuju se, dělali mi 11 a 13 den, takže to moc růžově nevidím a folik jsem měla jen jeden a to 18 mm
5. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk, tiez som mala len jeden, iui 14dc... ale po pregnyle ma boleli oba vajecniky...
slavulienka, mas clostil, pojdes na kontrolu, pozru ti ako narastli foliky, podla toho ta este zavolaju na kontrolu alebo ti daju termin na iui... pred iui ti asi pichnu pregnyl, po iui utrogestan alebo duphaston :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk neboj, oni si tie spermošky naň určite počkali a zavŕtali sa v ten správny čas../ teda presnejšie tá jedná najvytrvalejšia... :wink: /nevzdávaj to...určite sa podarilo. :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko já nevím, je to docela na nic když se doktoři střídají a pokaždé je jiný...moc tomu už nevěřím a poslední IUI přede mnou:frowning2:( ale to budu řešit až příští týden až dorazí MS:slight_smile:)

proto stále nedělám testík:slight_smile:)

Slavuli nechme se překvapit, budu Vás včas všechny informovat:slight_smile:)
5. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk, ja mam jedneho dr, len iui mi robila ina dr lebo moj tam nebol
5. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok